Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

QUOTE(aaagnex @ 2010 11 05, 09:50)
O toks klausimas 4u.gif  - o kazkas atsiklause ar sukneles savininke nieko pries, kad cia visas burys ja kopijuojanciu? Nieko pries, kad jos foto naudojama? g.gif

Gal ji tada galetu uzeit cia ir pasidalint kazkokia patirtim g.gif , gal kokiu patarimu duotu  blush2.gif


Aha, vakar buvau pikta. Bent užsimint, kad foto skolinta reikėtų. Čia Manto Zinkevičiaus fotografuota, paskui dar su autorinėm teisėm gali nesklandumų kilt. O dėl kopijavimo, tai į sveikatą. Juk ne aš sugalvojau, pati kopijavau nuo to paltuko. Smagu, kad taip patiko. Reiks sesei parodyti, kokia populiari patapo biggrin.gif Jeigu neturėčiau prisiplanavus mezginių metams į priekį, irgi nerčiau kartu dukrikei
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 11 05, 11:31)
Aha, vakar buvau pikta. Bent užsimint, kad foto skolinta reikėtų. Čia Manto Zinkevičiaus fotografuota, paskui dar su autorinėm teisėm gali nesklandumų kilt. O dėl kopijavimo, tai į sveikatą. Juk ne aš sugalvojau, pati kopijavau nuo to paltuko. Smagu, kad taip patiko. Reiks sesei parodyti, kokia populiari patapo  biggrin.gif Jeigu neturėčiau prisiplanavus mezginių metams į priekį, irgi nerčiau kartu dukrikei

Naiste777 - kaip manai ar graziai atrodytu tokia suknele ant siek tiek stambesnio sudejimo zmogaus... na ne 100 kg sveriu... bet baiminuosi, kad jeigu storins, tai poto nenesiosiu ax.gif

Tarkim ant saves tokia isivaizduoji? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 05 lapkričio 2010 - 10:41
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 05, 11:37)
Naiste777 - kaip manai ar graziai atrodytu tokia suknele ant siek tiek stambesnio sudejimo mogaus... na ne 100 kg sveriu... bet baiminuosi, kad jeigu storins, tai poto nenesiosiu  ax.gif

Tarkim ant saves tokia isivaizduoji?  ax.gif

na kaip del sukneles tai negaliu nieko pasakyt,bet tokio stiliaus ilga megstuka paltuka (ruda,balta juoda ir dar kazkokia doh.gif ) maciau ant dainos BILEVICIUTES peciu...ir mano akim ziurint atrode thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ...

NAISTE-NA labai nemalonu,kad nuo tokiu nesusipratimu prasideda tokio grozio ''gamyba'' unsure.gif ...ir paltuko foto daryta to pacio fotografo?(nes tada taip pat reiketu pamineti,kad tai jo autorinis darbas unsure.gif )
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 05, 09:50)
O toks klausimas 4u.gif  - o kazkas atsiklause ar sukneles savininke nieko pries, kad cia visas burys ja kopijuojanciu? Nieko pries, kad jos foto naudojama? g.gif



Aš apie tai irgi galvojau. Nenorėčiau, kad mano foto taip narstoma būtų
unsure.gif o sesė,kuri yra toje foto ne prieš? nes nu jei mano sesuo įdėtų mane su jos nerta vestuvine suknele, tai labai siusčiau rolleyes.gif

QUOTE(aaagnex @ 2010 11 05, 10:08)

aš irgi galvojau apie rudus atspalvius, arba melsvus g.gif

QUOTE(tiklis @ 2010 11 05, 11:45)

NAISTE-NA labai nemalonu,kad nuo tokiu nesusipratimu prasideda tokio grozio ''gamyba'' unsure.gif ...ir paltuko foto daryta to pacio fotografo?(nes tada taip pat reiketu pamineti,kad tai jo autorinis darbas unsure.gif )

O tai paltukas yra ne iš užsienietiško forumo? g.gif
Atsakyti
Sveikutės, mezgėjėlės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
kaip tik tokiu principu nerta paltuką su kapišonu vakar išsiunčiau klientei - maždaug po dviejų savaičių žadėjo nuotraukų atsiūst - tai būtinai parodysiu kas gavos. O dabar jei kam įdomu galiu tik kelis fragmentus darbo pradžios parodyt g.gif

user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 11 05, 11:31)
Aha, vakar buvau pikta. Bent užsimint, kad foto skolinta reikėtų. Čia Manto Zinkevičiaus fotografuota, paskui dar su autorinėm teisėm gali nesklandumų kilt.

