Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

lotuliukas.gif o kokio velnio tu i parde ejai?...vat man reik ryt eit paziuret ar siulu turi(viena super mamka biggrin.gif man koduka baklazano parupino wub.gif ,tai begsiu paziuret ir gal pavyks uzsisakyt rolleyes.gif ),tai BIJAU EIT unsure.gif ..zinau kad pamatysiu ka nors laaaabai laaaabai nu laaaaabi reikalingo verysad.gif ....ir neatsispyyyyyrsiu doh.gif doh.gif ..as save zinau cray.gif ...nezinau net ka reiks daryt verysad.gif ...
o del dideliu raidziu - lotuliukas.gif ziurek,JINAI IR MANE PERREKE lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...

o kokius pirkai? ax.gif spalvas kokias? as i sita paltuka grieztai sau uzdraudziau ka nors pirkt...bet vat beda-padeliojau tuos kvadratus-ir supratau,kad as blink.gif laaabai tokiu noriu blink.gif ...jei sunersiu situs siulus-nebus man tokios spalvos doh.gif ...vnz-vien bedos lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 09 lapkričio 2010 - 20:14
Nelabai klausimą suprantu. NU tai nuo tų rombų pagal rašto schemą(pasirenki kurią nori) neri tais kampais g.gif Paskui neri į viršų. Galima ir atvirkščiai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(tiklis @ 2010 11 09, 21:13)




Valdykis moterie, valdykis. Turi tų siūlų ir taip pakankamai lotuliukas.gif esu garantuota lotuliukas.gif ŠAUKTI PRADĖSIU IR AŠ!!!!

Neneriu jau 2 dienas, nes darau sapnų gaudyklių užsakymus, o taip norisi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 09, 21:18)
Nelabai klausimą suprantu. NU tai nuo tų rombų pagal rašto schemą(pasirenki kurią nori) neri tais kampais  g.gif  Paskui neri į viršų. Galima ir atvirkščiai biggrin.gif
Papildyta:
Valdykis moterie, valdykis. Turi tų siūlų ir taip pakankamai  lotuliukas.gif  esu garantuota  lotuliukas.gif  ŠAUKTI PRADĖSIU IR AŠ!!!!

Neneriu jau 2 dienas, nes darau sapnų gaudyklių užsakymus, o taip norisi  doh.gif

unsure.gif tai vat kad as tik namie budama suprantu,kad turiu siulu uztektinai.. verysad.gif ..o pardej man kazko ju vis truksta verysad.gif ...kas cia per biesas,pasakykit? blink.gif ..pardej visad mazai,o namie ner ka is ju megst... doh.gif

atrodo lyg kas uzkeikia-noooriu,noriuuu.... unsure.gif
Atsakyti
As jau esu nunerus stai kiek

user posted image

Merginos, ar jums neatrodo, kad ta zydra apacia atrodo nei prie ko? g.gif (Nes visa suknele siltu spalvu. Gal geriau tiktu kokia rozine). Kazkaip neriu ir galvoju ar tinka unsure.gif Dar apnerciau viena eilute kaip nors graziai
Atsakyti
o as isvis palikciau nelygint -dantuota blush2.gif ..ten viskas taip gerai dera smile.gif ..na bet tu ir duodi-jau nebedaug liko bigsmile.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif as irgi palikciau dantuota man taip graziau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 11 09, 21:33)


Merginos, ar jums neatrodo, kad ta zydra apacia atrodo nei prie ko?  g.gif  (Nes visa suknele siltu spalvu. Gal geriau tiktu kokia rozine). Kazkaip neriu ir galvoju ar tinka  unsure.gif  Dar apnerciau viena eilute kaip nors graziai



Nelabai man ta žydra atrodo ax.gif
Atsakyti
Dantuota apacia man negrazu schmoll.gif Nebent ne tokie gilus dantukai butu. Palikau apacia apmastymui. Gal rytoj suprasiu kaip man graziau lotuliukas.gif Dabar darau virsu. Sumasciau, kad darysiu ilgas rankoves. Dar daug siulu liko
Atsakyti
4u.gif 4u.gif ACIŪ uz paaiskinimus pradejau nerti nuo rombu tai 4 jau nusineriau,matysiu kaip man cia seksis ryt nerti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 11 09, 22:25)
Dantuota apacia man negrazu  schmoll.gif  Nebent ne tokie gilus dantukai butu. Palikau apacia apmastymui. Gal rytoj suprasiu kaip man graziau  lotuliukas.gif  Dabar darau virsu. Sumasciau, kad darysiu ilgas rankoves. Dar daug siulu liko



