Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip išjungti reklamas?

QUOTE(Eliza @ 2011 12 01, 11:27)
Vyro teks prašyk, nes pati nelabai moku blush2.gif Bet ir šiaip, na seniau taip tikrai nebuvo, tą noriu pasakyt. Juk SM ir egzistuoja dėl mūsų visų - vartotojų. Tai kodėl negalime pasakyti savo nuomonės g.gif

Aišku galima, bet manau jie "iš tų reklamų" gyvena g.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2011 12 01, 11:32)
Aišku galima, bet manau jie "iš tų reklamų" gyvena  g.gif

Tai, žinoma, kad gyvena. Bet kas jau per daug, tas erzina doh.gif Esu SM ne vienerius metus, ber niekada neužkliūdavo reklama. O paskutiniu metu gun_bandana.gif
Gerai, gana skųstis biggrin.gif Tikiuos vyras padės užblokuot 4u.gif
Atsakyti
Perskaiciau temute, susiinstaliavau adblock'a thumbup.gif Fantastika, koks geris rolleyes.gif

Bet tai ka daryti, jei SM tikrinames mobiliam telefone??? Tos reklamos kraunasi valandomis, o paskui gi ant to mazo ekrano dar to kryziuko paieskoti gerai reikia. Buna kartais vaikausi po visa ekrana, nepagaunu to kryziuko ir tiesiog perkraunu puslapi. O tada su sekancia pop-up reklama kovoti tenka doh.gif
Atsakyti
ačiū už nuorodą kaip užsiblokuot tas reklamas 4u.gif jos tikrai jau varė į neviltį 4u.gif
Atsakyti
Ir aš labai dėkoju, už programą, skirtą išjungti reklamas, kažkoks išprotėjimas jau buvo doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Ačiūnė @ 2011 11 12, 15:30)
Nebandžiau, tik radau, jei bus išbandžiusių, parašykit, ar veikia:
https://chrome.googl...e/category/home

pasirenkam AdBlock ir "+add to chrome"

user posted image

bigsmile.gif nerealiai ačiū. Net paaukočiau pinigėlių programos kūrėjui, bet lietuviai gi už jokias programas nemoka blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
na, man asmeniskai nesigavo, meta reklamas ir toliau:oh
Atsakyti
labas merginoss,
panasu ne as viena pasipiktinau reklamu gausa forume.Anksciau labai megdavau siame forume lankytis, skaityti, plepeti, rasdavau daug naudingos info.Bet dabar cia lankytis tapo nebeimanoma. Mano kompas nebepaveza tiek reklamu.Labai gaila, kad toks geras forumas issigime.Norejau parasyti tiesiogiai sio tinklapio priziuretojams ar savininkams, taciau neradau kontaktu
Atsakyti
siaubas,neina normaliai skaityti puslapio,is visu kampu metomos reklamos doh.gif tikiuosi pasiteisins ta programele ju blokavimui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(roberta82 @ 2011 12 09, 14:08)
siaubas,neina normaliai skaityti puslapio,is visu kampu metomos reklamos  doh.gif  tikiuosi pasiteisins ta programele ju blokavimui 4u.gif


mane taip taip juodai nervina reklamos
Atsakyti
QUOTE(colicoli @ 2011 12 09, 10:44)
na, man asmeniskai nesigavo, meta reklamas ir toliau:oh

Kuria naršykle naudojatės?
Papildyta:
QUOTE(eliafam @ 2011 12 12, 00:38)
mane taip taip juodai nervina reklamos

Tai kodėl jų neišjungiate?
Atsakyti
QUOTE(Ačiūnė @ 2011 11 12, 15:30)
Nebandžiau, tik radau, jei bus išbandžiusių, parašykit, ar veikia:
https://chrome.googl...e/category/home

pasirenkam AdBlock ir "+add to chrome"

user posted image

Zemai lenkiu galva ir dekoju, ACIU uz nuoroda!!!
Atsakyti