Na nesusituresiu neisiterpus (kad ir kokie grazus man jusu mezginiai) -pykt ner del ko,nebent galit pykt ant saves - juk jus pati deliojat to zenkeviciaus foto net ne vienoje temoje ir ne vien sios sukneles, ta irgi galima traktuot ivairiai-gal reklama jo paslepta uzsiimat? Atsakomybe del autoriniu nestumet jus, o ne kazkas kitas, nes butent jus pati paplatinot sias foto internete, o jau visi tie, kurie perdeda ir perkopijuoja kitur - ne prie ko visiskai - juk net neaisku,is kur zmogus ta nuotrauka susirado, gal ji biesas zino iki kokiu portalu nukeliavus, ir klausimas, ar visur su tais reklaminiais prierasais apie autoriu keliauja.
Atsakyti
Nu as visgi manau, kad buvo galima parasyt, kad foto skolinta, kad nere sia suknute naiste777, gi tikrai nebutu labai sunku ta padaryt... cool.gif O ir autorei gal sirdele butu siek tiek pamaloninta wub.gif

o dabar jau nieko nepakeisim... Kita tema mergaites, kai kurs - tikiu, kad prie4rasas atsiras ir nebus piktumu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 05, 13:23)
Nu as visgi manau, kad buvo galima parasyt, kad foto skolinta, kad nere sia suknute naiste777, gi tikrai nebutu labai sunku ta padaryt... cool.gif O ir autorei gal sirdele butu siek tiek pamaloninta  wub.gif

o dabar jau nieko nepakeisim... Kita tema mergaites, kai kurs - tikiu, kad prie4rasas atsiras ir nebus piktumu  mirksiukas.gif

As suprantu viska, bet tiesiog negalim gi atmest galimybes,jog sios temos autore rado sios puikios naistes nertos sukneles nuotrauka visiskai be naistes vardo ir prieraso apie foto autoriu 4u.gif .. Gal ta nuotrauka jau ir kokiuose kituose rankdarbiu portaluose klajoja..
Kaip bebutu, nuotrauka naudojama ne siekiant turtines naudos,kas reiskia,kad autoriniu pretenziju but nelabai ir gali..
Atsakyti
QUOTE(vilnera @ 2010 11 05, 13:03)
Na nesusituresiu neisiterpus (kad ir kokie grazus man jusu mezginiai) -pykt ner del ko,nebent galit pykt ant saves -  juk jus pati deliojat to zenkeviciaus foto net ne vienoje temoje ir ne vien sios sukneles, ta irgi galima traktuot ivairiai-gal reklama jo paslepta uzsiimat?  Atsakomybe del autoriniu nestumet jus, o ne kazkas kitas, nes butent jus pati paplatinot sias foto internete, o jau visi tie, kurie perdeda ir perkopijuoja kitur - ne prie ko visiskai - juk net neaisku,is kur zmogus ta nuotrauka susirado, gal ji biesas zino iki kokiu portalu nukeliavus, ir klausimas, ar visur su tais reklaminiais prierasais apie autoriu keliauja.


Taip, dėliojau, nes leidimą turėjau ir visur buvau parašius kieno fotografuota. O paltukas, pagal kurį nėriau yra MONSOON firmos, irgi visur rašiau, man rods osinkoj kažkur radau. Gerai, baigiam tas nesąmones. Čia merginos suknelės nert susirinko.

Niu, aš irgi ne manekenė, už sesę du kartus manęs daugiau, bet tokią suknelę visai nešiočiau, tik gal ilgesnę. Beje, ji leido fotkes į forumą sudėt mirksiukas.gif
Atsakyti
na ir group.gif nesipykstam ir atleidziam viena kitai friends.gif..as savo mergytei atrinkau vat kokius siulus
user posted image

kazkaip norejau ir rudai baltai pilku atspalviu daryt-bet supratau,kad neturiu tokiu graziu spalvu.kazkaip man jos nesiziurejo..o melyni atspalviai mano mergytei tinka wub.gif ...vat tik mastau,kad dar ir juodos -kontrastui reiketu g.gif ...ir gal tos pilkos nedesiu g.gif ..ar kazkurios irs tu margu melynu unsure.gif ...na ziuresiu eigoje rolleyes.gif
Atsakyti
tas pilkas siulas ,kur vienas kamuoliukas man ne i tema ax.gif ovisi kiti liuks
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 11 05, 14:07)
tas pilkas siulas ,kur vienas kamuoliukas man ne i tema ax.gif ovisi kiti liuks

g.gif vat vat..man irgi kazkaip...nors eigoj matysiu..siaip pilka tokia''neutrali prisitaikanti'' spalva,gal kur pritaps biggrin.gif ... biggrin.gif
Atsakyti