Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

Nu tu duodi doh.gif doh.gif Šitokiu greičiu doh.gif

Labai gražiai atrodo thumbup.gif Ir jei padarysi rankovių galus irgi lygius, žydrais siūlais, tada susišauks ir labai labai thumbup.gif

Tu mūsų pirmūnė! first.gif
Atsakyti
Aš vistiek nesuprantu, kaip tuos rombus sumegzt, kad lygu būtų g.gif be kampų g.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 10, 09:42)
O lengviausia taip: paiimi kokį seną nenešiojamą drabužį, bet tinkantį tau idealiai. Išardai ir turi iškarpą  rolleyes.gif


o gera ideja. reiks eit ieskot ka cia isardzius.. smile.gif

QUOTE(hemetra @ 2010 11 10, 20:12)
Na va. Jusu teismui  biggrin.gif

Beliko rankoves ir imsiuos nerti paltuka  smile.gif


ir tempai. bet kaip grazu! super thumbup.gif
geras spyris i uzpakali, kad reik eit imtis darbo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 10, 22:41)
Aš vistiek nesuprantu, kaip tuos rombus sumegzt, kad lygu būtų  g.gif be kampų g.gif

galima pasinaudoti trikampių schemomis - smaigalys eitų į žemiausią tašką, o dvi trikampio priešingos kraštinės susijungtų su eglutės kraštinėmis ir jau likusi trikampio kraštinė - tiesi linija visam gaminiui wink.gif
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 11 10, 23:12)
Na va. Jusu teismui  biggrin.gif



super bigsmile.gif
nu cia "pavariai" mergyt blink.gif
saunuole 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 11 10, 22:12)
Na va. Jusu teismui  biggrin.gif

user posted image


Beliko rankoves ir imsiuos nerti paltuka  smile.gif


*****, pavarei... Tyčia atsidariau pažiūrėti kada tema atidaryta smile.gif Prieš savaitę lotuliukas.gif Šaunuolė thumbup.gif Seku temą ir galvoju: kaži ar spės kuri nusimegzt suknelę kol temą uždarys tongue.gif Tiek bereikalingo rašinėjimosi apie visą šeimą ir kitus mezginius lotuliukas.gif per tą laiką tiek daug galima padaryti bigsmile.gif
O tu tuo tarpu varei iš peties 4u.gif
Šaunuolė thumbup.gif 4u.gif
Tikrai labai gražu.
O kaip tu matavai kaip megzti? Pagal iškarpas ar iš akies?
Ar mezgei ratu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aiwita: 11 lapkričio 2010 - 09:20
[quote=Gaudvilė,2010 11 10, 23:23]
galima pasinaudoti trikampių schemomis - smaigalys eitų į žemiausią tašką, o dvi trikampio priešingos kraštinės susijungtų su eglutės kraštinėmis ir jau likusi trikampio kraštinė - tiesi linija visam gaminiui wink.gif

[/q g.gif uote]

Ačiū, gera mintis, jei viena spalva reikia sujungti, bet kaip daryt jei noriu dryžuotai g.gif reiks bandyt, tada pranešiu kaip sekėsi
Atsakyti
Aciu uz grazius zodzius aciuks.gif Neriau ratu. Taip daug lengviau. Nereikia jaudintis, kad kuris krastas nuvaziuos i sona, o ir pasimatuot lengviau. Is karto matosi kur reikia paplatinti/pasiaurinti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 11 11, 16:01)
Aciu uz grazius zodzius  aciuks.gif Neriau ratu. Taip daug lengviau. Nereikia jaudintis, kad kuris krastas nuvaziuos i sona, o ir pasimatuot lengviau. Is karto matosi kur reikia paplatinti/pasiaurinti  mirksiukas.gif


Tai kaip pasiskaičiavai pradėdama megzt? Merginos čia iškarpas ruošiasi daryti...
Atsakyti
hemetra- thumbup.gif ..tik blush2.gif ,man noretusi dar apacioje apnert tamsios spalvos juostele blush2.gif ..na tarsi ''uzbaigti '' ...nes man paziurejus pirma kart pirma mintis kilo-dar nepabaigta apacia doh.gif biggrin.gif ...na bet cia tik mano subjektyvi nuomone blush2.gif ...

Papildyta:
QUOTE(aiwita @ 2010 11 11, 10:18)
*****, pavarei... Tyčia atsidariau pažiūrėti kada tema atidaryta smile.gif Prieš savaitę  lotuliukas.gif  Šaunuolė  thumbup.gif  Seku temą ir galvoju: kaži ar spės kuri nusimegzt suknelę kol temą uždarys  tongue.gif Tiek bereikalingo rašinėjimosi apie visą šeimą ir kitus mezginius  lotuliukas.gif per tą laiką tiek daug galima padaryti  bigsmile.gif
O tu tuo tarpu varei iš peties  4u.gif
Šaunuolė thumbup.gif  4u.gif
Tikrai labai gražu.
O kaip tu matavai kaip megzti? Pagal iškarpas ar iš akies?
Ar mezgei ratu?

ar man pasirode,ar ''akmenukais metotes'' brangioji? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 11 11, 20:09)
Tai kaip pasiskaičiavai pradėdama megzt? Merginos čia iškarpas ruošiasi daryti...


Nieko neskaiciavau. Negalvokit taip sudetingai irnesakyk.gif Tiesiog nusineriau ilga juosta is pyneliu ir pradejau nerti bangeliu rasta. Kai pasimatavau, kad juosteles ilgis jau geras, nukirpau likusia pyneliu dali ir sujungiau nerini i rata. biggrin.gif

QUOTE(tiklis @ 2010 11 11, 20:39)
hemetra- thumbup.gif ..tik blush2.gif ,man noretusi dar apacioje apnert tamsios spalvos juostele blush2.gif ..na tarsi ''uzbaigti '' ...nes man paziurejus pirma kart pirma mintis kilo-dar nepabaigta apacia doh.gif  biggrin.gif ...na bet cia tik mano subjektyvi nuomone blush2.gif ...


Juk cia dar nebaigtas variantas. Dar viskas gali keistis ir keistis. Pagal mano nuotaika lotuliukas.gif

Atsakyti
Taip pamasciau benerdama... cool.gif

Kiek cia musu nerianciu yra? As, Hemetra (tik deja neilgai cry.gif ), Forget ir Tiklis...

O kas dar? Ar yra dar pradejusiu? ax.gif

Kodel pavyzdziui niekas nieko neparodot? Kur foto, kur vaizdai... g.gif kazkaip skupiai labai sitoj temoj cool.gif Greit traukiat fotoaparatus ir photo.gif

Beje as kitokias bangeles darau, nes tokios kaip pas hemetra nesigavo, tai supykau ir padariau kitokias rolleyes.gif Tik tiek, kad rombu jau niekaip neikisiu... bet kam cia ju reik cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 12 lapkričio 2010 - 09:20