Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

QUOTE(meskute231 @ 2010 11 16, 22:46)
aš gal biskiuką per vėlai bet....
mano paltuko variantas


vajeau tu mano isgelbetoja clap.gif tik niekur neding kol iki pazastu daeisiu,man pagalboss tikrai reiks flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 11 17, 00:58)
vajeau tu mano isgelbetoja  clap.gif tik niekur neding kol iki pazastu daeisiu,man pagalboss tikrai reiks  flirt.gif

sėdžiu kožną dieną. tik nežinau kuo galėsiu pagelbėt. bandysiu
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 16, 17:05)
tai, ką Jūs čia veikiat?  lotuliukas.gif


esu minėjusi, kad ketinu megzti kažką panašaus. Tai mezgiau
Atsakyti
labas rytas mergikes 4u.gif

tuoj foto uzkraus mano omniconektas tai vaizdu biski duosiu, o is tirko vsuo einu ardyt doh.gif nu per platu nors tu ka doh.gif

is kart klausimuks kokia mierke man imti, gal sakyciau krutines g.gif nes kad visas pilnai ilgas megstinukas uzsisagtytu as nenoresiu noresiu tokio atlapoto tik kad per krutine viena ar kelias sagas ar pan deti, tai sakau gal ir darau pagal krutine o ne klubus g.gif g.gif
Papildyta:
na va cia tiek ka buvau vakar per kelias valandikes sunerus, spalvas galit drasiai komentuoti ir kritikuoti mirksiukas.gif i aprangas ir panasiai demesio nekreipiam nekreipiam lotuliukas.gif


user posted image

va koks plotis per krutine gavosi, nu griuk negyvas cool.gif

user posted image

o va per klubus:

user posted image

nu bet nieko nesuprantu pagal dzemperiuka matavau, netgi mezgini pridedu prie istiesto dzemperio ir ilgis plotis gerai, nu bet vaizda pacios matot, matai megzstas zaraza ir tempiasi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 11 17, 10:28)
labas rytas mergikes  4u.gif

tuoj foto uzkraus mano omniconektas tai vaizdu biski duosiu, o is tirko vsuo einu ardyt  doh.gif nu per platu nors tu ka  doh.gif

is kart klausimuks kokia mierke man imti,  gal sakyciau krutines  g.gif nes kad visas pilnai ilgas megstinukas uzsisagtytu as nenoresiu noresiu tokio atlapoto tik kad per krutine viena ar kelias sagas ar pan deti, tai sakau gal ir darau pagal krutine o ne klubus  g.gif  g.gif

laba bigsmile.gif
Keisti dalykai dedasi su tom mierkom. Kiek nerdavau stačiakampius dalykėlius, tai, kokio ilgio pynutę nusineri, tokio pločio ir gaunam. Aišku, šiek tiek pasiduoda į šonus, bet, kad tiek daug g.gif Tiesa, nusinėrus pynelę, reikia ją gerai ištempti ir bus aišku, kiek daug išsiplės į šonus. Čia tuo atveju, jei šonuose neplatinam ir nesiaurinam.

Tiesa, prigludusį megztinį neriant reiktų matuoti ne tik klubus, krūtinę, bet ir liemenį, t.y. reiktų įliemenuot šiek tiek.

Namie turiu megztą a la paltuką, tai nors ir iš priekio susijungia tik dviem šniūreliais ties krūtine, toliau krenta laisvai, t.y. detalės kaip ir įprastai numegztos.
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 11 17, 10:28)


o va per klubus:

nu bet nieko nesuprantu pagal dzemperiuka matavau, netgi mezgini  pridedu prie istiesto dzemperio ir ilgis plotis gerai, nu bet vaizda pacios matot, matai megzstas zaraza ir tempiasi  cool.gif


Man lygia tas pats buvo lotuliukas.gif lotuliukas.gif pasiskaičiavau 90cm- 9 rombai. Sudėjau 8 ir vistiek gavosi dvigubo platumo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
oi mergaites paguodet del platumo cool.gif nu ka darysi toks jau tas gyvenimelis, neri ardai neri ardai lotuliukas.gif jau buvau dvi eiles naujai pavarius, niponial kaip paskaiciavau kur akys dingo bet jau per siaura buvo lotuliukas.gif nu dabar jau vsio trecias kartas nemeluoja, dabar jau kaip ir gerai lotuliukas.gif
Atsakyti
Na, pasiruosiam konspektuot biggrin.gif

Tikli, Forget - ar pasiruoset konspekavimui?

tada pradedam rolleyes.gif

Nepasikuklinau - emiau vaseli 3.5mm Pagal mano siulus, tai cia be proto storas vaselis blush2.gif

Piema foto - atskirai tai kas gavosi rolleyes.gif (dar tik 7 eiles, bet nzn ar toliau nert g.gif )
user posted image

Toliau, kad matytusi skirtumas sudejau pirmini varianta, kadangi dar neisardytas ir naujaji... (naujasis gaunasi atvirksciai padetas, bet jeigu i viena puse sudedu ziurincius, tai atrodo, kad naujasis platesni, nors realiai uzdejus, tai labai panasaus plocio)

user posted image

Tik ten kur kreivai atrodo, tai tikrovej taip labai nesimato cool.gif geltoni siulai kazkodel skystokai atrode, tai neriau taip:
user posted image

(jei foto nesimato, tai padariau vietose padariau putlius stulpelius 4u.gif )

Na, o dabar garsiai parekausiu, kad pastebetumet biggrin.gif

KA MANOT? NERT TAIP AR DAR KAZKOKIO VARIANTO IESKOT? g.gif KAIP ZIURISI SPALVU PLOTIS, NIEKO, KAD SKIRTINGAS? unsure.gif rudos dar viena eile zadu nert ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 17 lapkričio 2010 - 11:00
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 17, 11:56)
KA MANOT? NERT TAIP AR DAR KAZKOKIO VARIANTO IESKOT?  g.gif KAIP ZIURISI SPALVU PLOTIS, NIEKO, KAD SKIRTINGAS?  unsure.gif rudos dar viena eile zadu nert ax.gif

labai gerai tie spurgiukai atrodo. Jei rudą dar nersi, tai - visai liux 4u.gif
Atsakyti
agnex super, kol nepasakei tai ir nemaciau tu putliu stulpiuku lotuliukas.gif bet labai gerai jie atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 17, 12:06)
labai gerai tie spurgiukai atrodo. Jei rudą dar nersi, tai - visai liux  4u.gif

Jei bent jau neblogiau, tai sitoks variantas daug greiciau neriasi ir toks minkstas gaunasi... ax.gif Gal malonesnis nesiot butu... g.gif

o del spurgiuku - ir man grazu, bet juos neriant isplateja labai, tai nersiu tik tada, kai reiks platint is spalva sviesi bus... blush2.gif
Atsakyti
Cia tai superinis variantas siulu galiuku sunaudojimui,noreciau ir as tokio smile.gif
Atsakyti