Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

QUOTE(hemetra @ 2010 11 18, 20:26)


Labai grazi suknele wub.gif

Tyliai seku sia temele ir varvinu seiles, sakau pasibaigsiu dabartinia mezgama suknele tai bandysiu sia nerti, bet parodziau MB sako atrodysi "kaip prie meno" tipo wacko.gif , ale galvoju gal tikrai jau as jai per sena scare.gif
Atsakyti
QUOTE(Fi Fi @ 2010 11 19, 00:23)
Labai grazi suknele  wub.gif 

Tyliai seku sia temele ir varvinu seiles, sakau pasibaigsiu dabartinia mezgama suknele tai bandysiu sia nerti, bet parodziau MB sako atrodysi "kaip prie meno" tipo wacko.gif  , ale galvoju gal tikrai jau as jai per sena  scare.gif

irnesakyk.gif nu as tai manau ,kad viskas priklauso nuo spalvu mirksiukas.gif ...tiesiog,jei jau jauciat,kad tokio tipo kaip hemetros mirksiukas.gif ,jums per rysku ax.gif rinkites ne tokias kontrastingas ir ryskias spalvas ax.gif ...tiesiog sitas modelis ir pati ideja tokia universali,kad galima naudot visas spalvas kurios tinka,ar tiesiog yra po ranka biggrin.gif ...ir tikrai,pasirinkus jums tinkama spalvu derini-sitai suknelei amziaus limito nera biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Viksė @ 2010 11 18, 16:25)
Kaip mano vyras sako-esi tarybinės gamybos, tai taip ir yra. Tai garsas dingsta, tai dar kokios bėdos...  lotuliukas.gif

"Aš tai popierinė žiurkė, nuo skaičiukų akių nepakeliu.Gal dėl to ir tokia "sausa" ant spalvų derinimo????"  drinks_cheers.gif  ir aš tokia pat smile.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif ...as irgi paskutinem dienom jaucios tarybines gamybos lotuliukas.gif ..nu vyras koks ''bajeristas'' lotuliukas.gif
Atsakyti
labas rytas mergaites 4u.gif

oi durne oi negaliu nuo 10 iki 2 nakties knyga skaiciau doh.gif akys uzvarvejusios, tai ne buciau geriau panerusi ta laika cool.gif

atnesu parodyti dvieju dienu darba, kritikuok iki valios lotuliukas.gif o siaip is tikro patarimo reik, siulai turimi i pabaiga, pagrinde nemazai like bordo ir baltu, kokiu siulot dasipirkti, gal nauu spalvu dar ivesti ax.gif mastau tas dvi dalis paskui jungti rombais arba netgi tik trikampiais..kaip jums tos vienos bangos platesnes paskui siauresnes, ar ziurisi..ar man visgi ardyt blink.gif

user posted image
Atsakyti
Gaudvile, ačiū už subtilų nuleidimą ant žemės.Po tavoposto tikrai pagalvoju gal tikrai vaivorykšė tik sambos karnavalaui?Tikli NUŽUDYSI mane rodydama tokių spalvų derinius.Jau dabar tokių atspalvių norėčiau.Net nežinau mergytės ką daryt.Kelias ryšias spalvas turiu, savaitgalį žadu važiuot į didmiestį siūlų papirkt ir dabar abejonėse kokių pirkt................Esu nusiliūdinus....................Esu pamąstymuose.................Ir dar didesniam pamastyme jei reiks ardyt tai kiek siūlų susinaudos jug ten galiukai nusikarpo, susitvarko o jie ardyt tai vėl viską ardyt??????????????????Ir vėl viską raišiot????????????????Et kad kas pamokytų kaip nert be ardymų...........................
Atsakyti
QUOTE(SOLI-SOL @ 2010 11 19, 09:37)
Et kad kas pamokytų kaip nert be ardymų...........................

