Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

QUOTE(Luana @ 2010 11 15, 12:17)
Aš vis dar antros suknytės nert nepradėjus blush2.gif , va ir dabar su kava prie kompo o ne su vašeliu rankose ax.gif , bet atskubėjau atnešt žadėtą foto su mokinene biggrin.gif

Kaip grazu wub.gif
Atsakyti
Luana - kokia grazi suknute... wub.gif

pasirodau kiek as nuneriau Zinau, kad ziauriai mazai, bet as letai, labai letai neriu... ziurim pagrinde i spalvas cool.gif Ar gerai jums ziurisi?

user posted image

toliau nersiu sokoladine, o poto vel zadu daug maz viska kartot ax.gif

beje, sujungima darau taip kaip patare Forget - baigiu viena spalva tada uzbaigiu ir nauja spalva pradedu nert kaip is naujo...

sujungimas matosi foto - pacios pirmos bangeles is desines viduriukas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 15 lapkričio 2010 - 15:45
aagnex superrrrrrrrrrrrrrrrr.Jei nebūtum parašiusi apie sujungimą nebūčiau pamačiusi.Labai dailiai.Labai.
Atsakyti
Bet zinokit yra tokia beda... Labai pasitempia i ploti suknute, o ilgi ne...

Bijau, kad nebutu per platu... Taip megstu apsitempusius rubus, bet kiekviena karta matuojantis po truputi laisveja unsure.gif

bet laaabai siaura irgi bijau daryt - siulai 70 proc vilna, tikiuosi, paskalbus nepasitemps labiau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 15, 16:57)
Bet zinokit yra tokia beda... Labai pasitempia i ploti suknute, o ilgi ne...

Bijau, kad nebutu per platu... Taip megstu apsitempusius rubus, bet kiekviena karta matuojantis po truputi laisveja unsure.gif

bet laaabai siaura irgi bijau daryt - siulai 70 proc vilna, tikiuosi, paskalbus nepasitemps labiau cool.gif


Aš tau sakau unsure.gif . Pirmą kartą ardžiau, nes laaaabai platu buvo, kai pamezgiau. Tai paskui neplatinau visai ir nusimezgiau miniaką aptemptą lotuliukas.gif lotuliukas.gif iš trečio karto bandysiu viduriuką aukso rasti.

Spalvos, man labai gražiai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 15 lapkričio 2010 - 16:04
QUOTE(Forget @ 2010 11 15, 17:03)
Aš tau sakau unsure.gif . Pirmą kartą ardžiau, nes laaaabai platu buvo, kai pamezgiau. Tai paskui neplatinau visai ri nusimezgiau miniaką aptemptą  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  iš trečio karto bandysiu viduriuką aukso rasti.

Spalvos, man labai gražiai smile.gif

Nu tai gal man tada nuo liemens skaiciuot visa tai, kol kas tiktu, tik tada labiau jau platint reiktu... g.gif
o tai jeigu dar pasitemps, tai ka tada darysiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2010 11 15, 12:17)
Sveikos nają savaitę 4u.gif

Aš vis dar antros suknytės nert nepradėjus blush2.gif , va ir dabar su kava prie kompo o ne su vašeliu rankose ax.gif , bet atskubėjau atnešt žadėtą foto su mokinene biggrin.gif


O čia siūliukai kitai suknytei ax.gif

Tik spalvos nelabai atitinka, nuotraukoj atrodo dvi baltos o yra viena šampaninė kita švelniai geltona, ai nu vienu žodžiu biggrin.gif

Ne itin mėgstu margumynus, bet šitie atspalvai patiko ir labai gražiai atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 15, 17:06)
Nu tai gal man tada nuo liemens skaiciuot visa tai, kol kas tiktu, tik tada labiau jau platint reiktu... g.gif
o tai jeigu dar pasitemps, tai ka tada darysiu unsure.gif


Būsi mano draugė bigsmile.gif ardysi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 15, 17:16)
Būsi mano draugė  bigsmile.gif  ardysi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

gun_rifle.gif
Neardysiu beee.gif

pasimatavau dar karta... Nugi ant mano dideles subines ir placiu klubu kaip tik... Cia ne beda jei ir ciut ciut placiau - kol kas graziai priglude unsure.gif
Tik dabar nzn kaip cia reiks virsu daryt scare.gif
Kol kas bandau platint sijona... ax.gif Paziuresim ar isdegs toks platinimo budas, ar reiks ardyt cool.gif
bet tiek kiek dabar esu nunereus - ardyt nezadu rolleyes.gif
Atsakyti


vienzo perskaiciau visa tema karsta.gif

ir ka ir siaubas totalus doh.gif tiklis megztuko-paltuko dar neneria, o hemetra i kuria viltis sudejau eme ir pareiske kad ji ne ners o megs, vsio katostrofa doh.gif

tai nuo ko man dabar zaliai vistai reikala pradet blink.gif neturio jokio supratimo anei jokio nuo kurio galo pradet triniti.gif ar daryt tris detales: nugara ir priekio du atlapai ar kaskaip ratu iki pazstu kokiu bet tada vel kaip tas pazastis isimti, a jomajo vadinasi pasiklydus rugiuose as dabar bijau.gif
Atsakyti
okey-dabar ramiai pakvepuoji- ir dar kart pakvepuoji biggrin.gif ...o tada dar pakvepuoji....ir gerai pakvepavus susirandi kokia tau labai tinkancia striuke,palta ar svarka ir pagal ji neri mirksiukas.gif ...mergytei as darysiu apvaliai...tada priejus rankoves,nersiu po viena dali-prieki ,nugara ir vel prieki mirksiukas.gif ....maziau siut reiks biggrin.gif ...lengviausia susirast koki tau tinkanti ruba ir pamatuok ji..jei nersi nuo apacios-pamatuok apacia,ir vis matuodama nerk i virsu... biggrin.gif ...o jei n ersi nuo juosmens-matuok juosmenio vietoje ploti,ir nerk zemyn vis platindama mirksiukas.gif ...turetu iseiti viskas,nes PRISIPANIKAVAI DAUG lotuliukas.gif lotuliukas.gif ,tai viskas eis kaip per sviesta lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 15, 17:23)
gun_rifle.gif
Neardysiu  beee.gif


ai, tai nėra tuomet ir ką komentuot lotuliukas.gif


Nervuojat čia su savo tokiu užsidegimu. Pasibaigsiu darbus ir spėju mergiotei suknelę nersiu. Tik kiek kitaip, nei jau čia rodėt bigsmile.gif
Atsakyti