Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

jau ateinu jau ateinu biggrin.gif

Žodžiu viskas šeštadienį atrodė taip:
user posted image
user posted image
user posted image

Spalvos tai visai ne tokios schmoll.gif daug mėlynesnės, pereinančios, čia su blicu.

Sekmadienį viską išardžiau!!!!!! ir pradėjau per naujo doh.gif Pati stebiuosi savo kantrybe lotuliukas.gif Nes atrodė klaikus miniakas: aptemptas su kapšais ant pilvo ir nugaroje lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Dabar gražiai platinu iš pradžių, nunėriau gal 5 eiles, padariau mažesnius 7 rombikus. Ta suknia aukso vertės gausis lotuliukas.gif Šitiek darbo
Atsakyti
ziurekit ka radau beieskodama
user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

kai ka galima panaudoti sijono apacioje,ar rankovytese wub.gif ...na manau labai graziai ir kiaurarascio bangytes atrodytu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 15, 11:41)
jau ateinu jau ateinu  biggrin.gif

Sekmadienį viską išardžiau!!!!!!

karsta.gif
Kaip gaila sitiek darbo verysad.gif

Bet gerai biggrin.gif - bus dar laiko man panert, kad labai neatsilikt cool.gif Dar ilgiau manes cia vienos nepaliksi rolleyes.gif cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 15 lapkričio 2010 - 10:52
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 15, 11:51)
karsta.gif
Kaip gaila sitiek darbo  verysad.gif




Gaila ir man, bet nelabai biggrin.gif nes kam įdėti tiek darbo ir turėti nei šiokį nei tokį daiktą schmoll.gif jau geriau šaliką tada megzt ir nešiot biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos nają savaitę 4u.gif

Aš vis dar antros suknytės nert nepradėjus blush2.gif , va ir dabar su kava prie kompo o ne su vašeliu rankose ax.gif , bet atskubėjau atnešt žadėtą foto su mokinene biggrin.gif


user posted image

O čia siūliukai kitai suknytei ax.gif
user posted image
Tik spalvos nelabai atitinka, nuotraukoj atrodo dvi baltos o yra viena šampaninė kita švelniai geltona, ai nu vienu žodžiu biggrin.gif
Atsakyti
luana- mega_shok.gif pamaciau ir nukritau-NU KAIP GRAZIAI ANT TAVO PRINCESES ATRODO- blink.gif ....super-100 balu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2010 11 15, 12:17)
Sveikos nają savaitę 4u.gif

Aš vis dar antros suknytės nert nepradėjus blush2.gif , va ir dabar su kava prie kompo o ne su vašeliu rankose ax.gif , bet atskubėjau atnešt žadėtą foto su mokinene biggrin.gif

Bet merginutė kokia patenkinta thumbup.gif
Tai ir yra svarbiausia tongue.gif Tikslas pasiektas bigsmile.gif
Atsakyti
dėkui merginos už gražius įvertinimus, nors trūkumų aš ir matau ax.gif
Tiklis nekrisk, atsikelk - vašelį į rankas ir saviškei nerk biggrin.gif
Aiwita tikrai panelė labai laiminga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2010 11 15, 12:29)


Labai labai thumbup.gif
Atsakyti
Forget kokios gražios suderintos spalvytės wub.gif , kaip aš čia nepamačiau pirmai, gal paveikslėlio man nerodė g.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 04, 23:17)
as cia truputi pagalvojau,ir turiu JUSU PALATAI PASIULYMA-o jei kartu priimtumete ir ligonius,kurie noretu nert vat toki paltuka
user posted image

blush2.gif na jie stilistiskai labai panasus..ir pats nerimo procesas tas pats mirksiukas.gif ..o ir ligoniuku gal daugiau susirinktumet bigsmile.gif



mastau kad as noriu tokio megztuko suknutes, na su arba durrai siulu likuciu pradziai yrm, taip kad gal reiktu kibti g.gif

labai ju nemzai puslapiu pavaret, ar cia man viska skaityt ar pvz tiklis nupaskos nuo ko savo pradejo ax.gif na tipo priekis, nugara, virsus ar pacia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(okkey @ 2010 11 15, 13:12)
mastau kad as noriu tokio megztuko suknutes, na su arba durrai siulu likuciu pradziai yrm, taip kad gal reiktu kibti  g.gif

labai ju nemzai puslapiu pavaret, ar cia man viska skaityt ar pvz tiklis nupaskos nuo ko savo pradejo  ax.gif na tipo priekis, nugara, virsus ar pacia  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif skaityk skaityk...tiklis dar tik apacios kvadratukus turi...dar kaip reikiant nepradejo liezuvis.gif ...neprisirpo kai skant...tep kad skaityk lotuliukas.gif
Atsakyti