Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Labai gražūs visi darbeliai. wub.gif

Aš rytoj įkelsiu savo procesus, parodysiu, kiek nebaigtų darbų lauks manęs sugrįžtančios po atostogų.
Atsakyti
[quote=Dvi,2010 11 04, 23:55]Nimue Bouilleurs de Cru. DMC 32ct linas, DMC muline ir Kreinik metalikas, C&C karoliukai, skambaliukai. Dar vienas iš nykštukų ir elfų gyvenimo mano kolekcijai hihihi.gif
[/quote]

Nimue serija thumbup.gif
nuostabus darbas wub.gif
Papildyta:
quote=Mergaiciukas,2010 11 05, 07:43]
Aš irgi atėjau pasirodyt biggrin.gif Kažkada seniai rodžiau Maia dramblio procesą - dabar atėjau pasigirt baigtu darbu:
[/quote]

oho, koks didingas. Labai grazus thumbup.gif

[quote=Ieva V,2010 11 05, 11:14]Sveikos,

Rodausi su savo darbeliu: uzrasu knygele, 16 aida, DMC siuliukai.
[/quote]
Gal naturoj ne taip matos kad suvelta medziaga? paveiksliukas thumbup.gif Galima schemute? 810@one.lt


[quote=Dvi,2010 11 05, 11:42]Dar trys mini darbeliai.
[/quote]

ojejku koks subtilumas ir grazumas thumbup.gif pamegau ir as sia serija wub.gif Kompas nuluzo, tai sustojo darbai biggrin.gif schemos liko kompe. Linas ir MTSA friends.gif biggrin.gif

Labai grazus ir darbas ir ireminta thumbup.gif Saunuole!
Papildyta:
QUOTE(banni @ 2010 11 05, 17:54)
pagaliau ireminau....


QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 11 05, 18:18)
visos rodosi, teks ir man


grazios jusu varnos 4u.gif 4u.gif

QUOTE(muza @ 2010 11 05, 21:01)
tik į draugiją Maia drambliukui smile.gif


ale ir groziu prikuret doh.gif fantastiskas thumbup.gif

QUOTE(Višniukė @ 2010 11 05, 23:18)
bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif as apsalus bet tai kokiu darbu darbeliu prikrovet cia bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif matos, kad ruduo - derliaus metas thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Gal nepatersiu temukes
smulkmenele - adatine

nematyta nuostabi adatine wub.gif
nu tikrai, ruduo - darbu metas drinks_cheers.gif

QUOTE(ZMama @ 2010 11 06, 12:47)
pasirodau ir aš savo meną, beliko tik įrėminti ir mamai dovana jau bus  biggrin.gif

siltos, svelnios thumbup.gif

QUOTE(rasiuxsss @ 2010 11 06, 18:10)
na stai ir iremintas metrikas

ir metrikas ir seilinukas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 07 lapkričio 2010 - 12:54
Merginos, pagalbos reikia smile.gif Pati nesiuvinėju, bet turiu kas siuvinėja nerealius paveikslus. Ji perkasi siūlus gerose akyse DMC, bet žinau kad galima gauti pigiau iš užsienio siunčiantis. Kokia kaina jau skaitosi nebrangi? Ir jei siunčiatės gal galit rekomenduot iš kur, nes radau vienoj vietoj tai siūlo savikaina išeina apie 1,35lt, tai jau nemanau, kad čia yra labai pigu. Kai LT galima gaut už 1,80. Žėjau ebay, bet ten tik pakuotasi rinkiniais pardavinėja, o aš noriu numeriukais surinkti. Na jei kas gali man padėti šiuo klausimu, tai lauksiu pagalbos wink.gif
Atsakyti
Taip ir yra, man kitaip dar neteko girdėti. Pati siunčiuosi siūlus iš Lietuvos į Airiją, nes renku konkrečius numeriukus. O ebay tik rinkiniai pigūs. o 1,35 yra pigu, kai nuolatos perki siūlus , o ypatingai jei dideliam paveikslui reikia 100 matkiukų, o pridėk dar medžiagas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donalita: 07 lapkričio 2010 - 17:46
ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 11 07, 15:43)
Taip ir yra, man kitaip dar neteko girdėti. Pati siunčiuosi siūlus iš Lietuvos į Airiją, nes renku konkrečius numeriukus. O ebay tik rinkiniai pigūs. o 1,35 yra pigu, kai nuolatos perki siūlus , o ypatingai jei dideliam paveikslui reikia 100 matkiukų, o pridėk dar medžiagas.

na,as kolkas tai tik rinkinukus-ta prasme,kits pirkau,tai cia jau suderinti buna ir tik siutas,kad ant daugumos jau nuimti numeriukai,reikia paciai atsirinkinet,kas koks doh.gif irgi va,du darbeliai,o dar bent pora norisi padaryt iki kaledu-nezinau,kaip as cia visur spesiu biggrin.gif

na,as ziurejau ebay,nezinau,kiek cia pardese kainuoja,bet yra juk ir be ebay visokiu site,daug radau,bet nezinau,ar ten pigiau,nei pardese.kolkas nereikejo pirkt,bet jau vienam rinksiu,tai tada galesiu pasakyt,jei gausiu pigiau ir kur ir kiek mirksiukas.gif
Atsakyti
Noriu pasirodyti kokį savaitgalį pagaminau atviruką, skirtą pasveikinti gimtadienio proga
user posted image
Atsakyti
Ačiū labai už pagyrimus mano darbams oro_buckis.gif Stengiuosi, darau ir kažkas gaunasi. Kaip beje ir jums visoms - darbai pilasi vienas po kito vienas už kitą gražesni. Šaunuolės!
Atsakyti
QUOTE(muza @ 2010 11 07, 18:09)
Noriu pasirodyti kokį savaitgalį pagaminau atviruką, skirtą pasveikinti gimtadienio proga


Labai originalu thumbup.gif Norėčiau ir aš tokį gauti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 07 lapkričio 2010 - 20:32
jau nebeišvardinsiu vardais, bet visi darbeliai puikūs thumbup.gif thumbup.gif

tik gaila, kad DVI ir Muza darbelių man nerodo, užstrigo ten kažkas turbūt. teks pakentėti, o būtent šituos labiausiai pamatyti norisi biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
kiek ewas kainuoja ?klp yra jo pirkti ?
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 11 04, 23:55)
Nimue Bouilleurs de Cru. DMC 32ct linas, DMC muline ir Kreinik metalikas, C&C karoliukai, skambaliukai. Dar vienas iš nykštukų ir elfų gyvenimo mano kolekcijai hihihi.gif

labai labai gražu wub.gif

Muza dramblys thumbup.gif šarkos ir visų kitų darbeliai wub.gif
Atsakyti