Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

http://www.part.lt/p...1d6cface857.JPG

vat koks kvadratukas mano biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 08 lapkričio 2010 - 17:31
QUOTE(tiklis @ 2010 11 08, 18:29)
vat koks kvadratukas mano biggrin.gif

visus vienodus darysi? Spalviskai?
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 08, 18:32)
visus vienodus darysi? Spalviskai?

ne,visokiu..tik viduriukas bus baltas visu biggrin.gif ...as cia tik pabandziau..jei daryciau sau-tai dar pora eiliu prideciau..o mergytei toks dydis pats tas..didesni atrodo kaip blynai doh.gif ...o suaugusiam dar pora eiliu reiktu blush2.gif
Atsakyti
Labai ir man patinka toks margiukės... ax.gif o su virbalais nemzgat nei viena? (man kažkaip atrodo, kad su vąšeliu gali storoka gautis... smile.gif )
Atsakyti
As seniau mezgiau megztini tuo paciu principu. Graziai ziurisi. O neriant nebutinai gausis storas nerinys. Reikia siulus imti plonesnius. Pries nerdama sia suknele irgi nerimavau, kad gali gautis stora ir kieta, bet tikrai taip nera schmoll.gif Ir man atrodo geriau nesiosis nerta suknele, gal neisitampys taip blush2.gif
Atsakyti
Mergaitės ar negalėtumėt per naujo įdėti schemučių? nes senų nebepadidina..
užsimaniau paltuko,o gal geriau pradėt nert suknelę neapsisprendžiu.. koks puikus būdas sunerti siūlų likučius wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bagyyra @ 2010 11 08, 22:15)
Mergaitės ar negalėtumėt per naujo įdėti schemučių? nes senų nebepadidina..
užsimaniau paltuko,o gal geriau pradėt nert suknelę neapsisprendžiu.. koks puikus būdas sunerti siūlų likučius  wub.gif

g.gif zinai,lukterk truputi.man atrodo sitos nuotraukos krautos per radikal.ru...o jis siandien durniuoja mirksiukas.gif ...o del paltuko ar sukneles thumbup.gif .junkis.labai smagiai nerias biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 09, 00:05)
g.gif zinai,lukterk truputi.man atrodo sitos nuotraukos krautos per radikal.ru...o jis siandien durniuoja mirksiukas.gif ...o del paltuko ar sukneles thumbup.gif .junkis.labai smagiai nerias biggrin.gif

Ar jau daug nunerei? As tai skara siandien mezgiau, tai nieko nepaneriau blush2.gif Bet nieko - ryt poryt skara pabaigsiu, o kol nusipirksiu normaliu siulu mamos skarai panersiu suknute cool.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif nea,nedaug,3 kvadratus per pusvalandi biggrin.gif ...tiek siandien teturejau laiko,ir laaabai ikvepimas uzejo doh.gif ...tai butinai BUTINIA prireike pabandyt blink.gif ...

bet uztai sugalvojau kitaip daryti doh.gif ...paltuko foto visas juosmuo nertas lygiom eilem g.gif ..vat as taip nersiu visa mazyles paltuka...tik apacioje ir ''pazeminto'' juosmens vietoj desiu bobutes kvadratus...ir juos desiu ne kampu,o juosta g.gif ..o gal kampu,na dar nesugalvojau biggrin.gif ...ir nersiu ne vien stulpeliais su uzm..bet imaisysiu eiliu su kokiu rastu...kokiais pumpuriukais,langeliais,ir t.t. matai,mano baltas siulas labai storas,o kiti plonesni,tai reik kazka galvot mirksiukas.gif ..
klausyk aaagnex,buk zmogus flirt.gif ,tu kai sau siulus ''saudysi'',atkreipk demesi ir i tamsiai baklazanine spalva blush2.gif ...na tokia kaip bielros salio blush2.gif ...man laaabai (na mirk gyvenk) prireike tokiu siulu skarai fool.gif ..o internetu foto nepasitikiu...nes kelis kartus pavede,tai dabar atsargose guli siulai doh.gif ...
ai,tiesa,kai baigsiu savo grozi megsiu HARUNI skara...gal prisijungsi?mociutei dovanu...o tetai tai elfine wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 09, 00:21)
lotuliukas.gif nea,nedaug,3 kvadratus per pusvalandi biggrin.gif ...tiek siandien teturejau laiko,ir laaabai ikvepimas uzejo doh.gif ...tai butinai BUTINIA prireike pabandyt blink.gif ...

bet uztai sugalvojau kitaip daryti doh.gif ...paltuko foto visas juosmuo nertas lygiom eilem g.gif ..vat as taip nersiu visa mazyles paltuka...tik apacioje ir ''pazeminto'' juosmens vietoj desiu bobutes kvadratus...ir juos desiu ne kampu,o juosta g.gif ..o gal kampu,na dar nesugalvojau biggrin.gif ...ir nersiu ne vien stulpeliais su uzm..bet imaisysiu eiliu su kokiu rastu...kokiais pumpuriukais,langeliais,ir t.t.  matai,mano baltas siulas labai storas,o kiti plonesni,tai reik kazka galvot mirksiukas.gif ..
klausyk aaagnex,buk zmogus flirt.gif ,tu kai sau siulus ''saudysi'',atkreipk demesi ir i tamsiai baklazanine spalva blush2.gif ...na tokia kaip bielros salio blush2.gif ...man laaabai (na mirk gyvenk) prireike tokiu siulu skarai fool.gif ..o internetu foto nepasitikiu...nes kelis kartus pavede,tai dabar atsargose guli siulai doh.gif ...
ai,tiesa,kai baigsiu savo grozi megsiu HARUNI skara...gal prisijungsi?mociutei dovanu...o tetai tai elfine wub.gif

Prisijungciau siek tiek veliau... Sita dabar is storu siulu mezgu nes labai seniai jau kazka is rastu megus ir tai minimaliai, tai jeigu viskas bus ok - eisiu mamai ieskot normaliu siulu ir tada megsiu dar viena...

Siaip labai man patiko, tai zadu isbandyt ivairias... blush2.gif

Del siulu, tai zadu eit pradziai i 2 parduotuves, Casa Lana ir Savanoriu pr. prie Mituvos g , nes abi man prie namu... jeigu ka rasiu - galesiu pranest mirksiukas.gif
Jeigu noresi, net galeciau nupirkt ir atsiust... Bet pirma reikia apziuret blush2.gif
Atsakyti
aaagnex,tu auksas oro_buckis.gif
Atsakyti
Tiklis, gal galit papasakot kaip tuos bobulės kvadratukus nerti? Na kad ratukais ratukais tai tą suprantu, bet Tikli kaip kvadratą padaryt.Ar čia su užmetimu neriasi ar be jo?
Atsakyti