Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

o as tai suknute isardziau iki kvadratuku , negraziai man zigzagai gavosi doh.gif
bandysiu siandien toliau kariauti biggrin.gif .
Atsakyti
labas rytas darbstuoles 4u.gif ...jusu teismui mano trilogija biggrin.gif ...siaip spalvos tai realiai truputi kitokios...ta sviesiai melyna(tuose dvejuose panasiuose kvadratukuose kur nera rozines blush2.gif )realiai yra elektrine..''indigo'' blush2.gif ..o rozine irgi ryskesne blush2.gif ...na tai ka manot/ ar uzteks tokiu ar dar margu daryt g.gif ..

o aprasyma kaip daryti tuoj parasysiu mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 09 lapkričio 2010 - 09:27
user posted image

vat ziurekim i sita nuotraukyte...
1 eile-5 pyneles kilpos
2 eile-8 zemi stulpeliai(mano siulas storas,todel dariau zemus st.jei siulas plonesnis darykit su uzmetimu...bet tada reiks daugiau stulpeliu-16.. mirksiukas.gif )
3 eile-po dvi pyneles kilpas neriam i kiekviena zema stulpeli(turim gauti 8 ziedelius ax.gif ..jei stulpeliai su uzmetimu-i kas antra...bet rezultatas turi buti 8 lapukai biggrin.gif ) visas tris eiles dariau baltu siulu smile.gif
4 eile-(indigo) spalva-i zieduka is 2 akiu neriam 4 stulpelius su uzmetimu.(tai bus krastines vidurys mirksiukas.gif )...tada i sekanti ziedeli vel neriam 4 st. su uzmetimu..2 akiu pynele ir vel 4 st. su uzmetimu neriami i sekanti zieduka...toje vietoje kur darome 2 akiu pynele,bus kampas..taigi turim ju gauti 4 biggrin.gif .(viena karta,darydami stulpelius tarpelyje dedam pynele,kita kart ne.ir t.t. blush2.gif )
5 eile-tamsiai melyna spalva-i kiekviena tarpuka tarp 4 st. neriam vel po 4 st. su uzmetimu...o i ta 2 akiu pynele neriam 4 st.+2 akiu pynele+4 st....butent ta 2 akiu pynute ir tie 4+4 stulpeliai ir suformuoja KAMPA mirksiukas.gif ..TAIP GALIMA KARTOTI TIEK KARTU KIEK REIK...

nerdami ziurekit..jei per daug banguoja-darykit 3 st.su uzmetimu o ne 4...o jei traukia ir riecia-arba padidinkit st. skaiciu arba tarp ju dekit po pyneles aki...o kampe ne 2,o 3 akis...

na tikiuosi bus aisku ax.gif
Atsakyti
Tiklis, aciu tau uz pamokele, kai jau prieis rankos butinai kibsiu mirksiukas.gif
Man tavo kvadratai spalviskai ziauriai gerai ziurisi, (ypac kur nera ruzavos blush2.gif ) Vietoj ruzavos man cia taip liptu sviesiai zalia arba neryski salotine rolleyes.gif . Bet cia jau mano skonis... Zinau, kad darai mazai mergaitei, todel viskas suprantama thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 08, 18:29)


labai gražu!!!

QUOTE(tiklis @ 2010 11 09, 00:21)

klausyk aaagnex,buk zmogus flirt.gif ,tu kai sau siulus ''saudysi'',atkreipk demesi ir i tamsiai baklazanine spalva blush2.gif ...na tokia kaip bielros salio blush2.gif ...man laaabai (na mirk gyvenk) prireike tokiu siulu skarai fool.gif ..o internetu foto nepasitikiu...nes kelis kartus pavede,tai dabar atsargose guli siulai doh.gif ...
ai,tiesa,kai baigsiu savo grozi megsiu HARUNI skara...gal prisijungsi?mociutei dovanu...o tetai tai elfine wub.gif


