Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

QUOTE(hemetra @ 2010 11 20, 19:53)
Na pabandysiu pagelbet. Taigi nusineriau suknele iki pazastu ir rankoves iki pazastu. Man labai gerai gavosi, kad zigzago plotis atitiko mano pazasties isemimo ploti. Na tas isemimas atrodo kaip raide v. Tai susiuvau sukneles v su rankoves v ir neriau aplinkui. Tada pasiziurit kokio gilumo iskirptes noresit, kai jau norit pradet daryti iskirpte, tada neriat nebe ratu, o paliekat tarpeli per viduri ir neriat pirmyn atgal, vis suimdamos po kelias akis, kad iskirpte graziai platetu i sonus. O tada po truputi pradedate mazinti stulpeliu skaiciu, kad graziai apgultu pecius. Man atrodo, kad visiskai neaiskiai paaiskinau  doh.gif  Ar supratot ka nors?  biggrin.gif


su iskirpte tai tikrai aisku, o su rankovem irgi beveik supratau..nu bent jau taip atrodo kol nedaejau iki to doh.gif jei gerai supratau tai rankoves su priekiu ir nugaru jau kartu nerei ane?? velnias bet jei nuo pastu apacios jau kartu jungti ar rankos i virsu kelsis cool.gif jauciu blondiniskas klausimas, nu bet vistiek lotuliukas.gif
Atsakyti
Skaiciau 4 kartus, bet vis tiek nesupratau klausimo lotuliukas.gif I pirma klausima atsakymas, taip. Priekis, nugara ir rankoves neriasi kartu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 11 20, 21:11)
Skaiciau 4 kartus, bet vis tiek nesupratau klausimo  lotuliukas.gif  I pirma klausima atsakymas, taip. Priekis, nugara ir rankoves neriasi  kartu  smile.gif


a nu jo ziuriu rimtai raidziu dingo doh.gif klaviatura biski streikuoja, bet ka norejau paklausti ar nesunku rankas kilnoti, nu ne per siaura gaunasi g.gif blush2.gif
Atsakyti
Man ne per siaura, kaip tik labai patogu smile.gif Aisku reikia neriant matuotis, kad nenusiaurintumet ax.gif
Atsakyti
O aš užsikrečiau tokios suknutės bacila smile.gif

user posted image

Kaip manote-kaip tokioje suknelėje žiūretųsi mano 45 metų amžius? Nejuokingai?
Tik spalvas rinkčiausi balta, pilka, žydra, mėlyna, juoda.
(turiu slaptą viltį, kad kas nors nuleis mane "ant žemės". Ir as tada ją po truputį pamirsčiau sad.gif )
Atsakyti
Laba ryta
QUOTE(Viksė @ 2010 11 22, 10:48)
O aš užsikrečiau tokios suknutės bacila smile.gif

Kaip manote-kaip tokioje suknelėje žiūretųsi mano 45 metų amžius? Nejuokingai?
Tik spalvas rinkčiausi balta, pilka, žydra, mėlyna, juoda.
(turiu slaptą viltį, kad kas nors nuleis mane "ant žemės". Ir as tada ją po truputį pamirsčiau sad.gif  )

lotuliukas.gif reikėjo drastiškesnes spalvas rinkis, būčiau bent jau pabandžius nuleist ant žemės, o dabar manau, kad geras spalvų pasirinkimas ( tik vietoj juodos imčiau labai ;abai tamsią pilką, ar labai labai tamsią mėlyną) ir atrodytų žymiai subtiliau nei foto 4u.gif
Atsakyti
Vikse, lauk Gaudvilės patarimo ir pagalbos. Su ja radau labai bendrą kalbą ir "minkštą" nusileidimą ant žemės. Tegaliu jums pasakyti vieną užuomazgą, tai ką pamatysit finale, turbūt nebuvo to nė vienoje temoje.Tad laukite tęsinio, mergaitės.Nes negaliu neperšokusi griovio, sakyti op.

