Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 10, 09:18)
vieną kartą ( kelių dydžių) pasidarius, galima bus naudoti ateityje bet kiek kartų tongue.gif


o kaip tos iskarpos daromos? ant popieriaus? o kaip zinot kaip rankoves nukirpt ir pan? gal kur yra pamokele kokia iskarpu darymo? g.gif
Atsakyti
Oi mergaitės.Galvoju ir aš apie iškarpas.Manau labai geras variantas.Nes su tuo apskaičiavimu ir mane kas gaunas.Visada "nerealūs" nukrypimai gaunas į lankas................
Ačiū už raštelių nuorodas.gal man baisiai viskas artodo kol nepabandžiau?Riek greičiau baigt dukrai tuniką ir pulti nerti.
Ačiūūūūūūūūūūūūūūūūūū visoms parašiusioms.
Atsakyti
QUOTE(Rhealife @ 2010 11 10, 11:25)
o kaip tos iskarpos daromos? ant popieriaus? o kaip zinot kaip rankoves nukirpt ir pan? gal kur yra pamokele kokia iskarpu darymo?  g.gif

gan sudetingos iskarpos, jei nori virsu su rankovem daryt... Siaip as kazkada siek tiek mokiausi, tai jeigu nori tikras pasidaryt, tai reikia susikirpt ir pasisiut is kokios blogos medziagos ir pasimatuot, kad zinotum kur ir ka pataisyt...

o paprastesnis variantas - nusipirkt BURDA zurnala - pasiimt kazkoki breini panasu ir tik pagal save pasikoreguot ax.gif

galima aisku ir be burdos daryt, ben nemazai skaiciavimu ax.gif

jeigu Gaudvile ar kas kitas pakonsultuos - galima pabandyt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 10 lapkričio 2010 - 10:38
O lengviausia taip: paiimi kokį seną nenešiojamą drabužį, bet tinkantį tau idealiai. Išardai ir turi iškarpą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rhealife @ 2010 11 10, 11:25)
o kaip tos iskarpos daromos? ant popieriaus? o kaip zinot kaip rankoves nukirpt ir pan? gal kur yra pamokele kokia iskarpu darymo?  g.gif

kaip jau ir minėjo, jei proporcijos atitinka standartus, tuomet galima pasinaudoti Burdos iškarpom ( atitinku standartus, tai taisyt netenka) arba išardyt seną suknelę/ chalačiuką.


Aaaagnex, neturiu po ranka visų atspalvių pieštukų, rašau kodais ( jei teisingai nusirašiau ): 963 + 108 + 482; 482 + 639 + 612; 100 + 612 + 482 + 611 + 614. Pabandyk pasidėliot pačius siūlus, gal dar ir pati kokį derinį įžiūrėsi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 10, 12:08)
kaip jau ir minėjo, jei proporcijos atitinka standartus, tuomet galima pasinaudoti Burdos iškarpom ( atitinku standartus, tai taisyt netenka) arba išardyt seną suknelę/ chalačiuką.
Aaaagnex, neturiu po ranka visų atspalvių pieštukų, rašau kodais ( jei teisingai nusirašiau ): 963 + 108 + 482; 482 + 639 + 612; 100 + 612 + 482 + 611 + 614. Pabandyk pasidėliot pačius siūlus, gal dar ir pati kokį derinį įžiūrėsi wink.gif

Ei, spalvos nelabai atinika kai kurios tai ka as turiu... pas mane skaiciukais kalbant yra 608, 482, 611, 639, 614, 340, 108, 963, 612
Jau atsirinkau cool.gif Ta, kur tu vadini 100, tai tikriausiai 608 g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 10 lapkričio 2010 - 11:24
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 10, 12:13)
Ei, spalvos nelabai atinika kai kurios tai ka as turiu... pas mane skaiciukais kalbant yra 608, 482, 611, 639, 614, 340, 108, 963, 612
Jau atsirinkau  cool.gif Ta, kur tu vadini 100, tai tikriausiai 608 g.gif

vietoj 100 turi būti 608. O jei būtinai nori 340 dėt, tai dar trūksta spalvų ( pvz 574, 617, 996, 625).

