Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

Klausykit, o jei AŽ apie tai susirašinėtumėt, tai temos neterštumėt smile.gif nes jau ir taip tema visum kuom pripildyta kas visai nesusiję su margute suknele.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 11 16, 07:29)
Klausykit, o jei AŽ apie tai susirašinėtumėt, tai temos neterštumėt  smile.gif  nes jau ir taip tema visum kuom pripildyta kas visai nesusiję su margute suknele....  verysad.gif


nu ir gerai nu ir tersim, pamanykit tik liezuvis.gif liezuvis.gif bebe.gif tiklis eime pas medalius apie ta reikaliuka papliurpt rolleyes.gif

o kad tada jau i tema butu tai gal tu brangioji paporinsi man kaip rankoves darysi, a g.gif natipo atskirai ir prijungsi ar iskart ratu kartu su visu neriu.. g.gif g.gif

beje labas rytas mergytes 4u.gif kaskaip is pradziu nepasilabinau karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 11 16, 08:29)
Klausykit, o jei AŽ apie tai susirašinėtumėt, tai temos neterštumėt  smile.gif  nes jau ir taip tema visum kuom pripildyta kas visai nesusiję su margute suknele....  verysad.gif

Tu nesupyk, as ne piktsi, bet rasinejantis i a.z. nelieka reikalo tada is vis kazka rasyt i tema ir kam tada tema online mezgimui? kad surinkt kitiems informacija? Is kalbu gi ji ir atsiranda... ax.gif O gal tau atrodo, kad nerimas online, tai sukuriam tema ir rodom jau gatavus nerinius? g.gif

As, pavyzdziuj, matau vos kelias zinutes, kurios visai jau ne i tema... o apie siulus, rastus, spalvas, modeli as galvojau, kad cia galima kalbet? unsure.gif Nu jeigu ne - tada atsiprasau... pasirodysiu apie Kaledas tada cool.gif Nes anksciau nenumersiu suknutes tongue.gif

Siulau nesipykt mirksiukas.gif
Izeist nenorejau, jei izeidziau atsiprasau surrender.gif

Beje - beveik nusprendziau ardyt... Kol kas renkuosi rasta nauja, ziuriu kokio numerio 3 ar 3.5 vaseliu nert... (tiksliau neardysiu, o mesiu i sona ir nersiu nauja, kai jau turesiu kazkiek nunerus tada sita isardysiu... cool.gif )

Atsakyti
laaabas rytas!!!tersiam tema toliau biggrin.gif ..
okey-kol kas(kol kas biggrin.gif ,veliau gal apsigalvosiu biggrin.gif ) rankoves darysiu atskirai ir prisiusiu,nes galvoju daryt ''istatytas'' smile.gif ...tik jas nersiu ratu...o siulas mano ''likutinis'',bet daugiausia nelabai storas(na mazdaug 100gr-350m...o kitas gal ir dar plonesnis yra unsure.gif )...neriu truputi laisviau,tai ne kietas gaunasi thumbup.gif ...siaip manau ir kimono rankovem graziai atrodytu...ir dar i apacia platejanciom wub.gif ...

aaagnex-man tai labai grazus tas rastukas(kurd idejau vakar blush2.gif ),kur dar tarp stulpeliu ideta eile putliaisiais stulpeliais wub.gif wub.gif ...na suknyte mergytei kai nersiu-butinai darysiu siuo rastu wub.gif ..tik desiu tuos putliuosius ne taip tankiai-sakykim tik ten,kur bus baltu siulu eile blush2.gif ..ar kokiu kitu sviesiu...ir nelabai tankiai...

aiwita-o kai paciai kyla kokiu klausimu,ir juos uzduodi cia-tai nesijauti,kad tersi tema? unsure.gif ...o zmogus,kuris tau atsako-gaista savo laika,per kuri(anot taves pacios mirksiukas.gif ) galetu daug ka nuveikti cool.gif ...ir kai kas gaista laika,ieskodamas ir dedamas rastus,nuorodas,paaiskinimus-galu gale ''keldamas upa'' ir ''kovine dvasia''-tai anot taves TUSCIAS LAIKO GAISIMAS IR TEMOS TERSIMAS!!! blink.gif ....na zinai brangioji-tavo poziuris toks savanaudiskai lietuviskas lotuliukas.gif -kai man reik-tai viskas
galima ir gerai...o kai kitam-tai jau ''ne i tema'' biggrin.gif ...truputi daugiau tolerancijos prasom cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 16 lapkričio 2010 - 10:31
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 16, 09:36)
Nu jeigu ne - tada atsiprasau... pasirodysiu apie Kaledas tada cool.gif Nes anksciau nenumersiu suknutes tongue.gif

