Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 15, 18:36)
ai, tai nėra tuomet ir ką komentuot  lotuliukas.gif
Nervuojat čia su savo tokiu užsidegimu. Pasibaigsiu darbus ir spėju mergiotei suknelę nersiu. Tik kiek kitaip, nei jau čia rodėt  bigsmile.gif

nu tai komentuok, jau komentuok... biggrin.gif
bet labai sunkiai neriasi - 1 eile 40 minuciu jei niekas netrukdo neriu, o tokiu minuciu, kur niekas netrukdytu, labai mazai pas mane dienoj cool.gif

Sita dalis bus ant klubu... Kazin kaip toliau daryt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 15 lapkričio 2010 - 17:40
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 15, 18:39)
nu tai komentuok, jau komentuok...  biggrin.gif
bet labai sunkiai neriasi - 1 eile 40 minuciu jei niekas netrukdo neriu, o tokiu minuciu, kur niekas netrukdytu, labai mazai pas mane dienoj cool.gif

Sita dalis bus ant klubu... Kazin kaip toliau daryt g.gif

jei dėl spalvų, tai nelabai ką turiu ir parašyt, monitorius dar labiau patamsina spalvas. Tiesa, o kokia ten pati tamsiausia? Atrodo kaip juoda.


O būtinai būtinai ji visa turi būti 'eglute'? Tarkim pati planuoju daryti pagal paltuką, o ten eglute tik apačia. Gal su vienu užmetimu greičiau nertųsi.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 15, 18:51)
jei dėl spalvų, tai nelabai ką turiu ir parašyt, monitorius  dar labiau patamsina spalvas. Tiesa, o kokia ten pati tamsiausia? Atrodo kaip juoda.
O būtinai būtinai ji visa turi būti 'eglute'? Tarkim pati planuoju daryti pagal paltuką, o ten eglute tik apačia. Gal su vienu užmetimu greičiau nertųsi.

Norejau, kad taip butu, bet dabar jau nelabai biggrin.gif
Ten tamsiai ruda - juodo sokolado mirksiukas.gif

Nuo klubu zemyn darysiu eglute (na tai ka nuneriau ir toliau), o i virsu turbut kaip Naiste777 nersiu lygiom eilutem... Tik bijau, kad gali labai storins...

Dar svarstau varianta is vis i virsu is vis virbalais pamegzt... Nu bet cia pagalvosiu dar ax.gif

ir rombu zadu nedet - man jau ir taip laaabai margai atrodo, o dar labiau primargint nenoriu...

Del virsau gal kokia ideja pametes, noreciau su diiidele iskirpte trikampe gal... na o bet taciau liemeneles turi is po iskirptes nesimatyt... biggrin.gif

Ai, ir dar - neriu taigi stulpeliu su uzmetimu, bet kai reikia ne i pynutes aki nert, o i pati stulpeli - sunku i ta pacia vieta pataikyt... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 15 lapkričio 2010 - 18:01
o kelintu vąšeliu? Medaljoninį nėriau 6mm, tai gana greitai didėjo.

Tiesa, čia kažkurią dieną rusų dizainieriai kalbėjo dėl margų raštų ( rombų, kvadratėlių), tai idealiausias variantas pilnesnei moteriškai suknelei buvo labai stambūs rombai ir per visą gaminį. Jei šį patarimą taikyti mūsiškei suknelei, tai ir tą 'eglutę' reiktų nerti net ne po dvi eilutes, o po 4-5.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 15, 19:08)
o kelintu vąšeliu? Medaljoninį nėriau 6mm, tai gana greitai didėjo.

Tiesa, čia kažkurią dieną rusų dizainieriai kalbėjo dėl margų raštų ( rombų, kvadratėlių), tai idealiausias variantas pilnesnei moteriškai suknelei buvo labai stambūs rombai ir per visą gaminį. Jei šį patarimą taikyti mūsiškei suknelei, tai ir tą 'eglutę' reiktų nerti net ne po dvi eilutes, o po 4-5.