Jei norit apie derinimus pasimokint neakivaizdžiai, kaip tik dabar per 1Baltijos kanalą rodo laidą 'Modnyj prigavor', labai gerus patarimus duoda. Tik reikia dažnai žiūrėt, kad vėliau būtų lengva prisitaikyt juos ir sau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 10, 12:33)
vietoj 100 turi būti 608. O jei būtinai nori 340 dėt, tai dar trūksta spalvų ( pvz 574, 617, 996, 625).

Jei norit apie derinimus pasimokint neakivaizdžiai, kaip tik dabar per 1Baltijos kanalą rodo laidą 'Modnyj prigavor', labai gerus patarimus duoda. Tik reikia dažnai žiūrėt, kad vėliau būtų lengva prisitaikyt juos ir sau  4u.gif

ruzavos nedesiu blush2.gif
Aciu uz pagalba, o del to kanalo, tai pas mane tokio nerodo.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SOLI-SOL @ 2010 11 10, 10:03)
Mergaitės atlesikit man blondinei, bet kaip Hemetrai gaunasi tie krašteliai dantyti mezgant??????????Hemetra, jei turėsi laikeli brūkštelk.Aš tai kažkaip galvojau kad pirma nusinersiu kvadratėlius -rombus.Tada juos sujungsiu į ratuką, o po to po apačią pradėsiu nerti  (nors net neįsivaizduoju kaip tai gausis, nes vis tiek nepagaunu rašto esmės, suprantu tik kad su vienu užmetimu) ir nuo tų rombų kažkaip išeis tie dantukai.Bet ale žiūriu nuotrukoj pas Hemetrą, viršuj tų rombukų nėr, o dantukai matosi.Niu kaip jai tai pavyko išgauti, gal čia slypi koka paslaptis, kuri man visai neįkandama?Dabar pati galvoju kad rašto, shemučių ir viso nėrimo esmės visai nebesuprantu...........................Niu reiks jus sekti oi reiks.


Visa esme tame, kad reikia nunerus pvz 7 stulpelius su vienu uzmetimu, i astunta aki neriame 3 stulpelius su uzmetimu, padarome 2-3 akiu pynele ir vel i ta pacia 8 aki neriame 3 stulpelius su vienu uzmetimu ir tada vel normaliai 7 stulpelius su vienu uzmetimu i kitas 7akis (gausis dantukas i virsu). Tada nunerus 7 stulpelius su vienu uzmetimu padarysime 4 stulpelius su vienu uzmetimu i 4 akis, bet jas neisneriame kaipm iprastai, o pertraukiame per visas akis siula ir toliau neriame (cia gausis dantukas i apacia). Tikiuosi aiskiai paaiskinau biggrin.gif Is tikruju labai lengva, tik reikia suprasti, kaip nerti.

QUOTE(Forget @ 2010 11 10, 11:03)
Papildyta:
Hemetra, pagalvojau, o kodėl nedarai apačios lygios, bet ne vienspalvės o dryžuotos? Gal visai gražu būtų  g.gif


Aisku butu graziau dryzuota apacia, bet daugiau darbo blush2.gif

Vakar apsirengiau saviske, visai graziai ziurisi apacia. Siandien pabandysiu nufotografuoti ir ikelsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Hemetra, tu lobis.Ačiū už pamokėlę.Bandysiu.Jie kas nesigaus atbėgsiu čia dar tavęs paklausti.Labai laukiam foto.
Atsakyti
Na va. Jusu teismui biggrin.gif

user posted image

user posted image

Beliko rankoves ir imsiuos nerti paltuka smile.gif
Atsakyti
Ale tempai merginos. Labai gražiai ATRODO. O kaip apačia nedantyta padaryta?
Atsakyti