Beje - beveik nusprendziau ardyt... Kol kas renkuosi rasta nauja, ziuriu kokio numerio 3 ar 3.5 vaseliu nert... (tiksliau neardysiu, o mesiu i sona ir nersiu nauja, kai jau turesiu kazkiek nunerus tada sita isardysiu... cool.gif )

baikit čia gąsdintis - nebijom lotuliukas.gif O jei rimtai, reiktų tokias žinutes praleist pro akis, geresnių pasiūlymų, kaip turėtų vykti on-line darbas, nebuvo pateikta bigsmile.gif

Gudriai čia sugalvojai hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 16, 11:04)
baikit čia gąsdintis - nebijom  lotuliukas.gif O jei rimtai, reiktų tokias žinutes praleist pro akis, geresnių pasiūlymų, kaip turėtų vykti on-line darbas, nebuvo pateikta  bigsmile.gif

Gudriai čia sugalvojai  hihihi.gif

drinks_cheers.gif butent!!!!!kam reikia-tas [erskaito...kiti-tiesiog praleidzia tai nesigilindami biggrin.gif ...o kai info neranda-klausia...ir tikrai atsako mergytes net nesispardydamos,kad jau buvo atsakyta,ar kalbeta apie tai...bet cia visad greitai rasi atsakyma,nes kuri nors cia ''pliurpia'' ir tersia tema lotuliukas.gif

tiesiog kazkuri is musu neitikome aiwitai ir tiek...kaip skant-neturi akies lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 16, 11:04)
baikit čia gąsdintis - nebijom  lotuliukas.gif O jei rimtai, reiktų tokias žinutes praleist pro akis, geresnių pasiūlymų, kaip turėtų vykti on-line darbas, nebuvo pateikta  bigsmile.gif

Gudriai čia sugalvojai  hihihi.gif

Zinau dar geresni varianta ax.gif Kita savaite vaziuosiu pas mama, o ji mielai tokius man skaudzius darbus atlieka cool.gif

neriu 3 mm vaseliu... kol kas pavyzduka, bet jis man patinka wub.gif

Tikli
- kelinto nr. vaseliu neri?

o del putliu stulpeliu, tai tu cia apie kuri kalbi?
apie sita? user posted image

Ar apie ta, kur vienu lapu auksciau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 16 lapkričio 2010 - 10:14
QUOTE(tiklis @ 2010 11 16, 10:09)
tiesiog kazkuri is musu neitikome aiwitai ir tiek...kaip skant-neturi akies lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


aha panasu uzsiroviau hihihi.gif hihihi.gif

nu raganosis pradejau tipo pvz nerti ir ka ratu man tos bangeles susisuko lotuliukas.gif lotuliukas.gif ne nu tokius sedefrus nerus (na tipo ramaskes ir pan hihihi.gif ) o cia tiesia linija nepaneriu,ne nu total kosmar triniti.gif einu kitoki banbeliu rsta isbandyt cool.gif
Atsakyti
[quote=tiklis,2010 11 15, 11:51]
ziurekit ka radau beieskodama

user posted image


as desiu sita,kampuota..tik vietoj zemu stulpeliu-su uzmetimu...

o tavo rodytas,banguotas irgi grazus... wub.gif ..ju principas panasus-tiesiog viena eile tarp stulpeliu nerta putliaisiais-ir viskas thumbup.gif ....bent jau apacioje,ir rankovese- thumbup.gif vaizdas butu...juk nebutina tankiai det-galima ir gan retai-tiesiog butu siok toks fakturu paivairinimas blush2.gif
Papildyta:
g.gif o del vasiuko-neriu nr 3,bet jie pas mane amerikietiski,tai numeracija man nesuprantama schmoll.gif ...
vat palyginau su neseniai pirktu vasiuku( lotuliukas.gif maxwell firmos... biggrin.gif ) tai butu nr 2... g.gif ..nes jie beveik tokio pat dydzio,tik pati forma truuuuputi skiriasi biggrin.gif ...tep kad reiskai nr2 mirksiukas.gif ...

as su tuo paciu ir sali medaliuku neriau...jis man toks ''universalus'' biggrin.gif ir patogus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 16, 09:36)

Beje - beveik nusprendziau ardyt... Kol kas renkuosi rasta nauja, ziuriu kokio numerio 3 ar 3.5 vaseliu nert... (tiksliau neardysiu, o mesiu i sona ir nersiu nauja, kai jau turesiu kazkiek nunerus tada sita isardysiu... cool.gif )


console.gif bet geriau dabar nei vėliau.

Aš neriu 2,5 vašeliu, siūlai 100g- 234 m, medvilnė, yra elastano.
Atsakyti
vat as ka pagalvojau- o siuvimo temoje kazin nera paaiskinimu ar nuorodu,kaip iskarpas pasidaryti? g.gif ...gal kas ''panardot'' ir ten,gal matete ka nors tokio? ax.gif
Atsakyti
gal ne visai i tema, bet interneto platybese uzmaciau dar viena panasu modeliuka, bet deja be schemuciu user posted image
Atsakyti