Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

Foto bus kada vyras gris biggrin.gif Gal dar teks ardyti kol gris
Atsakyti
prašom susipažinti:

user posted image

user posted image

Darbinis variantas. Dydis vieno rombuko didesnis už delną, reiks tokių net (!) 6 vnt. Tada banguosiu apačią, sujungsiu viršų ir jau tuomet labai labai greit nusiners viršus. Tikiuos lotuliukas.gif
Atsakyti
wub.gif nu tie bobutes kvadra tukai man tookie tokie wub.gif ...o ir planas geras toks thumbup.gif ..ypac ta vieta,kur ''TIKIESI'' thumbup.gif ...as irgi tikejausi kad greit lotuliukas.gif ...u nors vis dar tikiuosi lotuliukas.gif ...
Atsakyti
Gaudvile - spalvos labai grazios, tik tokios ne visai mergaitiskos... Kiek metu panelei? blush2.gif

Kol kas prisikabint prie nieko deja biggrin.gif negaliu topsecret.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 18, 14:55)
wub.gif nu tie bobutes kvadra tukai man tookie tokie wub.gif ...o ir planas geras toks thumbup.gif ..ypac ta vieta,kur ''TIKIESI'' thumbup.gif ...as irgi tikejausi kad greit lotuliukas.gif ...u nors vis dar tikiuosi lotuliukas.gif ...

taip ir bus, bo kai užeina gamybinis pyktis, tas greit greit ir įvyksta lotuliukas.gif

QUOTE(aaagnex @ 2010 11 18, 14:59)
Gaudvile - spalvos labai grazios, tik tokios ne visai mergaitiskos... Kiek metu panelei? blush2.gif

Kol kas prisikabint prie nieko deja  biggrin.gif  negaliu  topsecret.gif

vat čia ir problema, kad kaip tik dabar tokie metai, kai visos bendraamžės labai skiriasi - vienos dar labai vaikiškai atrodo, o mano kaip 15-16 ( visi apvalumai ir moteriški smagumai jau keli metai kaip yra). Pagal pasą - tik 12, bėda. Tačiau jai pačiai toks derinys prie širdies, rausvų spalvų šiuo metu spintoj labai mažai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 18 lapkričio 2010 - 14:08
Gaudvile, SUPER.Na kaip pavydžiu žmonėms kad moka spalvas derinti.Turbūt jau reikia gimt tokiu žmogumi.Man labai labai gražu.Jau įsivaizdoju galutinį rezultatą ir širdy jaučiu oi varvinsiu seilę ot varvinsiu.........
Matyt man sunku ir imtis šio projekto.Aš kap tas mažas vaikas arba sena boba ir bijau ir noriu.Kol kas mano spalvinėje gamoje sukasi mintys apie vasarinį medvilninį variantą iš visų vaivorykštės ryškių spalvų.Ale tik svajoju, kaži kaip 36 metų moterėla galėtų su tokiom vaivorykštėm atrodyt...................Ar jūs esat kur tokią mačiusios?
Atsakyti
QUOTE(SOLI-SOL @ 2010 11 18, 14:16)
.Ale tik svajoju, kaži kaip 36 metų moterėla galėtų su tokiom vaivorykštėm atrodyt...................Ar jūs esat kur tokią mačiusios?


jei da rnematem, tai busim primos dvi ir parodysim pasauliui, kad metai neriba mirksiukas.gif mirksiukas.gif kas tie 36, pris likusius dar kokius 70 nugyventi bigsmile.gif
Atsakyti
As irgi busiu vaivorykstiniu, ryskiu spalvu biggrin.gif Nerdama galvojau, kad mano suknute labai panasi i geju veliava lotuliukas.gif
Tikriausiai busiu antroji, kuri pabaige sia suknute smile.gif Pazadu vakare pasirodyti su foto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SOLI-SOL @ 2010 11 18, 15:16)
Matyt man sunku ir imtis šio projekto.Aš kap tas mažas vaikas arba sena boba ir bijau ir noriu.Kol kas mano spalvinėje gamoje sukasi mintys apie vasarinį medvilninį variantą iš visų vaivorykštės ryškių spalvų.Ale tik svajoju, kaži kaip 36 metų moterėla galėtų su tokiom vaivorykštėm atrodyt...................Ar jūs esat kur tokią mačiusios?

ačiū smile.gif

Vaivorykštę rinktis - labai labai drąsus žingsnis. Ir tai ne dėl amžiaus ar sudėjimo. Tiesiog, gėjų vėliava yra vaivorykštė, pasirodžius viešumoj gali nutikti ir taip, kad 'savi' pradės kabinti, o priešininkai ir fizinį smurtą panaudos.
Tačiau šalia pagrindinių vaivorykštės spalvų pamaišius įvairesnių, pastelinių atspalvių, kodėl gi ne mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(hemetra @ 2010 11 18, 16:01)
As irgi busiu vaivorykstiniu, ryskiu spalvu  biggrin.gif  Nerdama galvojau, kad mano suknute labai panasi i geju veliava   lotuliukas.gif 
Tikriausiai busiu antroji, kuri pabaige sia suknute  smile.gif  Pazadu vakare pasirodyti su foto  ax.gif

toli gražu iki g. vėliavos, gali dėvėt ramiai biggrin.gif
Atsakyti
aš su savo 45 doh.gif tai irgi tik seilę pavarvinu. Ir noriu tik teoriškai, be jokios minties tai įgyvendinti praktiškai smile.gif Nors kai prasidės vaikėjimo procesas-ką gali žinoti, kuo tai baigsis. Straksėsiu su vaivorykštine suknele per balas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2010 11 18, 16:08)
aš su savo 45  doh.gif  tai irgi tik seilę pavarvinu. Ir noriu tik teoriškai, be jokios minties tai įgyvendinti praktiškai  smile.gif Nors kai prasidės vaikėjimo procesas-ką gali žinoti, kuo tai baigsis. Straksėsiu su vaivorykštine suknele per balas  lotuliukas.gif

atsiprašau už OT, bet pasakysiu tai, ką sako mados žinovai - amžių reiktų išvis pamiršti, čia tik postsovietinis mąstymas užsilikęs. Normaliam pasaulyje visai kiti kriterijai.
Visų pirma reiktų labiau žiūrėti, koks charakteris žmogaus, flegmatikė tikrai juokingai su ryškia vaivorykšte atrodytų net ir 15-20 metų būdama.
Tiesa, norint atrodyt ryškiaspalvei, nebūtinai rinktis vaivorykštę ax.gif
Atsakyti
Vikse, nepatikėsi pas mane dabar tas nuvaikėjimo procesas matyt prasidėjo.Nesuprantu kodėl ir kas užėjo.Bet vat noriu tokių spalvų nors prisitrenk.O pati gyvenime nieko tokio ryškaus neesu dėvėjusi...............Ale vis tiek taip gera ant dūšios pasidarė kad ne aš viena tokia nuvaikėjus ir vaivorykštinė.Viskas-nuspręsta galutinai bus vaivorykštinė su pastelinėm spalvom.Tik be jūsų pagalbos aš neišsiversiu.Kai jau turėsiu visą vaivorykštę belsiuos pas jus.
Beje Gaudvile, jie ne paslaptis kokia jūsų profesija?Aš tai popierinė žiurkė, nuo skaičiukų akių nepakeliu.Gal dėl to ir tokia "sausa" ant spalvų derinimo????
Na o finalui spalvų gama kokios norėčiau savo suknelei
user posted image
Atsakyti