Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip išjungti reklamas?

Visos dar pakenčiamos, bet jau tos kur apačioj būna, TAI ATSIPRAŠAU.. gun_bandana.gif Velka baisia psl, vos ne per pusę ekrano.. doh.gif Aš suprantu reklama - pinigai, bet na kažkaip mažinkitės jūs jas, aš nžn..
Atsakyti
Šiuo metu forume veikianti patalpinta blyksinti reklama labai gadina akis.
Dėl tokių blyksinčių reklamų , siekiant tausoti savo sveikatą, tenka išjunginėti Java Scriptus kompiuteryje.
Tai ne klausimas, o tiesiog išreiškiamas nepasitenkinimas, nes būtent nuo tų blyksnių paskausta akys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juzė: 29 gruodžio 2010 - 10:18
Sveiki.
Bent tas reklamas galima butu nuimti, o dabar reikia i ta Loreal spoksoti, kol pats teiksis susitraukti. Cia jau virs ikyrumo ribu.
Atsakyti
o kokios pas jus naršyklės? pas mane nei vienos reklamos, išskyrus viršuj tris banerius - langelius g.gif
Atsakyti
Pas mane irgi labai ikyriai blyksi ta reklama su Firefox'u.
Atsakyti
pas mane irgi Opera ir dbr aplink nei vienos reklamos. O įsijungus Explorerį, lango apačioj juostelė, kuri nervuoja, įsijungia, o vietoj reklamų langeliai su kryžiukais, kažkodel reklamos neatidaro, bet iš esmės man exploreris nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
Pabandysiu Opera suinstaliuot, gal pageres 4u.gif Aciu
Atsakyti
Sveiki, nesuprantu kaip išjungti begančią reklamos juostelę per vidurio puslapį g.gif
ji uždengia kartais temą, į kurią noriu įeiti
ant jos niekur nematau išjungimo kryžiuko bigsmile.gif
padėkite, nes kartai labai nervuoja lotuliukas.gif
Atsakyti
Ui, man siandien galutinai irgi truko kantrybe, kaip gerai, kad yra si tema, tik galetu kas nors i ja sureaguot!

Didziaja laiko dali skaita si foruma is telefono. Nemoku apsakyt kaip nervina tos 'pop out' reklamos!!! telefone ju isjungt neimanoma, x niekaip nepasispaudzia. O kadangi ekranas mazas, negaliu skaityti nieko. Gaunu perkraut kas koki trecia puslapi! Tragedija sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ingonester @ 2011 05 25, 08:06)
Sveiki, nesuprantu kaip išjungti begančią reklamos juostelę per  vidurio puslapį  g.gif
ji uždengia kartais temą, į kurią noriu įeiti
ant jos niekur nematau išjungimo kryžiuko bigsmile.gif
padėkite, nes kartai labai nervuoja lotuliukas.gif

Virš kantrybės ir man tos reklamos doh.gif
Ypač tos juostos horizontalios. Nori paspausti kokią nuorodą - pyst ta juosta ant ant jos doh.gif
Atsakyti
pagalbininkas naikinant reklamas thumbup.gif
http://mantas.malciu...mas-su-firefox/
jau taip kompas lėtas,o dar tos reklamos doh.gif parsisiuntus šitą gėrį užsiblokavau visas thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
O ka daryti jei supermama forume istisai metomos reklamos, ne tik paprastos ir iprastos padaznejo, bet ir tos, kurios uzstoja teksta, t.y. man ta agresyvi reklama jau juodai erzina. Negi kas nors ziuri tokias??? as jei netycia paspaudziu tai neziuredama vel isjungiu. Spamas ir ne daugiau gun_bandana.gif
Gal butu galima ka nors parsisiusti, kad nebemetytu?
Atsakyti