Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

QUOTE(tiklis @ 2010 11 16, 16:55)
Papildyta:
tiesa-jei atsirastu ir daugiau norinciu megsti marguti ruba NE BANGELEM,o tiesiom linijom,ir ne vien tik stulpeliais su uzmetimu,o ir KITOKIU RASTU (kaip paltuko nuotraukoje matyti,kad megsta ir ivairiais rastais,ne tik spalvom blush2.gif ) galeciau sukelti galimu (mano atrinktu  blush2.gif ) rastuku foto ir shemuciu...tiesiog ju galima ''pamiksiuot'' tarp stulpeliu eiluciu smile.gif ...

Tai ikelk - nepakenks... mirksiukas.gif
As zadu nuo klubu aukstyn varyt tiesiom linijom - tikriausiai blush2.gif
Kol kas vargstu su storu vaseliu, plonais siulais, skystu neriniu, kuris kol 2 eiluciu, tai atrodo kaip ir geras, o toliau ko gero gausis per platus ir vel reiks ardyt doh.gif

Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 11 16, 16:37)
Jei kada sugalvosiu

tai, ką Jūs čia veikiat? lotuliukas.gif


Aaagnex, jetus, bijau jau ką ir sakyt lotuliukas.gif Žodžiu, o ne paprasčiau būtų pradėti lygiom eilėm ir jau eigoje įmontuoti 'eglutę'? A?
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 11 16, 16:37)
Papildyta:
O tavo vargus aš net konspektuojuosi Worde. Jei kada sugalvosiu būtent tokiu raštu nerti, kad nedaryčiau tokių pačių klaidų   sunglasses2.gif
Ačiū, kad netingi apie tai parašyti

Ne, nu tai kaip man dabar jaustis mega_shok.gif
As cia vaidinu tipo labai mokancia nert, nors vienintelis mano nunertas stambesnis daiktas yra medaljoninis salis blush2.gif Aisku nieko man neiseina... doh.gif 4 dienas neriau is peties ir vel nieko neturiu... ateinu pasiguost, o ji, matai, mano bedas konspektuoja cry.gif cry.gif


Papildyta:
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 16, 17:05)
Aaagnex, jetus, bijau jau ką ir sakyt  lotuliukas.gif Žodžiu, o ne paprasčiau būtų pradėti lygiom eilėm ir jau eigoje įmontuoti 'eglutę'? A?

as cia tyliai tyliai panersiu siandien vakare, poto rytoj GARSIAI GARSIAI papasakosiu kaip man sekasi... Parodysiu kas gavosi, o tada nuspresim tiks ar ardyt...

Tikiuosi nepasididziuosi patart blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 16 lapkričio 2010 - 16:10
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 16, 17:10)

Tikiuosi nepasididziuosi patart blush2.gif


Mes susikonspektuosim kas tau nesiseka, o tada kai dėsim tai dėsim cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 16, 17:11)
Mes susikonspektuosim kas tau nesiseka, o tada kai dėsim tai dėsim  cool.gif

cry.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 16, 17:10)

Tikiuosi nepasididziuosi patart blush2.gif

ok biggrin.gif

ir dar ševeliūrą galim pakedent va taip console.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 16, 17:12)

cia kaip skant,bliumbk nebliumbus schmoll.gif ,yra kaip yra devil.gif KONSSSSPEKTUOSIM smoke.gif ,o tada per pora dienu visos pavarysim ir baigsim...o tau aciu uz varga pasakysim...ir dar patarsim daugiau temos neterst cool.gif ...

as cia juokauju aisku... blush2.gif ...nors... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 11 16, 15:37)
Nu sorryy  cool.gif  nesirAukit, prašyčiau  cool.gif  turiu aš akį ir ne vieną, o net dvi    tongue.gif  tokias dideles ir labai gražias  bigsmile.gif ir kas svarbiausia, kad labai gerai matančias.


jezus marija kaip man "patinka" SAVIKRITISKAI zmogai, oi negaliu hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif

QUOTE(tiklis @ 2010 11 16, 15:55)
tiesa-jei atsirastu ir daugiau norinciu megsti marguti ruba NE BANGELEM,o tiesiom linijom,ir ne vien tik stulpeliais su uzmetimu,o ir KITOKIU RASTU (kaip paltuko nuotraukoje matyti,kad megsta ir ivairiais rastais,ne tik spalvom blush2.gif ) galeciau sukelti galimu (mano atrinktu  blush2.gif ) rastuku foto ir shemuciu...tiesiog ju galima ''pamiksiuot'' tarp stulpeliu eiluciu smile.gif ...


tai jau kai tik atsiras kuri be manes tai jau tiklis uzmetyk tu cia mus rastais ax.gif ax.gif nes dabar as elemtarnai varau keturi stulpiukai i akyte, tris praleisiu i ketvirta akyte vel keturiu stulpiukai va tep ir zaidziu nail.gif paprasysiu mergos fotika pakraut ir jei ka ryt pasivaidensiu kaip man ten kas sekasi karsta.gif
Atsakyti
gerai mergytes biggrin.gif vat ka kolkas pasizymejau blush2.gif ...(tik kai kurie rastukai yra dvieju eiliu,bet juk galima ir dvi eilutes vienos spalvos deti blush2.gif blush2.gif ...
user posted image

user posted image

vat cia gera mintis su tais '' iskiliaisiais istemptaisiais'' stulpeliais blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
kol kas tiek biggrin.gif ...
Atsakyti
Labas vakarelis biggrin.gif Sugriztu is apmastymu tongue.gif Nesigavo man graziai istatyti rankoves. doh.gif Nusineriau per siaura nugaros dali ir rankoviu virsu pasiaurinau. Dabar ardysiu virsu iki pazasciu, prisiusiu rankoves ir nersiu ratu. Taip bus daug paprasciau suderinti spalvas. cool.gif
Oj kaip nemegstu ardyti doh.gif
P.S. mergaites nesipykit, abi puses yra teisios. Yra keletas zinuciu ne i tema, bet...
Atsakyti
tiklis, super dekui, as va dabar pagal ta pirma ideta kur nr 4 neriu bigsmile.gif
Atsakyti
aš gal biskiuką per vėlai bet....
mano paltuko variantas
user posted image
user posted image

sorry kad nelyginta nes buvo tik "nuo vąšelio" atkelta

norėjau parodyt kad tų bangikių ir paltiukui bijot nėr ko.

nėriau vientisą gabalą iki pažąstų, paskui nusinėriau rankoves, o paskui viską vėl vientisai prijungiant rankoves. aišku matavausi pora melejonų kartų doh.gif


beje nertas jis prieš pusmetį
Atsakyti