Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

QUOTE(hemetra @ 2010 11 07, 22:33)
O as galvoju visai robmu nedeti  g.gif  Paziuresiu kaip atrodys. Man visada originalas buna tik idejai. Kas vakara po 12 eiliu nuneriu  ax.gif

As neriu rombus ir galvoju,, kad gal reiktu ir man ju nedet, nes visaip matavau ir nezinau kurioj vietoj galeciau det... ax.gif
Vienur netinka, kitur pabres stipriai netobulas kuno formas... nu net nzn ka daryt... blush2.gif
Atsakyti
O aš staiga sugalvojau kaip padaryt, kad nesimatytų jungimo. Kai baigi tuo siūlu megzti, tiesiog užtrauki akį, Kaip, kad mezginį baigtum. Kitos spalvos siūlu pradedi naujai, tada pirma akis būna tokia kokia reikia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 08, 00:43)
O aš staiga sugalvojau kaip padaryt, kad nesimatytų jungimo. Kai baigi tuo siūlu megzti, tiesiog užtrauki akį, Kaip, kad mezginį baigtum. Kitos spalvos siūlu pradedi naujai, tada pirma akis būna tokia kokia reikia  bigsmile.gif


bet taip begale siulu galiuku bus, kuriuos manau kiekvienai ikyru slepineti. as tai tiesiog baigiant viena spalva jungiamaja aki ir berods dar viena veiksma, ta prasme dar viena siulo istraukima per aki neriu jau nauju siulu. tada velgi gaunasi grazus perejimas
Atsakyti
Vakar cia parasiau, o poto beveik visa nakti pragalvojau - kur det rombus ir ar ju is vis reikia biggrin.gif

Sumasciau, kad desiu apacioj sukneles, o po rombais dar kokias 3-4 eiles panersiu... Virs rombu nersiu bangelem iki krutines. Ten sulyginsiu... Virsu gal net vienspalvi padarsiu, o dar gal ikomponuosiu kartais rombus ir virsuj...

Del rankoviu dar nenusprendziau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 11 06, 21:44)
Idedu dar keleta margu ideju. Gal kam pravers  mirksiukas.gif

user posted image

O sita grozi wub.gif tai turbut nuo apacios reikkia pradeti nerti?? g.gif Gal kas turit daugiau schemuciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(hemetra @ 2010 11 07, 16:49)
Man pries pradedant nerti is karto iskilo sie klausimai. Kadangi niekas nepasake kaip graziai padaryti, tai dariau kaip moku. Gavosi viena pynute kitos spalvos.
Stai, kiek jau esu nunerusi
user posted image

Vajetau kaip spalvos gražiai dera.... thumbup.gif
Super thumbup.gif ir nesimato visai čia to sujungimo smile.gif

O aš visą dieną vakar mąsčiau apie tai, kad reikia atidėti viską į šalį ir užsiimti siūlų galiukais gaminant kartu su jumis margiukę... Tik labai jau nenoriu nerti.. Mąstau, kad gal man megzti margiukę...
Atsakyti
laabas rytas zuikuciai biggrin.gif ...as tik neseniai is lovos blush2.gif (nu buoze kaip pagalvoju doh.gif ..iki sito laiko miegot doh.gif ..nu bet galva uztai kaip nauja biggrin.gif )...apiek ka as cia g.gif ...a-apie suknele! rolleyes.gif ..tai vat,as jau vakar norejau ikelt nuotrauka (mazdaug kokiu)kvadratu kuriuos planuoju daryt,bet radikalas niekaip neuzkrove doh.gif doh.gif tai vat,as darysiu mazdaug tokius:
user posted image

Atsakyti
QUOTE(spaceRenata @ 2010 11 08, 01:43)
bet taip begale siulu galiuku bus, kuriuos manau kiekvienai ikyru slepineti. as tai tiesiog baigiant viena spalva jungiamaja aki ir berods dar viena veiksma, ta prasme dar viena siulo istraukima per aki neriu jau nauju siulu. tada velgi gaunasi grazus perejimas


Bet jei siūlus kerpi, o netempi, tai tas pats gaunas, nepadaugėja tų galiukų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 11 08, 08:41)
Sumasciau, kad desiu apacioj sukneles, o po rombais dar kokias 3-4 eiles panersiu... Virs rombu nersiu bangelem iki krutines. Ten sulyginsiu... Virsu gal net vienspalvi padarsiu, o dar gal ikomponuosiu kartais rombus ir virsuj...

As irgi galvojau, kad jei nuspresiu deti rombus, tai tik pacioje sukneles apacioje. Dar mastau, gal daryti trumputes rankoves g.gif bigsmile.gif

QUOTE(aiwita @ 2010 11 08, 10:48)
Vajetau kaip spalvos gražiai dera....  thumbup.gif
Super  thumbup.gif  ir nesimato visai čia to sujungimo  smile.gif

Aciu aciuks.gif
Atsakyti
Manieji rombai bus ant klubu,pasimatavau-liuks atrodo:mirksiukas:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kiurtė: 08 lapkričio 2010 - 14:32
oj, kiek daug is rombbu galima prisigalvot, ir drabuziai, ir net rankyne
Atsakyti
Sveikutes,ilgai skaitynejau jusu palata ir vis nedrysau prisijungti,apziurejau kad turiu labai daug lysnu siulu tai galvoju nusinerti suknele,norejau paklausti o kaip nerti ar nuo apacios,ir kaip apskaiciuojant kiek reikai ilgio
Atsakyti