Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

QUOTE(tiklis @ 2010 11 18, 11:30)
laukiu kritikos biggrin.gif

A kodėl kvadratukai kaip kvadratukai nėriny, o ne kaip rombai? Kas čia per saviveikla g.gif Netinka taip. Ir taškas. Ar sveikata sumaišė teisingai sujungti detales, m? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 18, 12:10)
A kodėl kvadratukai kaip kvadratukai nėriny, o ne kaip rombai? Kas čia per saviveikla  g.gif Netinka taip. Ir taškas. Ar sveikata sumaišė teisingai sujungti detales, m?  bigsmile.gif

pritariu thumbup.gif
kaip poto bangeles pritaikysi, kurios issitempia iki tiek kiek nereikia ir poto reikia ardyt? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 18, 12:10)
A kodėl kvadratukai kaip kvadratukai nėriny, o ne kaip rombai? Kas čia per saviveikla  g.gif Netinka taip. Ir taškas. Ar sveikata sumaišė teisingai sujungti detales, m?  bigsmile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif ....o todel,kad man tep uzejo noras lotuliukas.gif ...noriu kvadraciuku pacioje vienoje linijoje lotuliukas.gif ...ir nedar lotuliukas.gif siu bangu ax.gif ...ot...ir visai nezinau kas cia gausis,bet ot... ax.gif lotuliukas.gif ..ot... lotuliukas.gif

miargytes-as gi nedarysiu jokiu bangu paltuke mirksiukas.gif ...mano bus dryzuotai lygus biggrin.gif ...
mirksiukas.gif
oi,vat dar kas-neriu IS APACIOS I VIRSU...nes kitaip sunkun atitaikyti(bent jau nam doh.gif ) paltuko ploti pagal kvadratukus ax.gif ...

neiprasta,ania? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 18 lapkričio 2010 - 11:20
ale tai, užsispyrus kaip žemaitė - gal šaknys nuo tos pusės lotuliukas.gif

Vakar pradėjau nerti. Maniau padarysiu gudriau ir ką... paprašiau mergiotės per galvą vilktis, netilpo per pečius. Antrą kartą plačiau nunėriau. Tilpt tilpo, tačiau ties liemeniu pasidarė šiek tiek per platu. Taigi, grįžau prie rombų-kvadratų ir jau nuo jų į viršų siaurinsiu. Taip tampresnis nėrinys bus.

Reziume, du kartus jau ardžiau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 18, 10:30)

-okey-nu tu duodi-patinka-nepatinka lotuliukas.gif ....
 
-atsiskaitau-kol kas tik tiek biggrin.gif ...spalvos truputi kitokios ax.gif ..zydra -realiai yra elektrine...rozine-truputi siltesne ir ryskesne...o ta tamsi juoda- biggrin.gif ruda biggrin.gif
laukiu kritikos biggrin.gif


- jo kaskokia neapsisprendus as lotuliukas.gif dabar jau banguoju nors irgi planavau nebanguoti lotuliukas.gif

- ka cia kritikuot, man visu grazus, o saviskis nea doh.gif


QUOTE(tiklis @ 2010 11 18, 11:16)
oi,vat dar kas-neriu IS APACIOS I VIRSU...nes kitaip sunkun atitaikyti(bent jau nam doh.gif ) paltuko ploti pagal kvadratukus ax.gif ...
neiprasta,ania? biggrin.gif


tai panasu kad mes vienodu principu darysim ane ax.gif ax.gif dabar varysi iki pazastu ane???
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 18, 12:21)
Reziume, du kartus jau ardžiau  doh.gif  biggrin.gif

Sakau reik pasokt kaip Tiklis sako Lietuviu liaudies soki - ukaciaka biggrin.gif sokiai.gif assa.gif
Pasidziaugiau kaip tikra lietuve, kad ne vienai ardyt reikejo... o dabar biski kitus mezgimus uzbaigsiu ir grisiu prie nerimo cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 18 lapkričio 2010 - 11:26
lotuliukas.gif nea-as ne zemaite- as baisiau(kas liecia uzsispyrima biggrin.gif ) as pusiau PANEVEZIETE,pusiau dzukaite lotuliukas.gif ..tep kad uzsispyrus atlapasirde lotuliukas.gif ...na o del suknutes-as kazkaip sita margute mergytem isivaizduoju kaip sarafaniuka-varpeliuka blush2.gif ...ir manau neturetu jinai buti taip jau labai ilememenuota ir prigludusi ax.gif ...nu bet cia tik mano cool.gif nuomone blush2.gif ...
Papildyta:
QUOTE(okkey @ 2010 11 18, 12:25)
- jo kaskokia neapsisprendus as  lotuliukas.gif dabar jau banguoju nors irgi planavau nebanguoti  lotuliukas.gif

- ka cia kritikuot, man visu grazus, o saviskis nea  doh.gif
tai panasu kad mes vienodu principu darysim ane  ax.gif  ax.gif dabar varysi iki pazastu ane???

lotuliukas.gif ania!!! biggrin.gif .. iki pazastu biggrin.gif ..bet mano siulai tokio nevienodo storio doh.gif ..jau taip reik ziuret,kiek siausrint akiu,kad nebanguotu virsaus,kad doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 18 lapkričio 2010 - 11:26
As dabar vargstu su virsumi unsure.gif Pagaliau prisiruosiau pabaigti. Esu ir paltuko nemazai numezgus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 11 18, 12:34)
As dabar vargstu su virsumi  unsure.gif Pagaliau prisiruosiau pabaigti. Esu ir paltuko nemazai numezgus  tongue.gif

lens.gif o tai kur foto-minia reikalauja peno akim,ir temos apkalbom biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 18 lapkričio 2010 - 11:37
Bus bus, truputi pakentekite biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 18, 11:29)
lotuliukas.gif  ania!!! biggrin.gif .. iki pazastu biggrin.gif ..bet mano siulai tokio nevienodo storio doh.gif ..jau taip reik ziuret,kiek siausrint akiu,kad nebanguotu virsaus,kad doh.gif  doh.gif


va va pas amne irgi baltas biski plonesnis siulas, bet kaip ir gerai, akiu nei dadedu nei nuiimu tai jis taip tarsi uztvirtina ta storesni lotuliukas.gif

QUOTE(hemetra @ 2010 11 18, 11:34)
As dabar vargstu su virsumi  unsure.gif Pagaliau prisiruosiau pabaigti. Esu ir paltuko nemazai numezgus  tongue.gif



QUOTE(hemetra @ 2010 11 18, 11:57)
Bus bus, truputi  pakentekite  biggrin.gif


kencianciam dangus ane g.gif lotuliukas.gif oi laukiam laukiam fotkiu mes laukiam bigsmile.gif
Atsakyti
hemetra...auuuu... hemetra ........ lens.gif lens.gif kurgi fotosesija flirt.gif flirt.gif
Atsakyti