Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

Nu jei jau taip norit rombuku ir tokio rasto, tai teks ji modifikuot... Tiksliai pagal toki - nieko neiseis ax.gif

As cia taip ant greicio papiesiau (aisku sleivai, kreivai, bet esme matosi) ax.gif Taip atrodo, kad susitinka bangeles is vienos puses ir is kitos ax.gif

user posted image
gaunasi netaisyklingi rombukai... Sunku bus istaikyt ax.gif

Dar beeda yra tame, kad kuo toliau platinsi, tuo bangeles i ploti, o ne i auksti dideja... tai nebent pacioj pradzioj daryt mazuliukus rombukus... (man siuo atveju ju reiktu 16vnt (na bet as sakiau, kad pas mane 80cm plocio ax.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 12 lapkričio 2010 - 15:50
Oi kaip dėkoju už tokį šiltą peiėjimą 4u.gif

pasirodau kurioj dabar stadijoj esu biggrin.gif
user posted image

Man viršus tai nepatinka schmoll.gif bet jau nieko ir neardysiu tik apnert kažkaip gražiai reikės, tik dar galvoju ar ta šviesiai ružava ar jei liks bandysiu ta tamsesne ax.gif
Papildyta:
Dar pamiršau pasakyt kad Sigit spalvos man labai wub.gif , tikra margutė bus thumbup.gif
Aaagnex bangelės tikrai toooooooookios gražiai banguotos wub.gif
Hemetros suknutė irgi gražuolė, o dar ant manekenės iš vis super atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Luana - labai grazi suknute-sarafanas wub.gif Mazoji princese bus tikrai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 12, 13:08)
AS LABAI NORECIAU  wub.gif o tai edu kaip karve, tupiu prie kompo ir svajoju mazu maziausiai 10 kg numest doh.gif  Bet cia jau gal i bendramincius su tokiais projektais reiktu kraustytis ax.gif 
O ka tu siuo metu mezgi/neri?

uf, prieš gerus metus mečiau rūkyt, tai bože, bože. Tyliu, kaip tai atsiliepė cool.gif
Parodysiu kitą savaitę, jau baigiau. Anksčiau kitos savaitės nebus kaip nufotkint - kaip kokioj pasakaitėj 'iš rūsio' tamsu bigsmile.gif

QUOTE(aaagnex @ 2010 11 12, 14:30)
Tuo mane ir zavi nerimas online ir dar is paveiksliuko...

drinks_cheers.gif

QUOTE(Luana @ 2010 11 12, 17:08)
pasirodau kurioj dabar stadijoj esu biggrin.gif

o, visai mažai beliko - gražu thumbup.gif
Atsakyti
o sakykit kiek mazdaug siulu gramais sueina? nestambiai moteriskei biggrin.gif
Galvoju ar dar nusipirkt savaitgali ir kita savaite jau pradedu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 12, 10:18)

Kiek cia musu nerianciu yra? As, Hemetra (tik deja neilgai cry.gif ), Forget ir Tiklis...


As cia dar uzsibusiu, nes nunerus suknele, nersiu megztuka smile.gif

QUOTE(sigit @ 2010 11 12, 12:13)
na as bandau nerti, bet is manes nereja kaip is karves balerina. bandau, raizgau kaip moku.
vat galiu parodyti ax.gif user posted image


Kaaaaip grazu swoon.gif
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 11 12, 21:09)
As cia dar uzsibusiu, nes nunerus suknele, nersiu megztuka  smile.gif

Nu ir kiek tu uztruksi - dar 1-2 savaites? biggrin.gif Tu ir megztuka nusinersi, o as dar savo suknele kazin ar ipusejus busiu doh.gif
Atsakyti
biggrin.gif Na as nenersiu lygiai tokio pacio megztuko. Sugalvojau, kad megsiu ji.
Jei neuzmetu nerinio/mezginio, tai mazdaug padarau per savaite.
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2010 11 12, 17:08)


pasirodau kurioj dabar stadijoj esu biggrin.gif

Man viršus tai nepatinka  schmoll.gif  bet jau nieko ir neardysiu tik apnert kažkaip gražiai reikės, tik dar galvoju ar ta šviesiai ružava ar jei liks bandysiu ta tamsesne ax.gif



Vajetau kaip gražu bigsmile.gif thumbup.gif
Tai kuriuo rašteliu tu nėrei?
Atsakyti
Pasiguosiu ir pasidziaugsiu tuo paciu ax.gif

ka tik nuardziau beveik viso vakar dienos darba doh.gif bet nusipirkau kita vaseli bigsmile.gif , tai darbas kokius 2-3 kartus greiciau einasi, tai tuoj atstatysiu cool.gif

Galvojau, kad siulas kaltas ar nereja, kad taip letai einasi, o pasirodo ir vaselis stipiriai prie mano nesekmiu prisidejes blush2.gif

Atsakyti
Labutės 4u.gif

Mano suknutė jau baigta, tik dabar galvoju kaip gražiai apdailint, ta prasme kokiu rašteliu apnert viską g.gif , kažin užteks paprastais stulpeliais ar reikėtų kokio mandresnio raštuko paieškot g.gif

QUOTE(aiwita @ 2010 11 13, 11:30)
Vajetau kaip gražu  bigsmile.gif  thumbup.gif
Tai kuriuo rašteliu tu nėrei?

Ačiū blush2.gif

Va šita schemute naudojaus, tik vis dadėjau po stulpelį šonuose kad gražiai platėtų, pradžioj kraštinės buvo iš 7stulpelių, o gale jau 20 gavos biggrin.gif

QUOTE(Inetux @ 2010 11 04, 23:06)

Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2010 11 13, 12:40)
Va šita schemute naudojaus, tik vis dadėjau po stulpelį šonuose kad gražiai platėtų, pradžioj kraštinės buvo iš 7stulpelių, o gale jau 20 gavos biggrin.gif

O tai kodel mano pagal sita pacia schemute nerta visaip kitaip atrodo? g.gif

SOLI-SOL- pasirodo kuo puikiausiai gali ir mano naudojamu rasteliu nert ir kvadratus det mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 13 lapkričio 2010 - 11:47