Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 19, 18:36)
taip norisi rombų, taip norisi, kad uh!  flirt.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif ui tju... lotuliukas.gif ...tai tau graziau,kai kvadraciukai stovi kaip rombai? lotuliukas.gif ...

o jei paliktumem rombus ramybei,ka manai apie rastuotas spalvas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 19, 18:52)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ui tju... lotuliukas.gif ...tai tau graziau,kai kvadraciukai stovi kaip rombai? lotuliukas.gif ...

o jei paliktumem rombus ramybei,ka manai apie rastuotas spalvas? blush2.gif

raštuotos spalvos atrodo gražiai, bet taaaaip norisi rombų, net neįsivaiduoji kaip pasikeistų vaizdas. Noriu rooombų... laugh.gif

labai labai noriu rombųųų.

Oi, ką sugalvojau. Vat, pabaik iki galo paltuką, tuomet prieš skalbiant atsargiai nukirpk siūlą, kuris jungia kvadračiukus, tyliai tyliai nuardyk ir labai atsargiai pasuk kvadračiukus į rombukus. Tarpus užpildyt moki? Moki bigsmile.gif Tuomet bus net ne 10 balų, o visi 100 bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 19 lapkričio 2010 - 18:07
ohoho kokia ciluma ramuma g.gif

as ir pati pristabdzius reikala, vakar tai i darba ejau, tai tas tai anas, siandien i baliuska realiai nuo ryto isminam vel nepadirbesiu prie nerinio, bet vakar bandziau biski rombu daryti, neturiu supratimo kaip juos sujungsiu doh.gif gal mergaites kurios sioje stadijoje pafotkintumet kai taip daroma blush2.gif ir gal biski proceso kaip jus uzpildot tarpus ax.gif
Atsakyti
Darbinis variantas -
user posted image

Apnėriau pusiniu stulpeliu, kiekvieno rombo kiaurymę pildau atskirai - pradžioj eilės trys akys suiimtos, rombų susikirtime - 5a, eilės pabaigoje - 3a. Apsuku ir vėl taip pat.
Beje, pas mane rombai didžiuliai ir vienoje kraštinėje 20 akių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 20 lapkričio 2010 - 11:05
Gaudvile, labai gražu, nieko naujo nepasakysiu, nėra ko prikibt biggrin.gif


O aš pradėjau viršų nerti, kadangi gražiai rombų sujungti dryžiais nesigauna, tai varau toliau kampais lotuliukas.gif kas bus ir kaip padarysiu rankoves neįsivaizduoju lotuliukas.gif

Bėda ta, kad gaunasi taip, net neplatinant, kad rombai yra siauriausia vieta, kaip įliemenuota., Link krūtinės tai net siaurinau, nes maišas gaunasi blush2.gif Taip užsidėjus, rombus taikau ne visai po krūtine, o čiut čiut žemiau ir konstatuoju, kad tikrai lieknina bigsmile.gif pabrėžia liemenį. Nežinau ką su viršum daryti, nes turiu plačius pečius, tai tos linijos g.gif Ir net neturiu jokio supratimo kaip aš rankoves pritaisysiu lotuliukas.gif Gal daryt, panašiai kaip reglano? Šitas tai gal sugebėčiau.
Atsakyti
Forget, o kaip toks variantas - suknutė be rankovių, o po ja apsivilktum vienspalvį golfą ar marškinukus ( svarbu, kad būtų iš suknelės spalvų gamos). Kasdienai matinės spalvos, šventiniam variantui - blizgios medžiagos. M?
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 20, 12:20)
Forget, o kaip toks variantas - suknutė be rankovių, o po ja apsivilktum vienspalvį golfą ar marškinukus ( svarbu, kad būtų iš suknelės spalvų gamos). Kasdienai matinės spalvos, šventiniam variantui - blizgios medžiagos. M?



Šitaip aš galvojau nuo pat pradžių rolleyes.gif ir greičiausiai liksiu prie tos minties, vien dėl to, kad man VISADA karšta, tai megztų ilgarankovių daiktų nelabai nešioju. Nors planavau mažas padaryti rankoves, na tokiu principu kaip reglano, bet tik ant peties g.gif ai, dar pagalvosiu biggrin.gif

Arba nersiu ilgas riešines ir nešiosiu bigsmile.gif ir bus suknia transformeris lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 20, 12:29)
Šitaip aš galvojau nuo pat pradžių  rolleyes.gif  ir greičiausiai liksiu prie tos minties, vien dėl to, kad man VISADA karšta, tai megztų ilgarankovių daiktų nelabai nešioju. Nors planavau mažas padaryti rankoves, na tokiu principu kaip reglano, bet tik ant peties  g.gif  ai, dar pagalvosiu  biggrin.gif

Arba nersiu ilgas riešines ir nešiosiu  bigsmile.gif ir bus suknia transformeris  lotuliukas.gif

lygiai taip pat galvoju daryt. Susitiksim, vadinasi, dar ir riešinių temoj biggrin.gif
Atsakyti
As pradejau nerti bet vis laiko nera kada prisesti tai dabar sau zadu prisiversti kad i diena nunerciau po kokias 2 eilutes,kai neriu kitiems tai man greitai einas na o kai sau tai taip letai judu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 20, 11:14)

O aš pradėjau viršų nerti, kadangi gražiai rombų sujungti dryžiais nesigauna, tai varau toliau kampais  lotuliukas.gif  kas bus ir kaip padarysiu rankoves neįsivaizduoju  lotuliukas.gif



man dar siek tiek anksti bet is kart manau reik pajungt hemetra, kad si mus del rankoviu prakonsultuotu ax.gif taip graziai pas ja ten suknuteje viskas sueina taip kaip is vieno daryta rolleyes.gif paporink mums brangioji kaip gi tu ten ka darei bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 11 20, 19:43)
man dar siek tiek anksti bet is kart manau reik pajungt hemetra, kad si mus del rankoviu prakonsultuotu  ax.gif taip graziai pas ja ten suknuteje viskas sueina taip kaip is vieno daryta  rolleyes.gif paporink mums brangioji kaip gi tu ten ka darei  bigsmile.gif



Aš nunėriau iki pažastų, o toliau.... jau 3 kartus ardžiau doh.gif
Atsakyti
Na pabandysiu pagelbet. Taigi nusineriau suknele iki pazastu ir rankoves iki pazastu. Man labai gerai gavosi, kad zigzago plotis atitiko mano pazasties isemimo ploti. Na tas isemimas atrodo kaip raide v. Tai susiuvau sukneles v su rankoves v ir neriau aplinkui. Tada pasiziurit kokio gilumo iskirptes noresit, kai jau norit pradet daryti iskirpte, tada neriat nebe ratu, o paliekat tarpeli per viduri ir neriat pirmyn atgal, vis suimdamos po kelias akis, kad iskirpte graziai platetu i sonus. O tada po truputi pradedate mazinti stulpeliu skaiciu, kad graziai apgultu pecius. Man atrodo, kad visiskai neaiskiai paaiskinau doh.gif Ar supratot ka nors? biggrin.gif
Atsakyti