Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

QUOTE(tiklis @ 2010 11 10, 00:25)
lotuliukas.gif normaliai thumbup.gif ...tipo''ai,ejau skarai siulu,tai prisipirkau visiems metams megstiniams...''' lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ui,plys pilvas is juoko...o del baklazano-aciu uz vargeli 4u.gif ...as ryt bandysiu susizvejot  mirksiukas.gif ...
dabar del spalvu g.gif ...nu jei tu nededi nei melynos,nei morkavos biggrin.gif ,tai lieka labai blankios spalvos g.gif ..na zinoma,samanine gan ryski tarp tu likiusiu,bet g.gif ...as dar palikciau tada morkava...

nors-pabandyk pasideliot derinius,salia ko tos dvi ryskios spalvos (melyna ir morkava ) atrodo graziausiai mirksiukas.gif .. mano akim ziurint-ruda+morkava,ir samanine prie ju manau visai ziuresis bigsmile.gif ...
o jei dar vienas vaiantas-jei tarp visu spalvu detum ruda?sakykim:morkava,ruda,pilka,ruda,samanine,ruda ir t.t. tada tau tiks visos tos spalvos..bus rysku,marga...o sita ruda tinka prie visu tavo pirktu spalvu mirksiukas.gif ..

Tai as tik po 50g paemiau - sakau namie geriau apziuresiu kas ir kaip... o poto matysiu ar i kokia pasikeist, ar pasilikt ax.gif

Beje, O tu nezadejai suknutes daryt juoda, salotine, raudona ir dar kazkokia blush2.gif spalvu? Ar jau man sapnuojas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 09 lapkričio 2010 - 23:31
aha,zadejau...mergytei..tokia ryski butu biggrin.gif ..ruda,raudona,salotine ir balta biggrin.gif ...nu laaabai kontrastingas derinys...pir biggrin.gif ma paltuka ,o tada ziur biggrin.gif siu kaip seksis....siaip as labjau myliu saltas spalvas-melyna,balta,pilka i t.t...o raudona mane erzina-reaguoju kaip bulius lotuliukas.gif ...grazu,bet pati negaliu jos nesiot lotuliukas.gif ..patampu nebevaldoma biggrin.gif
Atsakyti
Mergaitės atlesikit man blondinei, bet kaip Hemetrai gaunasi tie krašteliai dantyti mezgant??????????Hemetra, jei turėsi laikeli brūkštelk.Aš tai kažkaip galvojau kad pirma nusinersiu kvadratėlius -rombus.Tada juos sujungsiu į ratuką, o po to po apačią pradėsiu nerti (nors net neįsivaizduoju kaip tai gausis, nes vis tiek nepagaunu rašto esmės, suprantu tik kad su vienu užmetimu) ir nuo tų rombų kažkaip išeis tie dantukai.Bet ale žiūriu nuotrukoj pas Hemetrą, viršuj tų rombukų nėr, o dantukai matosi.Niu kaip jai tai pavyko išgauti, gal čia slypi koka paslaptis, kuri man visai neįkandama?Dabar pati galvoju kad rašto, shemučių ir viso nėrimo esmės visai nebesuprantu...........................Niu reiks jus sekti oi reiks.
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2010 11 04, 23:06)
Sveikos, jau senai varvinu seilę ir aš į šitą suknelę, bet iki Kalėdų turiu darbų milijoną padaryt, tai kol kas neprisijungsiu, nors jei payks viką įgyvendint anksčiau.... rolleyes.gif

Atnešiau jum keletą, mano manymu, tinkamų schemučių ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

SOLI-SOL - pabandyk panert pavyzduka pagal kuri nors rasta is schemos ir pamatysi is kur gaunasi tie dantukai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 10 lapkričio 2010 - 09:09
Man tai idomu... Jei nedaryt rombu, tai kaip apskaiciuot ploti? g.gif nert pavyzdeli? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 10 lapkričio 2010 - 09:43
na jo,tada lieka pavyzdelis,nes kitaip neisivaizduoju g.gif ...
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 10, 10:43)
Man tai idomu... Jei nedaryt rombu, tai kaip apskaiciuot ploti?  g.gif nert pavyzdeli? g.gif


Patikėk, kai aš pavyzdėlį pasinėriau "pagal apskaičiavimus," tai būtume visos 3 tilpę į tą suknią bigsmile.gif neįsivaizduoju, reik bandyt rolleyes.gif

Splavos labai gražios, ypač rudos. Aš dėčiau visas rudas, net tas šviesias, pieninias, oranžinę ir samaninę g.gif tuoj padėliosiu. Minutėlę biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 10, 00:17)

user posted image user posted image
Papildyta:
Be situ naujai nusipirktu dar turiu:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image



Va šitom žaisčiau g.gif


Hemetra, pagalvojau, o kodėl nedarai apačios lygios, bet ne vienspalvės o dryžuotos? Gal visai gražu būtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 10, 10:43)
Man tai idomu... Jei nedaryt rombu, tai kaip apskaiciuot ploti?  g.gif nert pavyzdeli? g.gif

pagal iškarpas ( nejuokauju).
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 10, 11:03)
Patikėk, kai aš pavyzdėlį pasinėriau "pagal apskaičiavimus," tai būtume visos 3 tilpę į tą suknią  bigsmile.gif neįsivaizduoju, reik bandyt  rolleyes.gif

Splavos labai gražios, ypač rudos. Aš dėčiau visas rudas, net tas šviesias, pieninias, oranžinę ir samaninę  g.gif tuoj padėliosiu. Minutėlę  biggrin.gif
Papildyta:
Va šitom žaisčiau  g.gif
Hemetra, pagalvojau, o kodėl nedarai apačios lygios, bet ne vienspalvės o dryžuotos? Gal visai gražu būtų  g.gif

o kaip tu matuoji? Pagal kazkoki ruba ar ant saves?

As mastai pagal tokia suknele matuot, tik tiek, kad ji ant petneseliu ir trumpesne, nei sita planuoju nert... bet gal kaip nors...

Eisiu pabandyt ax.gif

O tu nuo kvadratu pradejai? Jei taip, tai virs ju bangeles darai ar jau tiesiais linijas? g.gif

Pasirodyk kada cool.gif labai laukiu ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 10, 11:08)
pagal iškarpas ( nejuokauju).

ne visi sugeba iskarpas pasidaryt karsta.gif

bandysiu pagal suknele nert - kaip bus taip bus bebe.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 10 lapkričio 2010 - 10:10
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 10, 11:12)
ne visi sugeba iskarpas pasidaryt  karsta.gif

bandysiu pagal suknele nert - kaip bus taip bus bebe.gif

vieną kartą ( kelių dydžių) pasidarius, galima bus naudoti ateityje bet kiek kartų tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 10, 11:18)
vieną kartą ( kelių dydžių) pasidarius, galima bus naudoti ateityje bet kiek kartų tongue.gif


Tu geriau del spalvu patark ax.gif
o del iskarpos bus matyt cool.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 10, 11:20)
Tu geriau del spalvu patark ax.gif
o del iskarpos bus matyt  cool.gif

tai jau atsakė, visas, išskyrus ružavą, ir naudočiau wink.gif
Ir kaip jau Tiklis minėjo, oranžinę taikyčiau visur šalia Tamsiai rudos. Tuoj apžiūrėsiu ir eiliškumą surašysiu.
Atsakyti