Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

QUOTE(superpiene @ 2010 11 17, 11:49)
Cia tai superinis variantas siulu galiuku sunaudojimui,noreciau ir as tokio smile.gif


na tai apsiginkluok vaseliu ir pirmyn i trasa drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
šalia kitų rankdarbių, pradėjau ir margutę ( ką tik siūlus atsivežiau) - mašinoj geriau su vąšeliu dirbti, nei su valiniais virbalais. Laukit vaizdų tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 17, 13:56)
šalia kitų rankdarbių, pradėjau ir margutę ( ką tik siūlus atsivežiau) - mašinoj geriau su vąšeliu dirbti, nei su valiniais virbalais. Laukit vaizdų tongue.gif

LAUKIAM thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif labas vakaras...cia as,tiklis... biggrin.gif ateinu pasivaident truputi ax.gif
aaagnex-VISKA SUSIRASIAU IR KONSPEKTAVAU cool.gif ....konstatuoju fakta- cool.gif dabar viskas laaabai liuks thumbup.gif .ir tie putliukai stulpeliai- wub.gif realiai jauciu jie taiiip graziai iskile wub.gif ...o man darbai taip sunkiai kruta verysad.gif -jauciu koki ausies uzdegima pasigavau unsure.gif ...skauda kakla,ausi,ir galva truputi svaigsta unsure.gif ...negaliu nei megst nei nert lotuliukas.gif -per greit rankos laksto,akys nespeja lotuliukas.gif ...ir uzsupa lotuliukas.gif ...o ''suletintai'' nemoku dirbt schmoll.gif ...tai tik gulineju ir nete nardau biggrin.gif biggrin.gif ...
Atsakyti
Labas vakariūkštis 4u.gif

vaizdų prisižiūrėjau, bet savo nieko neatnešu ax.gif , neriu antrąją suknytę bet man spalvos nepatinka, ir šiaip antras toks darbas iš eilės jau nuobodu daros doh.gif , o iki savaitgalio prižadėjau pabaigt , kad abi pupos jau puoštis galės ax.gif

Tiklis sveikatos kibirais ir glėbiais siunčiu, greičiau sveik ir kibk į siūlus mirksiukas.gif
Atsakyti
labas rytas, atsikeliau ir supratau , kad man mano nerinys irgi nebepatinka doh.gif nu kaip neardysiu paliksiu ta juosta gal pritaikysiu, o dabar tymt uz vadziu velis pradziu, bandysiu bangeliu rasta, vellllllllllll cool.gif
Atsakyti
luana- blush2.gif aciu labai 4u.gif

okey-nu tu duodi-patinka-nepatinka lotuliukas.gif ....
atsiskaitau-kol kas tik tiek biggrin.gif ...spalvos truputi kitokios ax.gif ..zydra -realiai yra elektrine...rozine-truputi siltesne ir ryskesne...o ta tamsi juoda- biggrin.gif ruda biggrin.gif

user posted image


laukiu kritikos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 18, 11:30)
  atsiskaitau-kol kas tik tiek biggrin.gif ...spalvos truputi kitokios ax.gif ..zydra -realiai yra elektrine...rozine-truputi siltesne ir ryskesne...o ta tamsi juoda- biggrin.gif ruda biggrin.gif

laukiu kritikos biggrin.gif


Nu nezinau ziuriu,ziuriu ko cia prisikabinus biggrin.gif Sakau, gal ta ruda man nelabai? g.gif bet realiai jauciu visai kitaip atrodo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 18 lapkričio 2010 - 10:42
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 18, 11:42)
Nu nezinau ziuriu,ziuriu ko cia prisikabinus biggrin.gif Sakau, gal ta ruda man nelabai? g.gif bet realiai jauciu visai kitaip atrodo ax.gif

lotuliukas.gif nu realiai spalvos ryskios biggrin.gif ..ir ta ruda truputi ''susvelnina'' melynuma biggrin.gif ...nu nes melyna melyna lotuliukas.gif ...

apacioj pas mane 12 kvadraciuku-apie 84 cm plocio blush2.gif ...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 18, 11:52)
lotuliukas.gif  nu realiai spalvos ryskios biggrin.gif ..ir ta ruda truputi ''susvelnina'' melynuma biggrin.gif ...nu nes melyna melyna lotuliukas.gif ...

apacioj pas mane 12 kvadraciuku-apie 84 cm plocio blush2.gif ...

blink.gif tai tu cia sau darai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 18, 11:57)
blink.gif tai tu cia sau darai?  g.gif

lotuliukas.gif nea-dukrytei ax.gif ...matuoju pagal jos turima paltuka biggrin.gif ...paltuko apacia-86cm... biggrin.gif ..na ir mano mergyte -tikrai ne ta miniat biggrin.gif iurine princese biggrin.gif ...''figuringa mergyte'' blush2.gif ..
Atsakyti
Nu matai mano vaikai tai liekni laaabai, tai man sunku isivaizduot kiek normaliai vaikams gali reikt plocio... blush2.gif
Atsakyti