Siulau nesureiksmint ardymo. Gi tai neisvengiama, kol nesi profesionalas... As tai i viskas ziuriu pozityviai- nesvarbu kiek reiks ardyt - svarbu galutinis variantas malonus akiai butu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SOLI-SOL @ 2010 11 19, 09:37)
Gaudvile, ačiū už subtilų nuleidimą ant žemės.Po tavoposto tikrai pagalvoju gal tikrai vaivorykšė tik sambos karnavalaui?Tikli NUŽUDYSI mane rodydama tokių spalvų derinius.Jau dabar tokių atspalvių norėčiau.Net nežinau mergytės ką daryt.Kelias ryšias spalvas turiu, savaitgalį žadu važiuot į didmiestį siūlų papirkt ir dabar abejonėse kokių pirkt................Esu nusiliūdinus....................Esu pamąstymuose.................Ir dar didesniam pamastyme jei reiks ardyt tai kiek siūlų susinaudos jug ten galiukai nusikarpo, susitvarko o jie ardyt tai vėl viską ardyt??????????????????Ir vėl viską raišiot????????????????Et kad kas pamokytų kaip nert be ardymų...........................

uf, jei galima truputį pamokinsiu smile.gif

pirma, kiek kartų dėvėsim ryškią suknelę. Vieną, du kartus. Daugiau nepavyks nustebinti ir labai greit nusibos. Pačiai. Tačiau yra išeitis - nusinerti suknelę ne tokią ryškią, o kas kart prie jos prisitaikius vis skirtingus aksesuarus, atrodysim kaskart naujai.

antra, nebūtina karpyti kiekvienoje eilėje siūlų. Jei neriame spalvų blokais, tai tuose blokuose išvirkščioje pusėje gali būti palikti siūliukai iki kitų eilių.
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 11 19, 08:47)
atnesu parodyti dvieju dienu darba, kritikuok iki valios  lotuliukas.gif o siaip is tikro patarimo reik, siulai turimi i pabaiga, pagrinde nemazai like bordo ir baltu, kokiu siulot dasipirkti, gal nauu spalvu dar ivesti  ax.gif mastau tas dvi dalis paskui jungti rombais arba netgi tik trikampiais..kaip jums tos vienos bangos platesnes paskui siauresnes, ar ziurisi..ar man visgi ardyt  blink.gif

user posted image

nenori šian internetas dirbt, tai nelabai galiu pažiūrėt didesnę nuotrauką. Pagal tai, kiek matosi, viskas yr gerai wink.gif

Dėl papildomų siūlų - neįžiūriu, kas yra bordo blush2.gif . Tamsus raudonas vynas, kažkas tokio?
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 19, 09:44)
Dėl papildomų siūlų - neįžiūriu, kas yra bordo  blush2.gif . Tamsus raudonas vynas, kažkas tokio?


tas jo tamsus vynelis lotuliukas.gif cia as ji tipo bordo vadinu lotuliukas.gif
Atsakyti
metu dar viena fotke, gaila radikal isvis man siandien nedirba tai vel per part bandau, cia bandau ivesti kita raudona spalva, ar verta, laukiu nuomones ir pasiulymu kaip derinti ax.gif

user posted image

ir ten paskutine eiluke luse bordo puse tamsiai ruda, kura geriau det, jei aisku isvis ta raudona det blush2.gif
Atsakyti
As nedeciau raudonos. Atrodo, kad baigesi bordo siulai ir turejai uzsilikusiu panasiu raudonu ir pagalvojai, aj, sueis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 11 19, 10:41)
As nedeciau raudonos. Atrodo, kad baigesi bordo siulai ir turejai uzsilikusiu panasiu raudonu ir  pagalvojai, aj, sueis ax.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif supratau blush2.gif kad jau vis dar turiu uzsilikusiu bordo geriau jais ir varysiu ir apkritai turbut vsio gana spalvu nebeivedinesiu kitu, nors pas mamka sake kaskokios svelnios violetines berods yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 11 19, 11:07)
metu dar viena fotke, gaila radikal isvis man siandien nedirba tai vel per part bandau, cia bandau ivesti kita raudona spalva, ar verta, laukiu nuomones ir pasiulymu kaip derinti  ax.gif

user posted image

ir ten paskutine eiluke luse bordo puse tamsiai ruda, kura geriau det, jei aisku isvis ta raudona det  blush2.gif

kaip atrodo pačiai, jei šalia raudonos iš vienos pusės būtų šv. rusva ir iš kitos pusės t. ruda. Šalia raudonos esanti balta, labai pirmąją spalvą išryškina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 19 lapkričio 2010 - 11:09