Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 19, 12:08)
Šalia raudonos esanti balta, labai pirmąją spalvą išryškina.


Va va thumbup.gif Ta pati norejau pasakyti. Dabar nerinys labiau pasteliniu spalvu, o salia esancios raudona ir balta labai issiskiria ir is karto krenta i aki smile.gif
Nebent prigesint raudona ir is abieju pusiu deti pastelines spalvas ax.gif
Atsakyti
Hemetra, pirmūnė tu mūsų 4u.gif Gražu mirksiukas.gif

Okkey, nedėčiau jokios raudonos schmoll.gif ta bordo labai graži mirksiukas.gif

O aš neneriu jau antrą dieną. Migrena...
Atsakyti
Aciu aciuks.gif Forget, sveik. 4u.gif As irgi susirgau, dabar turiu bileteni ax.gif
Atsakyti
user posted image

vat bandziau tikrasias spalvas ''pagaut''.. blush2.gif vistiek nepavyksta man tos elektrines ''uzfiksuot'' lotuliukas.gif cia visos kurios bus naudojamos 4u.gif


o vat kokiu rastu margumynas biggrin.gif
user posted image

nu ir ka manot? g.gif
Atsakyti
Nu ir manom, kad man jau mano nebegraži schmoll.gif kaip senmergės kokios nuobodi ir visai nemarga schmoll.gif

Labai patinka tavo raščiukai ir tie bobutiški kvadratai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 19, 14:52)
Nu ir manom, kad man jau mano nebegraži  schmoll.gif  kaip senmergės kokios nuobodi ir visai nemarga  schmoll.gif

Labai patinka tavo raščiukai ir tie bobutiški kvadratai  thumbup.gif

lotuliukas.gif tai tu rastu pamaisyk-pamatysi kaip vaizda pataisys mirksiukas.gif ..kad ir paprasciausiu spurgiuku sviesioj spalvoj mirksiukas.gif ..nors retai,nors kelis mirksiukas.gif ..ir viskas bus thumbup.gif ..ir tik nepamirstam,kad sitas paltukas bus nesiojamas4 m. mergytes-tai margumas yra privalomas lotuliukas.gif ...ir taip dziaugios,kad pavyko issisukt tik su viena rozine spalva unsure.gif unsure.gif ...
Atsakyti
Tikli, murrrrrrrrrrrrr wub.gif labai mano spalvos.
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 19, 14:50)
nu ir ka manot? g.gif


Labai labai wub.gif

Viskas, apsisprendziau, tikrai nersiu tokia suknele, jei neisdrysiu i miesta isseiti tai bent grazi po namus vaiksciosiu flirt.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 19, 15:01)
ir taip dziaugios,kad pavyko issisukt tik su viena rozine spalva unsure.gif  unsure.gif ...



Galėjai vaiko ir neskriaust ir padaryt rožinį rožinį wub.gif barbės paltuką lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 19, 15:09)
Galėjai vaiko ir neskriaust ir padaryt rožinį rožinį  wub.gif  barbės paltuką  lotuliukas.gif

tfu tfu karsta.gif neuzka schmoll.gif ..gana man jau tos rozines per tiek metu doh.gif ...jau panele pareiske,kad jos kambario sienos turi buti rozines spalvos! ir dar su ''trept trept kojele..''' biggrin.gif ...vat ka daro reklama ir visokios...technologijos blush2.gif ...imsim ''plest akirati'' biggrin.gif .bandysim prisijaukint ir kitas spalvas ax.gif ..

forget- migrena blink.gif ...bjauri liga...zinau ka reiskai-,mano mamai ji-tai doh.gif doh.gif einasau kiek sprisiziurejau doh.gif ...sveikatytes ir kantrybes friends.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 19, 15:16)


forget- migrena blink.gif ...bjauri liga...zinau ka reiskai-,mano mamai ji-tai doh.gif  doh.gif  einasau kiek sprisiziurejau doh.gif ...sveikatytes ir kantrybes  friends.gif



Jau gerokai prašviesėjo, bandysiu nerti. Ir dar klausau tavo patarimo ir einu kokį raštą įmesiu žydros spalvos juostoje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 19, 14:50)
nu ir ka manot? g.gif

taip norisi rombų, taip norisi, kad uh! flirt.gif
Atsakyti