Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

aagnex-nu nu,''uzkabinai'' smile.gif ,kokias kitokias bangeles?...o tau nesigavo tokie status kampai,kaip pas hemetra?
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 12, 10:51)
aagnex-nu nu,''uzkabinai'' smile.gif ,kokias kitokias bangeles?...o tau nesigavo tokie status kampai,kaip pas hemetra?

dariau pagal jos aprasyma. tai ten akys nesueina man kazkaip. nesigauna butent toj pacioj vietoj kampeliai...

tada pasiemiau ta shema is pirmo lapo kur apvalios tokios bangeles. pabandiau ir man visai neblogai atrodo... tai jom ir pradejau nert ax.gif parodyciau, bet dar tik 5 eiles blush2.gif

gerai tas, kad dabar galesiu apacios ir nesulygint cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 12 lapkričio 2010 - 09:56
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 12, 10:18)
Taip pamasciau benerdama... cool.gif

Kiek cia musu nerianciu yra? As, Hemetra (tik deja neilgai cry.gif ), Forget ir Tiklis...

O kas dar? Ar yra dar pradejusiu? ax.gif

Kodel pavyzdziui niekas nieko neparodot? Kur foto, kur vaizdai...  g.gif kazkaip skupiai labai sitoj temoj cool.gif Greit traukiat fotoaparatus ir  photo.gif

Beje as kitokias bangeles darau, nes tokios kaip pas hemetra nesigavo, tai supykau ir padariau kitokias rolleyes.gif Tik tiek, kad rombu jau niekaip neikisiu... bet kam cia ju reik cool.gif



Foto tik iš darbo galiu įkelt t.y. pirmadienį, nes man buožei, ketvrt penkt ne darbo diena bigsmile.gif

Mano bangelės irgi visai kitokios ir tokios nedidelės. Aš iš vis paprastai dariau: vidiniam kampe- kraštinėje palieku vieną nesumegztą stulpelį, o į išorinį kampą tiesiog darau 2 stulpelius. Čia tokia modifikacija pagal mane biggrin.gif nes kitus bandžiau, man negražu. Per dideli kampai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 12 lapkričio 2010 - 10:41
Labai graži toji marga suknutė. Buvau jau mačiuosi ją kitoje temoje thumbup.gif
Kai užtikau šią, pasidžiaugiau, nes galvojau, jog rasiu idėjų, koku raštuku megzti tokią margą suknutę. Mat pati nelabai su vašeliu draugauju. Pradėjau dukriukui megzti suknnelę, bet nesugalvoju, kokiu raštu megzti tas spalvota eilutes, lg norėtųsi, kad gautųsi tokios nelygios eilios, bet nesinori kad tai būtų kiauraštis. Gal turėtumėte idėjų. būtų smagu, kad pasidalintumėte jomis. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 12, 11:18)
Taip pamasciau benerdama... cool.gif

Kiek cia musu nerianciu yra? As, Hemetra (tik deja neilgai cry.gif ), Forget ir Tiklis...

O kas dar? Ar yra dar pradejusiu? ax.gif



na as bandau nerti, bet is manes nereja kaip is karves balerina. bandau, raizgau kaip moku.
vat galiu parodyti ax.gif user posted image

user posted image

Atsakyti
Nu pasirodysiu, kad jau tokios skupios visos biggrin.gif

Pasirodysiu su savo 5 eilem lotuliukas.gif bet gal kam kokios naudos bus renkantis bangeliu rasta cool.gif

Deja foto kokybe apgailetina, tikrovej sviesiau... tie tamsus siulai, tai rudi/sokoladiniai, o ne juodi cool.gif

user posted image

tik dabar pamaciau, kad atbulai foto idejau... Zodziu ta samanine virsuj bus, o neriu zemyn... taigi apacioj bangeles bus platesnes ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 12 lapkričio 2010 - 11:16
QUOTE(sigit @ 2010 11 12, 12:13)
vat galiu parodyti ax.gif

oi, čia pati taip norėjai, ar netyčia gavosi kliošiukas ( gal ne visai kliošiukas, o visas didelis kliošas) bigsmile.gif

QUOTE(aaagnex @ 2010 11 12, 12:14)
Nu pasirodysiu, kad jau tokios skupios visos  biggrin.gif

iškart sudirbo vaizduotė - bus labai gražu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 12, 12:36)
iškart sudirbo vaizduotė - bus labai gražu  bigsmile.gif

Bus labai grazu, bet norint, kad dar graziau butu, tai reiktu 2 eiles nunert - padaryt 50 atsilenkimu, tada vel 2 eiles nunert ir vel 50 atsilenkimu cool.gif
Ai dar ir kazkokiu subines pratimu, tai jau pasieksiu ta vieta lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 12 lapkričio 2010 - 11:40
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 12, 13:36)
oi, čia pati taip norėjai, ar netyčia gavosi kliošiukas ( gal ne visai kliošiukas, o visas didelis kliošas)  bigsmile.gif


gausis garusis ji plateja, nenorejau lygios
Atsakyti
QUOTE(sigit @ 2010 11 12, 12:13)
na as bandau nerti, bet is manes nereja kaip is karves balerina. bandau, raizgau kaip moku.
vat galiu parodyti ax.gif


Sakyčiau visai neblogai ta karvutė - balerina turėtų atrodyti, nes man patinka šitas nėrinys thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sigit @ 2010 11 12, 12:40)
gausis garusis ji plateja, nenorejau lygios

Labai idomiai atrodo bigsmile.gif

laukiu galutinio varianto jau dabar, bet mane laaabai visada domina tarpinis variantas wub.gif Todel prasom vis nepamirst pafotografuot ir cia pasirodyt cool.gif
Atsakyti
QUOTE(sigit @ 2010 11 12, 12:13)
na as bandau nerti, bet is manes nereja kaip is karves balerina. bandau, raizgau kaip moku.



Nu skaitau tu visa balerina, ne slabai gerai neri mirksiukas.gif
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 12, 12:14)
Nu pasirodysiu, kad jau tokios skupios visos  biggrin.gif

Pasirodysiu su savo 5 eilem lotuliukas.gif bet gal kam kokios naudos bus renkantis bangeliu rasta cool.gif

Deja foto kokybe apgailetina, tikrovej sviesiau... tie tamsus siulai, tai rudi/sokoladiniai, o ne juodi cool.gif

tik dabar pamaciau, kad atbulai foto idejau... Zodziu ta samanine virsuj bus, o neriu zemyn... taigi apacioj bangeles bus platesnes ax.gif


Spalvos labai geros mirksiukas.gif

Žiūriu visų suknelės bus tokios skirtingos biggrin.gif
Atsakyti