Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip išjungti reklamas?

As jau daugiau kaip metai be reklamu cia thumbup.gif jegele thumbup.gif Adblocks biggrin.gif
Atsakyti
Reiks ir man pabandyt ta programele parsisiust, jau nebegaliu reklamos is ekrano lenda.. doh.gif jau kas per daug tas nesveika, ir kur ziuri moderatoriai, jei isvis ziuri.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Amūra @ 2011 12 15, 00:16)
Reiks ir man pabandyt ta programele parsisiust, jau nebegaliu reklamos is ekrano lenda.. doh.gif  jau kas per daug tas nesveika, ir kur ziuri moderatoriai, jei isvis ziuri.. doh.gif

žiūri, žiūri, tik nuo žiūrėjimo niekas nepasikeis irnesakyk.gif techninė pusė, reklama ne moderatorių kompetencijoj rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 12 15, 00:21)
žiūri, žiūri, tik nuo žiūrėjimo niekas nepasikeis irnesakyk.gif techninė pusė, reklama ne moderatorių kompetencijoj  rolleyes.gif


Žinot, alio.lt jau pradėjo biznį daryt. Ar nori nematyti reklamų už 1lt? lotuliukas.gif nors dbr užėjau, nieko neklausia..gal nuo temos priklauso g.gif
Atsakyti
Gerai tiems, kas skaito forumą iš kompiuterio, nes yra begalė įvairiausių ad blokų. Bet ką daryti skaitant iš planšeto (android)? Gal kas žinote adblockerį androidui?

Be to, karts nuo karto išlenda reklama, automatiškai pradedanti rodyti vaizdo klipą. Tai galima traktuoti kaip mano kaip vartotojo pasirinkimo teisių pažeidimą, nes pvz., jei mano interneto srautas yra ribojamas, o tokia reklama ryja tikrai nemažai traffiko, kodėl turiu mokėti savo pinigus už jos žiūrėjimą kai to nenoriu? Jei jau talpinama vaizdo klipą turinti reklama, ji turėtų iššokti sustabdyta su play migtukų, kad vartotojas jei norėtų galėtų ją peržiūrėti.... Pamenu atvejį, kai viename rusiškame media portale buvo tokio pat tipo reklama, vartotojai kreipėsi į administraciją ir po mano aukščiau paminėtų argumentų reklama buvo išimta.
Atsakyti
QUOTE(wgs @ 2011 12 16, 09:53)
Gerai tiems, kas skaito forumą iš kompiuterio, nes yra begalė įvairiausių ad blokų. Bet ką daryti skaitant iš planšeto (android)? Gal kas žinote adblockerį androidui?

Be to, karts nuo karto išlenda reklama, automatiškai pradedanti rodyti vaizdo klipą. Tai galima traktuoti kaip mano kaip vartotojo pasirinkimo teisių pažeidimą, nes pvz., jei mano interneto srautas yra ribojamas, o tokia reklama ryja tikrai nemažai traffiko, kodėl turiu mokėti savo pinigus už jos žiūrėjimą kai to nenoriu? Jei jau talpinama vaizdo klipą turinti reklama, ji turėtų iššokti sustabdyta su play migtukų, kad vartotojas jei norėtų galėtų ją peržiūrėti.... Pamenu atvejį, kai viename rusiškame media portale buvo tokio pat tipo reklama, vartotojai kreipėsi į administraciją ir po mano aukščiau paminėtų argumentų reklama buvo išimta.


Perdaviau Jūsų rašymą forumo administracijai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajūnė @ 2011 12 16, 12:51)
Perdaviau Jūsų rašymą forumo administracijai.  4u.gif


Ačiū, malonu, kai esi išgirstas 4u.gif
Atsakyti
Ot ačiū thumbup.gif Visai netyčia pastebėjau.
Nors gal prieš metus buvau klausus, bet tada nieks nieko patart negalėjo..
Atsakyti
QUOTE(wgs @ 2011 12 16, 09:53)
Gerai tiems, kas skaito forumą iš kompiuterio, nes yra begalė įvairiausių ad blokų. Bet ką daryti skaitant iš planšeto (android)? Gal kas žinote adblockerį androidui?

Be to, karts nuo karto išlenda reklama, automatiškai pradedanti rodyti vaizdo klipą. Tai galima traktuoti kaip mano kaip vartotojo pasirinkimo teisių pažeidimą, nes pvz., jei mano interneto srautas yra ribojamas, o tokia reklama ryja tikrai nemažai traffiko, kodėl turiu mokėti savo pinigus už jos žiūrėjimą kai to nenoriu? Jei jau talpinama vaizdo klipą turinti reklama, ji turėtų iššokti sustabdyta su play migtukų, kad vartotojas jei norėtų galėtų ją peržiūrėti.... Pamenu atvejį, kai viename rusiškame media portale buvo tokio pat tipo reklama, vartotojai kreipėsi į administraciją ir po mano aukščiau paminėtų argumentų reklama buvo išimta.

ar bandėt ieškot tokios programos? pabandykit įvest "adblock for (planšetės pavadinimas)" gal pavyks rast
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 12 16, 14:23)
ar bandėt ieškot tokios programos? pabandykit įvest "adblock for (planšetės pavadinimas)" gal pavyks rast


Bandžiau AdFree for Android, bet programa striginėja, kitos panašios daugiau kovoja su pop-upais o ne išplaukiančiu kontentu wink.gif
Atsakyti

Adblock Plus programele.Liuks! aciu
Atsakyti
Pritariu reklamos ziauriai uzknisa skaitai ir islenda pries nosi, juk ir taip sone pilna tu reklamu,ar neuztenka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilma20: 22 gruodžio 2011 - 11:50