Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Donalita @ 2010 11 07, 18:43)
Taip ir yra, man kitaip dar neteko girdėti. Pati siunčiuosi siūlus iš Lietuvos į Airiją, nes renku konkrečius numeriukus. O ebay tik rinkiniai pigūs. o 1,35 yra pigu, kai nuolatos perki siūlus , o ypatingai jei dideliam paveikslui reikia 100 matkiukų, o pridėk dar medžiagas.

tikrai per ebay.co.uk nebrangu 4u.gif dar si savaitgali eilini uzsakyma pasidariau 30-iai DMC spalvyciu pasirinktinai, tai vieneto kaina gausis (trijulei pritruko tai metimes i viena uzsakyma, nors galima maziausiai lyg 10vnt pasirinkt) po max38pyskes, bet dar neskaiciavau tiksliai (cia jau su atsiuntimu, bet mes UK) mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurin22: 07 lapkričio 2010 - 21:42
Nebevardinsiu visu atskirai, bet darbeliai tikrai saunus, visoms 4u.gif Savaitgaliais kaip tik daznai bunu be interneto, tai nesuspeju visu pagirti laiku ax.gif
Atsakyti
Kiek daug gražių darbų čia vėl pasirodė bigsmile.gif Man labai mielos varnos - povai (tikriausiai ir aš kada nors juos išsiuvinėsiu rolleyes.gif ), ir gėlės, ir užrašų knygutė, ir adatinė thumbup.gif

O muza "Young Matriarch" - iš viso be žodžių wub.gif Labai gražus man šis dizainas, kai rinkausi kokį dramblį siuvinėt - ir apie šį galvojau, bet paziūrėjau, kad pilnai visas paveikslas siuvinėjasi, ir pabijojau ax.gif

QUOTE(paukščiukas @ 2010 11 05, 18:56)
ačiū už atsakymus, norėčiau ir sau jį išsiuvinėt, gal kada  ax.gif  Kokio dydžio gavosi?

Dydis jo gavosi maždaug 30x30 cm siuvinėjant ant 16 ct Aidos.
Atsakyti
Labas vakarėlis darbštuolės 4u.gif Visų darbeliai nuostabūs, net nežinau kurį ir išskirti galėčiau. O drambliukai tai abu tikrai įspūdingi thumbup.gif .
Norėjau dar Mergaičiuko paklausti ar gal dar kas siuvinėjot Dimensions "Oriental orchids", ten tikrai reikia vienas spalvas siuvinėt 1, kitas 2 arba net 3 gijom? Jau nemažai išsiuvinėjau, bet vistiek dar neįsitikinu kad teisingai darau... doh.gif
Ir auksinį siūlą reikia imti vieną giją ir dar maišyti su kita spalva?
Atsakyti
Del pirkimo Ebay.

Galiu rekomenduoti tikrai gera pardaveja. Jos user'io ID yra lovelybe. Ji yra is Filipinu, bet ne karta pirkau ir nenusivyliau. Teko pries kuri laika dirbti Ebay, tai maciau daugiau nei paprasti vartotojai ir jos saskaita bent tuo metu buvo nepriekaistinga. Siuliukai tikrai labai kokybiski, ne kokie fuflo. Lygiai tokie pat, kokie Airijoje kainuoja 1.10 euro. Ne viena darba issiuvinejau, isploviau, maisiau DMC su Anchor, viskas OK. \
Kainos irgi neblogos.
100 kokiu nori numeriuku-26.5 svaro-105 litai
200-apie 200 litu
40 apie 55 litukai.

Gal kazka apsiskaiciavau, bet vistiek pigiau nei LT. smile.gif

http://cgi.ebay.ie/1...=item29face0080
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2010 11 07, 22:48)
Del pirkimo Ebay.


O čia ne aukcionas, kaina galutinė ir nėra jokių muitų?
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 11 08, 02:08)
O čia ne aukcionas, kaina galutinė ir nėra jokių muitų?


nea, BUY IT NOW-reiskia, kad perki uz tokia kaina, kokia parasyta, na kaip parduotuveje. Muitu man nebuvo. donalita, tu zinai, kad as esu Airijoje, tai as visa DMC palete pernai pasidovanojau sau Kaledoms ir jokiu muitu. smile.gif Bliamba, gal LT ir prisikabins musu darbstuoliai muitininkai. Bet siaip juk raso verte be siuntimo.
I tema-karta siunciausi ilgoms atostogms LT siuntini is 123stitch, tai parasiau grazu laiskuti apie musu darbsciuosius muitinininkus, tai man nurode mazesne verte ant siuntinio. smile.gif
Atsakyti
na,LT,tai jie sugeba prie bet ko prisikabint doh.gif
nezinau,kaip Airijoj,bet kartais ir ir UK muitine randa prie ko prikabint muitus,nors neturetu ax.gif

as ebay radau vidutiniskai prasideda nuo mazdaug 37p(cia UK),siuntimas nemokamas plius prisirenki pati 20vnt(yra su didesniais kiekiais) ir viskas pacioj UK-tad manau,kad iki Airijos mazdaug panasiai eina kaip ir pacioj Anglijoj,gal tik siek tiek siuntimas kainuotu.bet uztat jokiu muitu mirksiukas.gif ir kaina ten taip pat-bui it now


atsiprasau uz offtopic blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2010 11 07, 21:04)
kiek ewas kainuoja ?klp yra jo  pirkti ?

pasidairyk siuvinejimo magijoj mirksiukas.gif
http://www.siuvineji...enweave-audinys
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 11 08, 11:18)

aciu 4u.gif kaip supratau cia kazkokia parduotuve rumpiskes gatvej? paziurejau i kontaktus,cia iskarto pirkti galima,ar uzsisakyti ax.gif



user posted image

o koks mazdaug butu ,vistiek jus labiau nusimanot.. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 08 lapkričio 2010 - 10:02
QUOTE(renami @ 2010 11 08, 00:01)
Labas vakarėlis darbštuolės  4u.gif Visų darbeliai nuostabūs, net nežinau kurį ir išskirti galėčiau. O drambliukai tai abu tikrai įspūdingi  thumbup.gif .
Norėjau dar Mergaičiuko paklausti ar gal dar kas siuvinėjot Dimensions "Oriental orchids", ten tikrai reikia vienas spalvas siuvinėt 1, kitas 2 arba net 3 gijom? Jau nemažai išsiuvinėjau, bet vistiek dar neįsitikinu kad teisingai darau...  doh.gif
Ir auksinį siūlą reikia imti vieną giją ir dar maišyti su kita spalva?

Šito nesiuvinėjau, bet siuvinėju kitą DIMENSIONS paveikslą šiuo metu, tai ten irgi visa tai yra ir reikia taip daryti, kaip parašyta. Ir gijų kiekį skirtingą imti ir blendingu siuvinėti smile.gif Labai gražiai gaunasi smile.gif
Atsakyti
Uodegyte tik internetu ewo gali gaut 4u.gif
Atsakyti