Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 22, 13:31)
Sintetikos grynos bijau vien dėl papildomų garsų ir šutimo.


Dabartinis akrilanas-minkstutis, svelnutis ir tikrai neskleidzia smile.gif jokiu garsu (pamenu tarybine gurgzdancia sintetika smile.gif )
Del sutimo-gal kaip kam. Man tinka, nekaistu smile.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos biggrin.gif

Atnešu parodyt kas man gavosi blush2.gif

user posted image

Tik nufotografuot niekaip dorai nepavyko doh.gif , nepozotuojos merginos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 22, 13:31)

gal reikia siaurinimo-platinimo schemučių statytoms rankovėms?



Labai bigsmile.gif nes darai "iš akies"

QUOTE(Luana @ 2010 11 22, 15:10)
Sveikos gyvos biggrin.gif

Atnešu parodyt kas man gavosi blush2.gif

Tik nufotografuot niekaip dorai nepavyko doh.gif , nepozotuojos merginos biggrin.gif


wub.gif meilumas neišpasakytas.
Atsakyti
Luana, nuostabuuuuuuuuuuu.Labai gražios suknelės, sesytės irgi labai gražios.Ir spalvos tokios fainuoliškos, kaip saldainių.
Atsakyti
LUANA- nu kaip sauniai sesytes atrodo-griuk negyvas bigsmile.gif ...jas tik i zurnalo virseli wub.gif ...

GAUDVILE- na jau kaip graziai ziurisi tavo siulai bigsmile.gif ...labai labai rolleyes.gif (o del rombuku mano paltuko apacioj- cool.gif zinok randam kompromisa tongue.gif as sito netaisau(nu nes laaabai noriu sitaip lotuliukas.gif ),o suknute nersiu rombukais 4u.gif ...ok? flirt.gif )

doh.gif tiesa,man laaabai reik visokiu schemu statytoms rankovems...arteju prie pazastu,ir nezinau ka toliau daryt doh.gif ...kokias rankoves g.gif ..statytos mergyte truputi varzys g.gif ...gal vistik kazka panasaus i reglana?ir platejanciais rankogaliais? g.gif

VIKSE- nu super pasirinkimas thumbup.gif ..man tie'' babces kvadratai '' isgyvena kazkoki renesansa wub.gif ...nu labai jau jie grazuuuuu wub.gif ....
Atsakyti
Fantastiškos mergaičių suknutės, jaučiu kad po truputį ir mane jūsiškis virusas puola smile.gif
Atsakyti
Ačiū labai visom už gražius žodžius mano merginom aciuks.gif , taip jau mamai širdį paglosto kai vaikus giria biggrin.gif , dabar truputį pailsėsiu nuo bangelių ir gal pavasariop sau sijoną banguosiuos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 22, 15:27)
VIKSE- nu super pasirinkimas thumbup.gif ..man tie'' babces kvadratai '' isgyvena kazkoki renesansa wub.gif ...nu labai jau jie grazuuuuu wub.gif ....


Tikli, vietoje to, kad išgelbėtum, paguldei mane į sunkios ligos patalą. Rytoj per darbapietį bandysiu pasiekti Midarą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2010 11 22, 15:10)
Atnešu parodyt kas man gavosi blush2.gif

švelnumėlis wub.gif

QUOTE(Forget @ 2010 11 22, 15:18)
Labai  bigsmile.gif nes darai "iš akies"

čia yra daugiau/mažiau parodyta, kaip gražiai nerti kraštus statytų rankovių.

QUOTE(tiklis @ 2010 11 22, 15:27)
GAUDVILE- na jau kaip graziai ziurisi tavo siulai bigsmile.gif ...labai labai rolleyes.gif (o del rombuku  mano paltuko apacioj- cool.gif zinok randam kompromisa tongue.gif as sito netaisau(nu nes laaabai noriu sitaip lotuliukas.gif ),o suknute nersiu rombukais 4u.gif ...ok? flirt.gif )

doh.gif tiesa,man laaabai reik visokiu schemu statytoms rankovems...arteju prie pazastu,ir nezinau ka toliau daryt doh.gif ...kokias rankoves g.gif ..statytos mergyte truputi varzys g.gif ...gal vistik kazka panasaus i reglana?ir platejanciais rankogaliais? g.gif  

lotuliukas.gif aha, išsigandai biggrin.gif Ateičiai, niekada niekam per prievartą neperšu, žmogus yra laisvas pasirinkime. Demokratija, teip sakant biggrin.gif

Prie Forget žinutės įdėjau nuorodą dėl išėmimų ir rankovių 4u.gif

Dar vienas dalykas, o paltukas mergytei bus labiau šaltu oru? Tarkim, kur yra temos pradžioj tasai country stiliaus, tai gali būti rankovės ir platėjančios, o šaltesniu oru labai jau šaltis pro tokias rankoves eina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 22 lapkričio 2010 - 15:04
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 22, 16:03)

lotuliukas.gif aha, išsigandai  biggrin.gif Ateičiai, niekada niekam per prievartą neperšu, žmogus yra laisvas pasirinkime. Demokratija, teip sakant biggrin.gif

Prie Forget žinutės įdėjau nuorodą dėl išėmimų ir rankovių  4u.gif

Dar vienas dalykas, o paltukas mergytei bus labiau šaltu oru? Tarkim, kur yra temos pradžioj tasai country stiliaus, tai gali būti rankovės ir platėjančios, o šaltesniu oru labai jau šaltis pro tokias rankoves eina.

mirksiukas.gif net ir nepagalvojau apie ''pirsima''...is tiesu-labai vertinu tokia tiesmuku zmoniu nuomone 4u.gif ...ir tu teisi-jie tikrai graziau ziuretusi kaip rombai biggrin.gif ...bet ,kazkaip nenoriu ivedineti trikampiu formu,nes mano paltukas ir taip yra labai margas(tiek spalvos,tiek ''fakturos'')...nenoriu perkraut blush2.gif ...nepasitikiu savim,tai bijau ''persudyt'' ... doh.gif ...kazkaip nusprendziau,kad apacia bu lygi ir viskas biggrin.gif ..
o dabar del pacio paltuko-jis bus tokiem pavasario orams...apacioje isiusiu plonyti pamusaliuka,nes gan ''kiauras'' nerinys gaunasi per tuos rastus...ir manau,kad darysiu susagstoma tik ties krutine g.gif ..ne per visa schmoll.gif ...na bet tai dar ''neapgalvota'' ir ''neissapnuota'' vizija biggrin.gif ...
Atsakyti
na jusu teismu,dar mano margumyno blush2.gif -
vat ka pastebejau -kai daug spalvu,ir darom siauras spalvu ''linijas''( na po eile blush2.gif ) tai labai jau marga atrodo...ir spalvos lyg ''susilieja'',truputi asimiliuojasi viena su kita...o kai ''linijos'' storesnes-ir spalvos visai kitaip atrodo 4u.gif

user posted image

user posted image

o vat koks megstukas wub.gif ..kaip tik forget tiktu tongue.gif

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 22 lapkričio 2010 - 15:31
QUOTE(tiklis @ 2010 11 22, 16:30)


o vat koks megstukas wub.gif ..kaip tik forget tiktu tongue.gif

user posted image


bigsmile.gif bigsmile.gif kaip tik man.

O tavasis mergaitiškas irgi man labai tiktų wub.gif
Atsakyti