Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 18, 16:17)
čia tik postsovietinis mąstymas užsilikęs

Kaip mano vyras sako-esi tarybinės gamybos, tai taip ir yra. Tai garsas dingsta, tai dar kokios bėdos... lotuliukas.gif

"Aš tai popierinė žiurkė, nuo skaičiukų akių nepakeliu.Gal dėl to ir tokia "sausa" ant spalvų derinimo????" drinks_cheers.gif ir aš tokia pat smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SOLI-SOL @ 2010 11 18, 16:21)
Na o finalui spalvų gama kokios norėčiau savo suknelei
user posted image

gal ne nuvaikėjimo procesas, o be žiūrėjimo į skaičiukus dar lankot ir Sambos mokyklą? biggrin.gif Ant scenos tinka, ar per kokį Sambos karnavalą Brazilijoj, bet kažkur kitur -stipriai pagalvočiau smile.gif
Tikiuosi, perkalbėsim rinktis žemiškesnius derinius bigsmile.gif
Atsakyti
Is pradziu parodysiu kiek esu numezgusi megztuko smile.gif

user posted image

Cia priekis, nugaros apacia bus juoda su ryskiai rozinemis juostelemis, o visa nugara bus juoda.

O apie suknele, sunaudojau 500g siulu, (38 dydis).
Rodau kaip atrodo apykakle dabar, ir kaip atrode anksciau. Dabar man daug graziau biggrin.gif (beje visas virsus nuo pazasciu nertas is naujo)

user posted image

user posted image

Visa sukneles vaizda ikelsiu truputi veliau, nes netycia istryniau is fotoaparato doh.gif
Atsakyti
apykakle dabartine tkrai daug grazesne thumbup.gif spalvu kiek daug, kaip grazu thumbup.gif

o megztuko tai nesuprantu kas ten prie ko blush2.gif ka ten tos sagos ir skyles veikia g.gif blush2.gif biski be fantazijos as doh.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

Aisku spalvos realiai siek tiek kitokios. smile.gif Laukiu komentaru ax.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 11 18, 20:24)
apykakle dabartine tkrai daug grazesne  thumbup.gif spalvu kiek daug, kaip grazu  thumbup.gif

o megztuko tai nesuprantu kas ten prie ko  blush2.gif ka ten tos sagos ir skyles veikia  g.gif  blush2.gif biski be fantazijos as  doh.gif

lotuliukas.gif oi kaip skaniai pasijuokiau lotuliukas.gif ...befantaze tu lotuliukas.gif ..cia gi 2 priekio dalys...uzsagstomos mirksiukas.gif ...viena puse su sagom,kita be biggrin.gif ..tik kilpos...
Atsakyti
Kas neturi fantazijos, rodau lotuliukas.gif

user posted image

(Na kaip jau anksciau minejau, man originalas buna tik idejai mirksiukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 18, 19:32)
lotuliukas.gif  oi kaip skaniai  pasijuokiau lotuliukas.gif ...befantaze tu lotuliukas.gif ..cia gi 2 priekio dalys...uzsagstomos mirksiukas.gif ...viena puse su sagom,kita be biggrin.gif ..tik kilpos...



QUOTE(hemetra @ 2010 11 18, 19:45)
Kas neturi fantazijos, rodau  lotuliukas.gif


(Na kaip jau anksciau minejau, man originalas buna tik idejai  mirksiukas.gif )


vo dabar jau aiskiau, as taip is tirko ir maniau tik man tokios jau siaurios to priekio dalys pasirode, galvoju o siaube tai cia nuo pazastu iki pazastu sagstysis lotuliukas.gif ale veizeju i paveiksliuka akurat iki pazastu panasiai, dabar aisku kodel taip arti tos skyles blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2010 11 18, 20:42)

suknelems:
user posted image

o kur dar salikai, pirstines, vaiku rubeliai, kojines  rolleyes.gif .....kad tik tu likuciu butu karsta.gif

nu mano svajoniu suknele ax.gif
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 11 18, 20:45)
user posted image

(Na kaip jau anksciau minejau, man originalas buna tik idejai  mirksiukas.gif )

Va cia beveik svajoniu paltas bigsmile.gif

Tikli - man ta suknute per daug marga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 18, 21:21)
Va cia beveik svajoniu paltas bigsmile.gif

Tikli - man ta suknute per daug marga ax.gif

lotuliukas.gif as turiu omenyje ''babutes kvadrats'' o ne spalvine gama lotuliukas.gif ...man ji irgi per marga...nors super mamytem,kurios svajoja apie vaivorikstine suknute thumbup.gif mirksiukas.gif derinys
Atsakyti
hemetra-antrasis suknutes var. geresnis mirksiukas.gif ...margute kokia bigsmile.gif ..tik man vistiek doh.gif truksta apacioj tamsios spalvos nors eiles lotuliukas.gif ...ir blush2.gif keliose vietose sujungimo skylutes ''pakavot reiktu'' ir viskas thumbup.gif ...

o del pradiniu ideju drinks_cheers.gif man dazniausiai taip pat buna lotuliukas.gif ...vien jau medalini sali jei paimtume-tai tik keli medaaliukai is originalo lotuliukas.gif -daugiau ''modifikuoti'' biggrin.gif ...kartais taip pavydziu zmonem,kurie pamato,ir padaro LYGIAI TOKI PAT kaip originalas ax.gif ..nu man tai schmoll.gif neiseina-vis doh.gif nagai ka nors pakeicia tongue.gif
Atsakyti