Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

QUOTE(enigma3 @ 2010 11 16, 13:55)
gal ne visai i tema, bet interneto platybese uzmaciau dar viena panasu modeliuka, bet deja be schemuciu user posted image


Labai graži. Kam tau ta schema, iš akies biggrin.gif Pradedi nuo krūtinės ir varai biggrin.gif
Atsakyti
enigma thumbup.gif thumbup.gif

nu ka mergikes uzkniso mane cia vis skaitineti ir ieskineti gvazdikeliu sub.. rolleyes.gif apsisprendziau pradedu nerti megztini-paltuka eiliniu rastuku tiesiai, bet dryzuotai, pradziai jokiu bangeliu (jas gal kai viska baigsiu kaip nors i kokius atlapus ar padalkas ikompnuosiu blush2.gif ). pradesiu kaip ir nuo apacios iskart bendra dali nugarai ir du priekiai, na tipo kad jungt nereiktu, siuliu nebutu davarysiu ikipazastu per kokia savaite kita ir tada jau vsio turesit mane konsultuot ka veikt toliau lotuliukas.gif
Atsakyti
Enigma va čia tai mano spalvų gama. Labai norėčiau tokios ryškios, spalvingos, vasariškos ir šultingos.....................Et jei pavyktų taip susidėliot spalvas...............
Mergikės kažkas rašėt kad neriat iš medvilnės siūlų su elastanu.Greit prazonduokit kas čia per stebuklas.Niu žiauriai suintrigavo.Kaži jų internetu galima nusipirkti, ar jie sunkūs, brangūs, ryškūs....................
Atsakyti
QUOTE(SOLI-SOL @ 2010 11 16, 14:36)
Enigma va čia tai mano spalvų gama. Labai norėčiau tokios ryškios, spalvingos, vasariškos ir šultingos.....................Et jei pavyktų taip susidėliot spalvas...............
Mergikės kažkas rašėt kad neriat iš medvilnės siūlų su elastanu.Greit prazonduokit kas čia per stebuklas.Niu žiauriai suintrigavo.Kaži jų internetu galima nusipirkti, ar jie sunkūs, brangūs, ryškūs....................


Nusišnekėjau aš lotuliukas.gif vieni medvilnė su akrilu, kiti vien akrilas, Vernito blush2.gif blush2.gif aš ne mezgėja, tai atleistina lotuliukas.gif
Atsakyti
Oi Forget gausi per galvytę doh.gif . Baigiu visą Google visagalį išguglint..................ir nerandu niekaip.Jėzus galvoju nu tokius tai pirkčiau, nu tokių tai norėčiau.O geras bajeris čia buvo, pačiai juokas eina iš savęs lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SOLI-SOL @ 2010 11 16, 15:24)
Oi Forget gausi per galvytę doh.gif . Baigiu visą Google visagalį išguglint..................ir nerandu niekaip.Jėzus galvoju nu tokius tai pirkčiau, nu tokių tai norėčiau.O geras bajeris čia buvo, pačiai juokas eina iš savęs lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Nu tundra aš doh.gif žinok aš visai analfabetė tokiuose dalykuose lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 16, 15:27)
Nu tundra aš  doh.gif  žinok aš visai analfabetė tokiuose dalykuose  lotuliukas.gif

schmoll.gif greičiau iš pasąmonės išėjo informacija. Beje, kažką panašaus į minėtą mix'ą taip pat esu mačius. Teip kad ramiai, nenuvertinam savęs wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 16 lapkričio 2010 - 14:30
Jėtus kas čia per žodis, nuvariau vėl googlę paguglint, išmetė paaiškinimą, tai net pati susinepatoginau kad tokių žodžių yra, kurių aš net nežnau.Forget pritariu 1000000000000 procentų Gaudvilei.Viska gerai.Pasijuokti iš savęs ir iš kitų visda sveika.Kažkaip ūpas pakilo po tokių paieškų ir paplepėjimų.Labai pas jus ir su jumis smagu.
Atsakyti
QUOTE(SOLI-SOL @ 2010 11 16, 14:36)
Mergikės kažkas rašėt kad neriat iš medvilnės siūlų su elastanu.Greit prazonduokit kas čia per stebuklas.Niu žiauriai suintrigavo.Kaži jų internetu galima nusipirkti, ar jie sunkūs, brangūs, ryškūs....................


