Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

QUOTE(Forget @ 2010 11 09, 11:50)
Jaučiu jau per vėlu  doh.gif  neardysiu tikrai, ne sir taip 2 kartus ardžiau. Gali ir mano kantrybė išsekti  lotuliukas.gif

tada daryk taip-nugaroje ,juosmens vietoj dek 2 klostytes nedideles viena i kita..nors kokio cm.. mirksiukas.gif ir jas sujunk dekoratyviniu dirziuku..kad ir keliu cm..tada susidarys grazi klostyte,ir nebus maiso...o ir vaizdas bus ''seksovas'' mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 09 lapkričio 2010 - 10:53
QUOTE(tiklis @ 2010 11 09, 11:52)
tada daryk taip-nugaroje ,juosmens vietoj dek 2 klostytes nedideles viena i kita..nors kokio cm.. mirksiukas.gif ir jas sujunk dekoratyviniu dirziuku..kad ir keliu cm..tada susidarys grazi klostyte,ir nebus maiso...o ir vaizdas bus ''seksovas'' mirksiukas.gif


Aš manau taip: kadangi dabar neriu sijoną žemyn., rombus ketinau kelti aukščiau bambos. Juos nuleisiu it ant klubų viršaus. O jungdama rombų viršutiniu kampus nugaroj truputi pasiaurinsiu g.gif turėtų nebūt to kapšo g.gif nėra jis didelis, bet kai įdedi tiek darbo tai nesinori bet kaip daryti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 09 lapkričio 2010 - 10:56
Tiklis ačiū už pamokėlės aprašyma,ojergau kokios gražios tavo darbeliuko spalvytės super wub.gif
šiandiena radikal viską atidarė einu studijuot kas kaip ir knistis savo dežėja ką gero turiu iš siūliukų clap.gif
Atsakyti
Noriu su jum pasitart 4u.gif
Kuris spalvinis variantas geriau ziurisi - su oranzine ar su ruuuzava, gal be ju is vis?

user posted image user posted image

Ir dar - gal is vis be ju geriau?
tarkim taip:
user posted image

man paskutinis kazkoks nykus, o su oranzine nu kaip kokia gaisrininko uniforma - nu nepatinka man nors tu ka...

o gal vietoj oranzines ir ruzavos kokia is vis kitokia spalva det?

Su ruzava - man grazu, bet gal labai vaikiska? (man 27m) Neatrodysiu poto juokingai?


Atsakyti
aagnut- g.gif na as ne spalvu spece,bet su rozine atrodo geriausiai...o oranzine tau nepatinka todel,kad ne ta spalva salia dejai-dek salia oranzines ruda-ir pamatysi visai kitas vaizdas bus mirksiukas.gif ...po rudos dek balta mirksiukas.gif ..o su rozine man nuotraukoj ''saltas'' toks derinys... g.gif nors foto neperteikia viso grozio spalvu blush2.gif ...
Atsakyti
Man su ružava gražiausiai rolleyes.gif neatrodysi vaikiškai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 09, 17:58)
aagnut- g.gif na as ne spalvu spece,bet su rozine atrodo geriausiai...o oranzine tau nepatinka todel,kad ne ta spalva salia dejai-dek salia oranzines ruda-ir pamatysi visai kitas vaizdas bus mirksiukas.gif ...po rudos dek balta mirksiukas.gif ..o su rozine man nuotraukoj ''saltas'' toks derinys... g.gif nors foto neperteikia viso grozio spalvu blush2.gif ...

matai, as noreciau ivairiai margint, o ne pagal kazkokia schema... buvau dar viena varianta nunerus, tai labai negraziai kazkaip ta melyna su oranzine kartu ziurisi ax.gif

del ruzavos, net nzn - nu gal ir saltas... bet kokia tada kitokia spalva det?

ir kvadratukus noriu visus skirtingus daryt... sakot blogai mastau? Gal geriau susidaryt schema kas po ko eina ir tada nert? ax.gif