Nuardyt visada spėsi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 09, 21:13)
lotuliukas.gif o kokio velnio tu i parde ejai?...vat man reik ryt eit paziuret ar siulu turi(viena super mamka  biggrin.gif  man koduka baklazano parupino wub.gif ,tai begsiu paziuret ir gal pavyks uzsisakyt rolleyes.gif ),tai BIJAU EIT unsure.gif ..zinau kad pamatysiu ka nors laaaabai laaaabai nu laaaaabi reikalingo verysad.gif ....ir neatsispyyyyyrsiu doh.gif  doh.gif ..as save zinau cray.gif ...nezinau net ka reiks daryt verysad.gif ...
o del dideliu raidziu - lotuliukas.gif ziurek,JINAI IR MANE PERREKE lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ...

o kokius pirkai? ax.gif spalvas kokias? as i sita paltuka grieztai sau uzdraudziau ka nors pirkt...bet vat beda-padeliojau tuos kvadratus-ir supratau,kad as blink.gif laaabai tokiu noriu blink.gif ...jei sunersiu situs siulus-nebus man tokios spalvos doh.gif ...vnz-vien bedos lotuliukas.gif

Pirkau va tokius (bet susitariau, kad jeigu apsigalvosiu del spalvu, tai pakeis biggrin.gif (foto pasiskolinu, nes tingiu siandien fotografuot blush2.gif ):

user posted image user posted image user posted image user posted image
Papildyta:
Be situ naujai nusipirktu dar turiu:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image (bet situ turbut nedesiu)
user posted image

Na ir dar tuos melynus bet ju turbut irgi nedesiu, nes man jie kazkodel kaip ir oranziniai pradejo nebepatikt... 4u.gif

Kaip manot - kuriuos det? Ar visus isskyrus oranzinius?

Rudu noriu det daugiausiai (tu tamsiuju) ir dar man labai grazus tie samaniniai

o i parduotuve, tai ejau tipo paziuret ar rasiu skarai siulu, bet taip ir neradau - nebent mocheros su silku, bet kazkaip spalvos negrazios... Dar Tikliui ziurejau baklazanines tai nieko gero nera... Tu mocheriuku su silku, tai vienas atspalvis toks panasiai yra, bet siek tiek sviesesni, nei as isivaizduoju baklazaninius... o plonos vilneles nera taigi reiks kazkur kitur ieskot ax.gif


Papildyta:
Normaliai ane? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(hemetra @ 2010 11 09, 21:33)
As jau esu nunerus stai kiek
Merginos, ar jums neatrodo, kad ta zydra apacia atrodo nei prie ko?  g.gif  (Nes visa suknele siltu spalvu. Gal geriau tiktu kokia rozine). Kazkaip neriu ir galvoju ar tinka  unsure.gif  Dar apnerciau viena eilute kaip nors graziai

Oho kaip greitai neri... Kai kas dar net siulu negali issirinkt cool.gif

O del zydros, tai man nelabai... As gal buciau dejus kokia ruda g.gif Ta kur netoli apacios yra juostele, arba ta violetine, kur paskutine juostele... Na bet tau geriau matyt ax.gif Tikrovej visada siek tiek kitaip viskas atrodo, ypac spalvos rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 09 lapkričio 2010 - 22:56
lotuliukas.gif normaliai thumbup.gif ...tipo''ai,ejau skarai siulu,tai prisipirkau visiems metams megstiniams...''' lotuliukas.gif lotuliukas.gif ui,plys pilvas is juoko...o del baklazano-aciu uz vargeli 4u.gif ...as ryt bandysiu susizvejot mirksiukas.gif ...
dabar del spalvu g.gif ...nu jei tu nededi nei melynos,nei morkavos biggrin.gif ,tai lieka labai blankios spalvos g.gif ..na zinoma,samanine gan ryski tarp tu likiusiu,bet g.gif ...as dar palikciau tada morkava...

nors-pabandyk pasideliot derinius,salia ko tos dvi ryskios spalvos (melyna ir morkava ) atrodo graziausiai mirksiukas.gif .. mano akim ziurint-ruda+morkava,ir samanine prie ju manau visai ziuresis bigsmile.gif ...
o jei dar vienas vaiantas-jei tarp visu spalvu detum ruda?sakykim:morkava,ruda,pilka,ruda,samanine,ruda ir t.t. tada tau tiks visos tos spalvos..bus rysku,marga...o sita ruda tinka prie visu tavo pirktu spalvu mirksiukas.gif ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 09 lapkričio 2010 - 23:26