2.5mm, bet as labai kietai neriu... kietokas nerinys gaunasi... topsecret.gif

bet ardyt gaila - nebent vietoj platinimo vaseli didint galeciau cool.gif bet jeigu labai reta, gal irgi negrazu?

Sakai ardyt? bijau.gif

As masciau rudas eilutes daryt platesnes, o kitas siauresnes, bet padariau taip kaip padariau...

Nu nesu as laaabai stora, kokiu 10 kg, nu gerai kokius 15 gal virsaus turiu blush2.gif

o gal zemyn daryt kazkaip platesnes?

i virsu tai platesniu pati noreciau... net apie vienspalvi virsu kazkada galvojau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 15 lapkričio 2010 - 18:16
QUOTE(tiklis @ 2010 11 15, 17:13)
okey-dabar ramiai pakvepuoji- ir dar kart pakvepuoji biggrin.gif ...o tada dar pakvepuoji....ir gerai pakvepavus susirandi kokia tau labai tinkancia striuke,palta ar svarka ir pagal ji neri mirksiukas.gif ...mergytei as darysiu apvaliai...tada priejus rankoves,nersiu po viena  dali-prieki ,nugara ir vel prieki mirksiukas.gif ....maziau siut reiks biggrin.gif ...lengviausia susirast koki tau tinkanti ruba ir pamatuok ji..jei nersi nuo apacios-pamatuok apacia,ir vis matuodama nerk i virsu... biggrin.gif  ...o jei n ersi nuo juosmens-matuok juosmenio vietoje ploti,ir nerk zemyn vis platindama mirksiukas.gif ...turetu iseiti viskas,nes PRISIPANIKAVAI DAUG lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ,tai viskas eis kaip per sviesta lotuliukas.gif


dar vis KVEPUOJUUUUUUUUUUUUUU dirol.gif dirol.gif dirol.gif baigiu visa ema paltu praeiti ir neatrandu tos gijos kuri mano smegenu pusrutulius sujungtu ir APSIREISKIMAS ivyktu new_russian.gif new_russian.gif bet rimts tuoj eisiu drabuzine siaubte ir rubus visus is eiles narsyti, ardyti, DRASKYTI mega_shok.gif fool.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 15, 18:51)
jei dėl spalvų, tai nelabai ką turiu ir parašyt, monitorius  dar labiau patamsina spalvas. Tiesa, o kokia ten pati tamsiausia? Atrodo kaip juoda.
O būtinai būtinai ji visa turi būti 'eglute'? Tarkim pati planuoju daryti pagal paltuką, o ten eglute tik apačia. Gal su vienu užmetimu greičiau nertųsi.

drinks_cheers.gif ..as isvis visa lygiom eilem darysiu biggrin.gif ...jau rastu prisirinkau,(ir kitokiu prisirinkau,ir kitom pririnkau lotuliukas.gif lotuliukas.gif ),jau rryt kaaaaaaip griebsiu ABIEM RANKOM GALAIS PIRSTU lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...tai tik dulkes lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 15, 18:19)
drinks_cheers.gif ..as isvis visa lygiom eilem darysiu biggrin.gif ...jau rastu prisirinkau,(ir kitokiu prisirinkau,ir kitom pririnkau lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ),jau rryt kaaaaaaip griebsiu ABIEM RANKOM GALAIS PIRSTU lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ...tai tik dulkes lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


rastu rastu i ETERY ploja.gif
Papildyta:
VA TUOJ nervi isseks ir grysiu prie medaliu viruso lotuliukas.gif va besisklaidydama federikos koki palta medali radau mirksiukas.gif http://img456.images.../paltassj6.jpg/

Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 15, 19:15)
2.5mm, bet as labai kietai neriu... kietokas nerinys gaunasi... topsecret.gif

bet ardyt gaila - nebent vietoj platinimo vaseli didint galeciau cool.gif bet jeigu labai reta, gal irgi negrazu?