Papildyta:
Na va, Vikse, nespėjau žinutės parašyti, o jau gavai atsakymą ir patarimą.
Atsakyti
Sveikutes,
Pastaruoju metu tema tokia apmirusi. Tikriausiai visos neria biggrin.gif Gal pasidalinsite rezultatais ax.gif
As saviski megztini vis dar kankinu
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2010 11 22, 10:48)

Kaip manote-kaip tokioje suknelėje žiūretųsi mano 45 metų amžius? Nejuokingai?
Tik spalvas rinkčiausi balta, pilka, žydra, mėlyna, juoda.
(turiu slaptą viltį, kad kas nors nuleis mane "ant žemės". Ir as tada ją po truputį pamirsčiau sad.gif  )


Tikrai nejuokingai schmoll.gif tik irgi dėčiau ne juodą, o tamsiai mėlyną ar tamsiai pilką.

Aš užstrigau. Turiu iki pažastų, darysiu be rankovių, arba jas vėliau įstatysiu (gal kas susisuks) bet vistiek kažkaip negražiai gaunasi doh.gif vėl išardyta. Gal sakau paliksiu tokią lotuliukas.gif lotuliukas.gif vakarinę, virš krūtinės ir bus gerai lotuliukas.gif nes atsibodo jau man ta suknelė laaaabai.
Atsakyti
Vikse, pirmyn 4u.gif 4u.gif beje su panašiom spalvom žadu ir aš greitu laiku startuot ( būtent kvadratinę suknę) wub.gif kokius siūlus ( sudėtis ) turi/pirksi?

p.s. siūlgalių slėpimas jau dabar baugina blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 22 lapkričio 2010 - 10:38
g.gif akivaizdaus "nuleidimo" nepajutau... Vadinasi, teks kurį laiką pasikankinti draskomai abejonių... doh.gif (kol pabaigsiu pradėtus darbus)
Spalvas parašiau šiaip-orientacines. Žinoma, galima vietoje juodos dėti tamsiai mėlyną.
Gražu man ir ryškios spalvos, bet jau iš praktikos žinau, kad kai nusimezgu ryškų daiktą -nenešioju. Nesijaučiu gerai smile.gif
O siūlus tai turbūt rinkčiausi arba Lanoso kašmyrą (jis plonesnis už Alize) arba akrilaną, nes visokios vilnos ar pusvilnės mane "graužia" smile.gif

Jei Vilniuje-tai Savanorių Midaroje yra didelis pasirinkimas įvairaus akrilano
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 22 lapkričio 2010 - 10:49
QUOTE(hemetra @ 2010 11 22, 11:32)
Sveikutes,
Pastaruoju metu tema tokia apmirusi. Tikriausiai visos neria  biggrin.gif  Gal pasidalinsite rezultatais  ax.gif 
As saviski megztini vis dar kankinu

trys žingsniai pirmyn, pusantro atgal doh.gif Kas reiškia, neriu-ardau dabartinis etapas. Džiugina tai, kad yra vizija ir truks plyš bus įvykdyta bigsmile.gif

QUOTE(Forget @ 2010 11 22, 11:34)
Aš užstrigau. Turiu iki pažastų, darysiu be rankovių, arba jas vėliau įstatysiu (gal kas susisuks) bet vistiek kažkaip negražiai gaunasi  doh.gif vėl išardyta. Gal sakau paliksiu tokią  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  vakarinę, virš krūtinės ir bus gerai  lotuliukas.gif  nes atsibodo jau man ta suknelė laaaabai.

gal reikia siaurinimo-platinimo schemučių statytoms rankovėms?

QUOTE(Viksė @ 2010 11 22, 11:46)
O siūlus tai turbūt rinkčiausi arba Lanoso kašmyrą (jis plonesnis už Alize) arba akrilaną, nes visokios vilnos ar pusvilnės mane "graužia" smile.gif

Jei Vilniuje-tai Savanorių Midaroje yra didelis pasirinkimas įvairaus akrilano

neriu iš Wool-mix, rašo, kad 50proc. vilnos ir 50 proc. akrilano. Tačiau pagal siūlo šiugždėjimą sintetikos greičiausiai procentaliai yra daugiau. Galima būtų ir iš jos rinktis - vilnos dalis tikrai negraužianti, bet pats siūlas storokas ( 4mm vąšeliu neriu). Sintetikos grynos bijau vien dėl papildomų garsų ir šutimo.
Atsakyti