Jei ji negaus ir tau neskubu, tai kt savaitę važiuosiu į ABC, o ten tokios spalvos vernito pusvilnės yra. Užmesiu akį biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vejuna @ 2010 11 09, 10:49)
Tiklis, aciu tau uz pamokele, kai jau prieis rankos butinai kibsiu  mirksiukas.gif
Man tavo kvadratai spalviskai ziauriai gerai ziurisi, (ypac kur nera ruzavos   blush2.gif ) Vietoj ruzavos man cia taip liptu sviesiai zalia arba neryski salotine  rolleyes.gif  . Bet cia jau mano skonis... Zinau, kad darai mazai mergaitei, todel viskas suprantama  thumbup.gif


visada prasom!!su as irgi nedeciau rozines,bet yra kaip yra lotuliukas.gif
QUOTE(Forget @ 2010 11 09, 11:01)
labai gražu!!!
Jei ji negaus ir tau neskubu, tai kt savaitę važiuosiu į ABC, o ten tokios spalvos vernito pusvilnės yra. Užmesiu akį  biggrin.gif  mirksiukas.gif

notworthy.gif ,man neskubu...iki kaledu reik nuraizgyt skara blush2.gif ...vat tik puzvilne jauciu bus per stora skarai g.gif ..reik vilnos plonos...kad metrazas butu kokie 400m.-100gr g.gif ...nors sake mezge ir is 350m-100gr.. g.gif ...mocheros teta nemegsta schmoll.gif ...tep kad reik vilnos..nesvarbu kokios,kad ir brangios-svarbiausia vilna ir spalva lotuliukas.gif
Papildyta:
unsure.gif ech...mergytes,as ir taip ziuriu,ir taip ziuriu doh.gif doh.gif doh.gif ...ir supratau,kad manes iki kaledu laukia labai sunkus laikas unsure.gif daugumos giminaiciu gimio dienos yra gruodi..o kur dar kaledos doh.gif ...o mano moteriskes megsta ranku darba biggrin.gif ..tep kad teks suktis biggrin.gif blink.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 09 lapkričio 2010 - 10:09
QUOTE(tiklis @ 2010 11 09, 11:17)

unsure.gif ech...mergytes,as ir taip ziuriu,ir taip ziuriu doh.gif  doh.gif  doh.gif ...ir supratau,kad manes iki kaledu laukia labai sunkus laikas unsure.gif daugumos giminaiciu gimio dienos yra gruodi..o kur dar kaledos doh.gif ...o mano moteriskes megsta ranku darba biggrin.gif ..tep kad teks suktis biggrin.gif  blink.gif ...


Ojoj!! sėkmės tau biggrin.gif žiek mes tau galim po medalį numegzt, arba rombą kokį ir šalį jau turi bigsmile.gif
Atsakyti
Tikli, ačiūūūūūūūūūūūūūūūūūūūūū už pamokėlę.Viskas aišku ir suprantama kaip 2*2. Jėgaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Tik reik pradėt narplioti.Tikiuosi greit pabaigt dukrytei tuniką o tada jau pulsiu pas jus visas į draugiją.
Atsakyti
Man tai bėda. Riestas mano užpakalis, tai nugaros apačioj taip negražiai toks kapšas pasidaro g.gif amžina problema doh.gif gal kai viršų pradėsiu megzti ir tie rombai susimegs ne taip matysis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 09, 11:44)
Man tai bėda. Riestas mano užpakalis, tai nugaros apačioj taip negražiai toks kapšas pasidaro  g.gif amžina problema  doh.gif  gal kai viršų pradėsiu megzti ir tie rombai susimegs ne taip matysis  g.gif

Pas mane ta pati beda visada... 4u.gif
Kadangi neri ratu - pasiaurink toj vietoj... nes man kazkada senais laikais mociute siudavo ivairias bliuskes ir sukneles, tai visada papildoma siule darydavo nugaroj, nes kitu atveju pas mane nugaroj tuscia lieka blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 09, 11:44)
Man tai bėda. Riestas mano užpakalis, tai nugaros apačioj taip negražiai toks kapšas pasidaro  g.gif amžina problema  doh.gif  gal kai viršų pradėsiu megzti ir tie rombai susimegs ne taip matysis  g.gif

lotuliukas.gif sorry-labai tiesmukai kalbi,tai net juokas ima...o tu nebandei ilemenuot nugaros smarkiau? g.gif ...daryti ne tiesaus silueto,bet ilemenuot nugara...?tada tavo privalumai graziai issiryskintu mirksiukas.gif ...mano drauges tokia figura,tai visada juosmens vietoj ilemenuoja ar deda gumyte,dirziuka ar kazka panasaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 09, 11:46)
Pas mane ta pati beda visada...  4u.gif
Kadangi neri ratu - pasiaurink toj vietoj... nes man kazkada senais laikais mociute siudavo ivairias bliuskes ir sukneles, tai visada papildoma siule darydavo nugaroj, nes kitu atveju pas mane nugaroj tuscia lieka blush2.gif


Jaučiu jau per vėlu doh.gif neardysiu tikrai, ne sir taip 2 kartus ardžiau. Gali ir mano kantrybė išsekti lotuliukas.gif
Atsakyti