Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

QUOTE(aaagnex @ 2010 11 12, 14:46)
jau priimta  group.gif
Prasom pasirodyt ir tarpinius rezultatus mirksiukas.gif Kokias spalvas naudoji smile.gif


Malonu biggrin.gif

Spalvos tai barbiškos biggrin.gif , tokiu mergina pageidavo
Va bandau rodyt tik čia prieš kelias dienas buvo, dabar biškiuką kitoks vaizdas ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2010 11 12, 14:52)
Malonu biggrin.gif

Spalvos tai barbiškos biggrin.gif , tokiu mergina pageidavo
Va bandau rodyt tik čia prieš kelias dienas buvo, dabar biškiuką kitoks vaizdas ax.gif
]


Oi bus pasipuošus mergina mirksiukas.gif

Mano tai suaugusios tetos aplinkui tik 6 rombai g.gif gal jie didesni g.gif nu bet irgi tik 3 eilės
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 12, 15:03)
Oi bus pasipuošus mergina mirksiukas.gif

Mano tai suaugusios tetos aplinkui tik 6 rombai  g.gif  gal jie didesni  g.gif  nu bet irgi tik 3 eilės


Ir pasipuošus bus ir nesušalt turėtų nes siūliukas 100% lanos vilna, išpradžių galvojau gal per stori siūlai bus, bet žiūriu pusė bėdos biggrin.gif
Tai gal siūliukai skirias arba tikrai didesni rombiukai pas jus, nes aš buvau 8 tuos rombus nunėrus, tai va tada per platu buvo, du metėm lauk ir viskas kaiptik biggrin.gif gal kai atsikels panelė po pietų miego pasifotografuosim ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 12, 15:03)
Oi bus pasipuošus mergina mirksiukas.gif

Mano tai suaugusios tetos aplinkui tik 6 rombai  g.gif  gal jie didesni  g.gif  nu bet irgi tik 3 eilės

Tai gal tu labai liekna g.gif Arba siulai storoki...

nu as kai matavau, tai man butu gavesi 11 rombu aplink ax.gif Nors gal as uz tave dvigubai storesne g.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 12, 15:30)
Tai gal tu labai liekna g.gif Arba siulai storoki...

nu as kai matavau, tai man butu gavesi 11 rombu aplink ax.gif  Nors gal as uz tave dvigubai storesne g.gif



Joo balerina lotuliukas.gif lotuliukas.gif nejuokaukit. Aš pagal matavimus tai nusinėriau 8, bet... Kai juos sujungiau ir eiles panėriau, tai gavosi maišų maišas doh.gif Tai palikau tik 6, jie ne ant klubų, bet ant siauriausios liemens vietos, gal net po krūtine g.gif
Šiaip laisvai neriu, ne skilimo nenoriu. Pamatavau 86 cm plotis, rombų vietoj.
Atsakyti
aaagnex, pasaka ne bangelės.Išsilydžiau.Niu tokio subtilio, niu tokios banguojančios.jau dabar labai daili pradžia o tai kas bus kai bus visas rezultatas..........Aš tai vis dar apmastymuose.Sakyk aaagnex o jie norėčiau rombus ties juosmeniu dėt ir nuo jų į apačią žygiuot, tai man apie tokių bangelių bangavimą tik pasvajot??????
Atsakyti
QUOTE(SOLI-SOL @ 2010 11 12, 15:56)
aaagnex, pasaka ne bangelės.Išsilydžiau.Niu tokio subtilio, niu tokios banguojančios.jau dabar labai daili pradžia o tai kas bus kai bus visas rezultatas..........Aš tai vis dar apmastymuose.Sakyk aaagnex o jie norėčiau rombus ties juosmeniu dėt ir nuo jų į apačią žygiuot, tai man apie tokių bangelių bangavimą tik pasvajot??????

nu zinok teks pasvajot jauciu... sunkiai isvaizduoju kaip tai butu imanoma... g.gif
Atsakyti
aaagnex, sakyk, o tu nuo kokios vietos pradejai nerti, t.y. ar nuo vidurio zemyn, ar nuo apacios aukstyn? smile.gif
Atsakyti
Aaagnex, na va bėda, ūpas nukrito........................reiks atsidust, įkvėpt giliai ir kažką galvot iš naujo.
Luana super. Neduok dieve mano dukra pamatys jus, tai bus bėda Nr.2. Nes jai tokių spalvų periodas. Labai gražu. Labai labai. Manau po savosios nėrimo nudžiuginsiu ir ją tokia gražuole.
Atsakyti
QUOTE(vejuna @ 2010 11 12, 16:04)
aaagnex, sakyk, o tu nuo kokios vietos pradejai nerti, t.y. ar nuo vidurio zemyn, ar nuo apacios aukstyn?  smile.gif

Nu krutines zemyn... kadangi stulpeliu kol kas tik po 3 tarpuose, tai bus patogu platint... blush2.gif
Plocio cia tik 80cm, tai niekaip as savo subines placios neikisciau, jeigu butu apacia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 12 lapkričio 2010 - 15:14
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 12, 16:00)
nu zinok teks pasvajot jauciu... sunkiai isvaizduoju kaip tai butu imanoma... g.gif



Kodėl g.gif galima rombus labai mažiukus daryti, tai gausis daug bangelių ir jas nerti tavo raštu, tada jos ne tokios smailos bus g.gif
Atsakyti
nu gryzau... essen.gif kavos?....greit po puoduka i rankas ir pliapam toliau....
dabar del aaagnex bangeliu ir rombuku- g.gif nu galima ir rombukus ikomponuot- lotuliukas.gif tik jie butu maziuukai, lens.gif ...ir reiktu ju kokia 20 lotuliukas.gif ...tik vidur lotuliukas.gif iukas ir dar kokia viena eile ger lotuliukas.gif iausiu atveju...nu bet jei jau norit rombu-tai juos galim det kur zemiau,kur bangeles truputi isdydes biggrin.gif ...

o del mergytes suknytes-sarafano flirt.gif laaabi princesiska...mano panyte irgi kazko panasaus paeidavo(spalvu lotuliukas.gif ),na bet mama-ragana tongue.gif ,nesiruosia matai siulu pirkt,o namie yra tik rozines truputi biggrin.gif ..tep kad-bus melynoji princese biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 12 lapkričio 2010 - 15:24