Įkraunama...
Įkraunama...

Margutė suknutė

Ar jus turite daug siūlų likučių ir nežinote ką su jais daryti?
Siūlau kartu su manimi nerti šią nuostabią suknelę ir dalintis nėrimo patirtimi šioje temoje bigsmile.gif

user posted image

Turiu tokią rašto schemą
user posted image
user posted image

Bet čia turėtų būti kitas bangelių raštas (be skylučių) biggrin.gif
Tai gi kas jungiasi prie manęs? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hemetra: 04 lapkričio 2010 - 17:42
SVEIKINU VISAS esamas ir busimas ''LIGONIUKES'' SU ''NAUJAJA PALATA'' thumbup.gif ...as sia graziaja wub.gif suknele irgi esu i savo ''planu skrynele'' isidejus biggrin.gif ..vat tik nezinau,kada as iki jos prieisiu doh.gif ..bet LAABAI JUS VISAS palaikau mirksiukas.gif ..SAUNUOLES MERGYTES..VISOMS KARTU BUS LAABAI SMAGU DARBUOTIS!!
group.gif
Atsakyti
Visgi galvoju, kad gal reiks prisijungt... siek tiek veliau ax.gif

Atsakyti
suknele laaabai grazi ,prisijungsiu, bet trupuciuka veliau, reikia dar kitus mezginius uzbaikt thumbup.gif
Atsakyti
as irgi jungiuos, kai tik baigsiu sunui pleduka kaledoms nerti ax.gif
Atsakyti
Sveikos, jau senai varvinu seilę ir aš į šitą suknelę, bet iki Kalėdų turiu darbų milijoną padaryt, tai kol kas neprisijungsiu, nors jei payks viką įgyvendint anksčiau.... rolleyes.gif

Atnešiau jum keletą, mano manymu, tinkamų schemučių ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inetux: 04 lapkričio 2010 - 22:09
Ar jūs proto turit doh.gif tik iš vienos palatos išsivadavau, o čia jau vilioja į kitą lotuliukas.gif
Atsakyti
as cia truputi pagalvojau,ir turiu JUSU PALATAI PASIULYMA-o jei kartu priimtumete ir ligonius,kurie noretu nert vat toki paltuka
user posted image

blush2.gif na jie stilistiskai labai panasus..ir pats nerimo procesas tas pats mirksiukas.gif ..o ir ligoniuku gal daugiau susirinktumet bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 11 05, 00:08)
Ar jūs proto turit  doh.gif  tik iš vienos palatos išsivadavau, o čia jau vilioja į kitą   lotuliukas.gif

hihihi.gif

Paltukas nugriuvimiškai fantastiškas wub.gif wub.gif wub.gif
Nerkit, gal ir mane pamokinsit bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosirdi: 04 lapkričio 2010 - 23:19
Sveikutes ax.gif
Suknutė nereali bigsmile.gif
Jaučiu ir aš jungsiuos blush2.gif , tik pradžiai sumažintą variantą nersiu - dukrytei biggrin.gif
va ką aš turiu išsisaugojus šia tema ax.gif
user posted image
Jau ir paltuko noooooooriu cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luana: 04 lapkričio 2010 - 23:20
O priimsit tuos kurie ir tą ir tą nori bigsmile.gif
Atsakyti
vat vat ,ir as nooriu..tik kad sau prisizadejau pirma kai ka kita padaryt doh.gif ...nezinau kaip reiks viska spet doh.gif
Atsakyti