Sakai ardyt? bijau.gif

As masciau rudas eilutes daryt platesnes, o kitas siauresnes, bet padariau taip kaip padariau...

Nu nesu as laaabai stora, kokiu 10 kg, nu gerai kokius 15 gal virsaus turiu blush2.gif

o gal zemyn daryt kazkaip platesnes?

i virsu tai platesniu pati noreciau... net apie vienspalvi virsu kazkada galvojau...

aš ten tik bendrai rašiau, tikrai netaikiau asmeniškai. Yra gi ir tokių figūrų, kur nuo liemens į viršų kudutės, o į apačią susitrigubina moteris. Tai, kad dar labiau vizualiai neišplatint, buvo duotas patarimas wink.gif
Žinokis, kažkodėl prisiminiau, kaip mama su panašaus storio vąšeliu man sijoną ( 17likinei - per užpakalį ~86cm buvo) nėrė. Turbūt metus laiko kankinosi, o buvau užsidėjus tik kokius du kartus.
Pamąstyk, gal 4 ar 5mm labiau tiktų. Gal atkreipei dėmesį ABC į siūlus Wool mix, tai vat tokio storio siūlus 6mm nėriau ir nėra tie mano medaliai vėjo perpučiami.
Žodž, jei imtum didesnį vąšelį, tai užtektų ir po dvi eiles vienos spalvos.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 15, 20:03)
aš ten tik bendrai rašiau, tikrai netaikiau asmeniškai. Yra gi ir tokių figūrų, kur nuo liemens į viršų kudutės, o į apačią susitrigubina moteris. Tai, kad dar labiau vizualiai neišplatint, buvo duotas patarimas wink.gif
Žinokis, kažkodėl prisiminiau, kaip mama su panašaus storio vąšeliu man sijoną ( 17likinei - per užpakalį ~86cm buvo) nėrė. Turbūt metus laiko kankinosi, o buvau užsidėjus tik kokius du kartus.
Pamąstyk, gal 4 ar 5mm labiau tiktų. Gal atkreipei dėmesį ABC į siūlus Wool mix, tai vat tokio storio siūlus 6mm nėriau ir nėra tie mano medaliai vėjo perpučiami.
Žodž, jei imtum didesnį vąšelį, tai užtektų ir po dvi eiles vienos spalvos.

Pa mane ploni siulai - 50g - 200m... tai net su 3 mm vaseliu jau man taip skystokai gaunasi g.gif Jei ar storesniu, tai jau nesamone...

nebent imt dviguba siula g.gif

storiausias mano turimas vaselis - 4mm

Nezinau ka daryt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 15 lapkričio 2010 - 21:15
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 15, 22:14)
Pa mane ploni siulai - 50g - 200m... tai net su 3 mm vaseliu jau man taip skystokai gaunasi g.gif Jei ar storesniu, tai jau nesamone...

nebent imt dviguba siula g.gif

storiausias mano turimas vaselis - 4mm

Nezinau ka daryt doh.gif

brunette.gif ka daryt ka daryt-nert mirksiukas.gif ...tiesiog nert mirksiukas.gif ...ir viskas bus SUPER DUPER mirksiukas.gif ....
OKEY-geras svarkelis thumbup.gif ...vat tik is kitokiu medaliuku nerciau ax.gif ...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 15, 22:00)
brunette.gif ka daryt ka daryt-nert mirksiukas.gif ...tiesiog nert mirksiukas.gif ...ir viskas bus SUPER DUPER mirksiukas.gif ....
OKEY-geras svarkelis thumbup.gif ...vat tik is kitokiu medaliuku nerciau ax.gif ...


biski patersiam tema blush2.gif is kokiu nertum bigsmile.gif
Atsakyti