Atsakyti
na pagal schema ar ne,tai jau kiekvienos skonio reikalas...jei jau nusprendei,kad darysi visus skirtingai ir kad margus,tai IR NESUK GALVOS...MARGINK IR VISKAS mirksiukas.gif ..kai ssusides viskas i viena vieta,ir nusiners sijonas-vat tada ir pasimatys visas vaizdas...o atskirai kvadratukai visai kitaip atrodo...
tik as darydama pasirnkciau kelias taisykles...sakykim:nedeti oranzines prie melynos...o taikyt ja prie rudos...ir melyna derint salia rozines...ir viskas bigsmile.gif ... mirksiukas.gif o del kvadratuku nesuk labai galvos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 09 lapkričio 2010 - 17:14
QUOTE(tiklis @ 2010 11 09, 18:13)
na pagal schema ar ne,tai jau kiekvienos skonio reikalas...jei jau nusprendei,kad darysi visus skirtingai ir kad margus,tai IR NESUK GALVOS...MARGINK IR VISKAS mirksiukas.gif ..kai ssusides viskas i viena vieta,ir nusiners sijonas-vat tada ir pasimatys visas vaizdas...o atskirai kvadratukai visai kitaip atrodo...
tik as darydama pasirnkciau kelias taisykles...sakykim:nedeti oranzines prie melynos...o taikyt ja prie rudos...ir melyna derint salia rozines...ir viskas bigsmile.gif ... mirksiukas.gif o del kvadratuku nesuk labai galvos mirksiukas.gif

ne abieju tai nedesiu... Del oranzines, tai jau nusprendziau kitam kazkam pasilikt... O del rozines - dar eisiu paziuret, gal kazka ir vietoj jos rasiu...

Noriu daryt skirtingus kvadratus, bet spalvos noriu, kad visos kartotusi, kurios bus suknutej ax.gif
Tik tiek, kad ju eiliskuma noriu keist tiek kvadratuose, tiek suknelej

o kvadratus darysiu visus skirtingu spalvu, tik paskutine darau melyna, o vienos - pacios sviesiausios nededu, tai ja is kartu jungsiu kvadratus...

dar zadu bangelem nert tiek zemiau kvadrateliu, tiek virs ju - iki pat krutines... o ka toliau darysiu - nzn blush2.gif
Atsakyti
SVEIKUTES,NORIU DAR KARTA PAKLAUSTI APIE SUKNELE,NUO KO JUS PRADEDATE NERTI,AR NUO JUOSMENS AR KAIP
Atsakyti
QUOTE(surmute @ 2010 11 09, 21:01)
SVEIKUTES,NORIU DAR KARTA PAKLAUSTI APIE SUKNELE,NUO KO JUS PRADEDATE NERTI,AR NUO JUOSMENS AR KAIP

Jeigu nersi rombus, tai gali nuo ju pradet... tada neri nuo ju zemyn sijona ir i virsu sukneles virsutine dali...

Sa dar nezinau ka daryt... dar net spalvu niekaip neissirenku doh.gif Nuejau i parduotuve ir dar 4 atspalvius nusipirkau ir dabar is vis susimaisiau ir nezinau ka daryt blush2.gif

Nu gal suvirskinsiu ir bus ok cool.gif

Beje- rekt nebutina - mes ir taip viska girdim ir matom cool.gif (cia as apie didziasias raides)
Atsakyti
[quote=aaagnex,2010 11 09, 22:05]
Jeigu nersi rombus, tai gali nuo ju pradet... tada neri nuo ju zemyn sijona ir i virsu sukneles virsutine dali
aciū uz patarima tai reiks tada rombu prisinerti,o poto noreciau zigzagu nerti tai nerti kokiu rasteliu blush2.gif na mepykit kad tiek daug klausimu uzduodu nes man neaisku labai doh.gif
Atsakyti