medvine su elastanu tai maciau tik tokia
http://www.siulai.eu...;category_id=27
Atsakyti
Nu sorryy cool.gif nesirAukit, prašyčiau cool.gif turiu aš akį ir ne vieną, o net dvi tongue.gif tokias dideles ir labai gražias bigsmile.gif ir kas svarbiausia, kad labai gerai matančias. Tiesiog prieš tai buvo žinutė:

QUOTE(okkey @ 2010 11 16, 07:38)
biski patersiam tema  blush2.gif is kokiu nertum  bigsmile.gif


ir čia buvo beprasidedanti kalba apie medalioninius rūbelius.


Papildyta:
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 16, 09:36)
Tu nesupyk, as ne piktsi, bet rasinejantis i a.z. nelieka reikalo tada is vis kazka rasyt i tema ir kam tada tema online mezgimui? kad surinkt kitiems informacija? Is kalbu gi ji ir atsiranda...  ax.gif

As, pavyzdziuj, matau vos kelias zinutes, kurios visai jau ne i tema... o apie siulus, rastus, spalvas, modeli as galvojau, kad cia galima kalbet? unsure.gif



O tavo vargus aš net konspektuojuosi Worde. Jei kada sugalvosiu būtent tokiu raštu nerti, kad nedaryčiau tokių pačių klaidų sunglasses2.gif
Ačiū, kad netingi apie tai parašyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aiwita: 16 lapkričio 2010 - 15:38
QUOTE(aiwita @ 2010 11 16, 16:32)
Nu sorryy  cool.gif  nesirAukit, prašyčiau  cool.gif  turiu aš akį ir ne vieną, o net dvi    tongue.gif  tokias dideles ir labai gražias  bigsmile.gif ir kas svarbiausia, kad labai gerai matančias. Tiesiog prieš tai buvo žinutė:
ir čia buvo beprasidedanti kalba apie medalioninius rūbelius.


Nu mieloji mūsų, o kiek jūsų žinučių į temą, ką bigsmile.gif Nes visos kiek skaičiau tai buvo priekaištai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 11 16, 16:32)
Nu sorryy  cool.gif  nesirAukit, prašyčiau  cool.gif  turiu aš akį ir ne vieną, o net dvi    tongue.gif  tokias dideles ir labai gražias  bigsmile.gif ir kas svarbiausia, kad labai gerai matančias. Tiesiog prieš tai buvo žinutė:
ir čia buvo beprasidedanti kalba apie medalioninius rūbelius.

cool.gif rautis nieks nesirauna...(cia dauguma ne panevezietes,taip kad-mes ramios ir nearsios biggrin.gif )pykcio irgi nieks nelaiko...tep kad-vaikai gyvenam draugiskai ir toliaaaarantiskai mirksiukas.gif ...tiesio jei kas erzina-''praleidziam pro akis'' ir viskas rolleyes.gif ...

Papildyta:
tiesa-jei atsirastu ir daugiau norinciu megsti marguti ruba NE BANGELEM,o tiesiom linijom,ir ne vien tik stulpeliais su uzmetimu,o ir KITOKIU RASTU (kaip paltuko nuotraukoje matyti,kad megsta ir ivairiais rastais,ne tik spalvom blush2.gif ) galeciau sukelti galimu (mano atrinktu blush2.gif ) rastuku foto ir shemuciu...tiesiog ju galima ''pamiksiuot'' tarp stulpeliu eiluciu smile.gif ...
Atsakyti