Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

QUOTE(aaagnex @ 2010 11 13, 12:46)
O tai kodel mano pagal sita pacia schemute nerta visaip kitaip atrodo?  g.gif

SOLI-SOL- pasirodo kuo puikiausiai gali ir mano naudojamu  rasteliu nert ir kvadratus det mirksiukas.gif

Čia gal todėl kad aš sugebu vis kažką netaip padaryt g.gif lotuliukas.gif, nes ir pavyzdy tas raštas kitaip nei mano atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luana: 13 lapkričio 2010 - 11:50
QUOTE(Luana @ 2010 11 13, 12:49)
Čia gal todėl kad aš sugebu vis kažką netaip padaryt g.gif  lotuliukas.gif, nes ir pavyzdy tas raštas kitaip nei mano atrodo biggrin.gif

Jauciu todel, kad rombus dejai, jauciu jie ta forma tokia dave g.gif
Pas mane, tai panasiai kaip pavydyj gaunasi ax.gif
Atsakyti
dabar dar daėjo kodėl pas mane kitaip, nes aš tuo raštu ant kvadratukų nėriau tai raštas prisitaikė prie pagrindo g.gif gal lotuliukas.gif
Atsakyti
Kaip tylu cia unsure.gif
Kur dingote mielosios? biggrin.gif
Jei netingesiu, tai rytoj tureciau pabaigti savaja margiuke. Kelias dienas nebuvau jos paemus i rankas blush2.gif Pailsejau biggrin.gif
Atsakyti
Aha savaitgalis, tylu....
Mano margiukė jau nuo vakar nešiojama biggrin.gif blush2.gif , tik nufotkint neprisiruošėm blush2.gif , o šiandien jau siūlų prisipirkau mažajai sesytei tokią pat raizgysiu tik spalvų tokių pat negavau tai mažosios bus geltonai žalia suknytė ax.gif , ryt pažadam su dičke pasifotografuot mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai faina suknutė, ir aš bandysiu nert. O jūs užtrauktuko nededat? Aš kitokią suknytę dukrai nėriau, tai reikėjo pusę nuardyt ir padaryt užsegimą, nes sunku būdavo apsirengt.
Atsakyti
As tai paziuriu, kad niekas neparase ir tyliu... Turiu gal 12 eiliu tik... blush2.gif
dar 6 eiles nunersiu, tada pasirodysiu, nes bus kaip tik visos spalvos... Toliau kartosis ax.gif

Taigi, vos ne pirma atejau, o iseisiu tai paskutine jauciu unsure.gif
Papildyta:
Tai musu nerianciu sia suknute, paltuka kiek yra?
1. Hemetra (jau baige)
2. Forget
3. Tiklis
4. aaagnex
5. Luana (viena jau baige)
6. SOLI-SOL
7. sigit

o kas dar? isirasykit i sarasiuka?

Forget - as nepamirsau, kad rytoj bus foto bigsmile.gif O tu, nepamirsai? biggrin.gif

SOLI-SOL - jeigu nersi tokiu kaip as rasciuku, tai puikiausiai gali det rombus... Parasyk - parasysiu ka reikia daryt, kad didesnius butu galima idet mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 14 lapkričio 2010 - 19:01
Labas rytas 4u.gif
Pratesiu monologa cool.gif

Visgi zodzius, kad bangeles plates ne i auksti, o i ploti - atsiimu... net baisu kaip trikampiai dideja... bet man rodos atradau atradau buda kaip bangeles pamazint rolleyes.gif Tik reiks isbandyt kaip atrodo, kai prieisiu sokoladini siula, tada nesimatys ka ir kaip ten neriau... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 15 lapkričio 2010 - 09:08
Labuuuuuuuuuuuuuukis visoms nėrėjoms.
Aagnex tu LOOOOOOOOOOOOBIS mano Nn.1. Noriu tokių bangelių kaip pas tave.ŽIAURIAI noriu. Ačiū už pagalbą ir norą padėti. Vajėėėėėėėė aš net nesusipatoginau, kalbu su jumis visomis, o pati net siūlų dar nesusidėliojau.
Niekaip dukrytės tunika į priekį nejuda.Mezgu iš siūlų kurie yra pereinančių spalvų ir negaliu atitaikyt rankovių spalvinės gamos, ardau jau antrą kartą.........................Jaučiu kad iš čia išeisiu paskutinė....................
Atsakyti
Zodziu taip 4u.gif

Norint det bangeles ir kvadratukus reiks daryt taip rolleyes.gif
Rastas schemoj yra tik su 3 stulpeliais su uzmetimu tarpe. Darant su kokiais 7 stulpeliais su uzmetimu tarpe - jau butu galima idet nemaza romba... cool.gif

Dabar apie mano atradima... blush2.gif

Pastebejau, kad mazdaug 6 eiles neriant vien stulpeliais su uzmetimu be jokiu uzdejimu suemimu bangeles graziai issitiesina... Ant pavyzduko, tai nei siaureja, nei plateja... idejiskai tas pats turetu but ir ant didesnio nerinio... Taigi, as zadu kartkartem (ties tamsia eile) nunert bent po 1 tokia eile... Manau, kad turetu per daug neisrysket ir tuo paciu pristabdytu toki per daug aksta issibangavima... ax.gif

na, kol kas reikia 3,5 eiles nunert, kad galeciau patvirtint ar paneigt savo atradima blush2.gif
Atsakyti
Mergaites - FOTO, FOTO!!!!!!!!!!! yu.gif

Forget - kur tu su foto dingai? As laukiu happy.gif

Tikli - kaip sekasi? Ar pasitumejai i prieki su dukrytes paltuku? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 15 lapkričio 2010 - 09:33
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 15, 10:33)
Mergaites -  FOTO, FOTO!!!!!!!!!!!  yu.gif

Forget - kur tu su foto dingai? As laukiu  happy.gif

Tikli - kaip sekasi? Ar pasitumejai i prieki su dukrytes paltuku? ax.gif

hm...he he... 4u.gif labas litras...kaip tik ieskau rastuku tom mano spalvotom paltuko eilutem biggrin.gif ..tokiu mazyciu,vienos eiles rastuku ax.gif ...ir jau jungsiu kvadraciukus....baigiau skara,savaitgali truputi kitais darbais ''uzsivertus'' buvau,taip kad siandien jau tik paltukas mintyse biggrin.gif ...
Atsakyti