Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

QUOTE(aaagnex @ 2010 11 12, 12:37)
Bus labai grazu, bet norint, kad dar graziau butu, tai reiktu 2 eiles nunert - padaryt 50 atsilenkimu, tada vel 2 eiles nunert ir vel 50 atsilenkimu  cool.gif
Ai dar ir kazkokiu subines pratimu, tai jau pasieksiu ta vieta  lotuliukas.gif

žinokis, labai gerą idėją pametėjai ( man ir pačiai reiktų, jaučiu, kad jau puškuoju). Galim kartu - "megzti/nerti-sportuoti" bigsmile.gif

Radau internete laidos "Модный приговор" puslapį su laidų įrašais. Jei ką domina kaip derinti spalvas, faktūras, prašom - > kaip virsti gulbe 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 12, 13:00)
žinokis, labai gerą idėją pametėjai ( man ir pačiai reiktų, jaučiu, kad jau puškuoju). Galim kartu - "megzti/nerti-sportuoti"  bigsmile.gif 

Radau internete laidos "Модный приговор" puslapį su laidų įrašais. Jei ką domina kaip derinti spalvas, faktūras, prašom - > kaip virsti gulbe  4u.gif

AS LABAI NORECIAU wub.gif o tai edu kaip karve, tupiu prie kompo ir svajoju mazu maziausiai 10 kg numest doh.gif Bet cia jau gal i bendramincius su tokiais projektais reiktu kraustytis ax.gif

Reiks paziuret ar uzteks "puikiu" mano rusu kalbos ziniu laidai ikast... nu gal kaip nors ax.gif

O ka tu siuo metu mezgi/neri?
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 11 10, 23:12)
Na va. Jusu teismui  biggrin.gif

user posted image

Beliko rankoves ir imsiuos nerti paltuka  smile.gif


O Dieve, koks grožis notworthy.gif Įtariu, jog apsikrėčiau šiuo "virusu" bigsmile.gif
Baigsiu megztinį ir imsiuos naikint siūlų atsargas... rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes! Gal galit papasakoti kaip jus platinat, kad gautusi grazus kliosiukas? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 12, 12:37)
Bus labai grazu, bet norint, kad dar graziau butu, tai reiktu 2 eiles nunert - padaryt 50 atsilenkimu, tada vel 2 eiles nunert ir vel 50 atsilenkimu  cool.gif
Ai dar ir kazkokiu subines pratimu, tai jau pasieksiu ta vieta  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Geras mezgimo būdas... man irgi tiktų biggrin.gif tik labai užtruktų mezgimas tongue.gif kita vertus, juk mažesnio dydžio reikėtų megzti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(divuke @ 2010 11 12, 13:42)
Sveikos mamytes! Gal galit papasakoti kaip jus platinat, kad gautusi grazus kliosiukas? wink.gif

Nu toks gan nekonkretus klausimas sakyciau... O kas yra grazus kliosiukas?
Ir tu nori kokiam raste ji isgaut? jeigu po rombu is karto, tai as surinkciau tiesiog siek tiek daugiau akiu, nei buvo rombo, jeigu tiesiog bangelese, tai reikia didint stulpeliu skaiciu ax.gif

As noriu, kad tolygiai zemyn po truputi platetu, tai kas kazkelinta eile pridedinesiu stulpeliu i tarpus ax.gif
Atsakyti
sigit- thumbup.gif ...turetu atrodyt labai graziai-kliosas wub.gif ...galesi per koki vakareli sukinukus daryt-visi vyrai isvirs is kotu lotuliukas.gif thumbup.gif

na o dabar apie aaagnex-....
......
......
.......



flirt.gif jau kokioooos svelnios bangeles wub.gif ...tokios subtilios...tokios tokios ....nu tooookios wub.gif ...greiciau pabaik-jau laaabai knieti rezultata galutini pamatyt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 12, 13:49)
na o dabar apie aaagnex-....
......
......
.......
flirt.gif jau kokioooos svelnios bangeles wub.gif ...tokios subtilios...tokios tokios ....nu tooookios wub.gif ...greiciau pabaik-jau laaabai knieti rezultata galutini pamatyt wub.gif

Aciu wub.gif
Iki galutinio rezultato, tai ojojoi dar kiek doh.gif O kur dar su mano tempais cool.gif Nusistaciau sau norma - ne maziau 5 eiles per diena... Nu daugiau niekaip neisgaliu blush2.gif Gi dar kitokiu darbu turiu, pvz. skara mezgu vis dar cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 12 lapkričio 2010 - 12:54
aciu jums visoms uz palikyma 4u.gif , kazkaip dar labiau noras pakilo nerti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 12, 13:00)
Žiūriu visų suknelės bus tokios skirtingos  biggrin.gif


Tuo mane ir zavi nerimas online ir dar is paveiksliuko... Nemoku ir nemegstu megzt/nert pagal konkrecias schemas ir brezinius... man turi likt nors trupinelis kurybai, improvizacijai biggrin.gif
QUOTE(sigit @ 2010 11 12, 14:10)
aciu jums visoms uz palikyma 4u.gif , kazkaip dar labiau noras pakilo nerti biggrin.gif

Jau ka ka, o palaikyma, tai cia visada rasi gossip.gif group.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 12 lapkričio 2010 - 13:32
Sveikutės, jei priimsit paišaus ir aš į jūsų būrį blush2.gif , tik suknutė mažajai damai gaminama ir labiau gal sarafanas pas mus bus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Luana @ 2010 11 12, 14:44)
Sveikutės, jei priimsit paišaus ir aš į jūsų būrį blush2.gif , tik suknutė  mažajai damai gaminama ir labiau gal sarafanas pas mus bus ax.gif

jau priimta group.gif
Prasom pasirodyt ir tarpinius rezultatus mirksiukas.gif Kokias spalvas naudoji smile.gif
Atsakyti