Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(muza @ 2010 11 05, 22:37)
Jaunasis matriarchas visoms labai dėkoja už įvertinimą  thumbup.gif  4u.gif  4u.gif . Man jis irgi ilgą laiką buvo svajone, kol ši - šast ir išsipildė  rolleyes.gif

dar ir dar norisi ziuret rolleyes.gif
Atsakyti
bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif as apsalus bet tai kokiu darbu darbeliu prikrovet cia bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif matos, kad ruduo - derliaus metas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Gal nepatersiu temukes
smulkmenele - adatine

DMC aida, 4 DMC spalvos, 2 karoliukai. Dizainas truputi is Interneto truputi is galvos biggrin.gif

user posted image




 ! 
Nuotraukas dėkite ne didesnes nei 500-600 pixelių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 09 lapkričio 2010 - 15:12
Višniuke, labai daili adatinė wub.gif Ir nertas užtiesalas po adatine irgi labai patinka wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
kadangi visos jau isvardino ir isgyre,man belieka tik prisidet prie visu tu pagyru-labai visi darbeliai saunus ir kai kurie tikrai tobuli thumbup.gif

kaip minejai,Vysniuke,ruduo-derliaus nuemimo metas,deja,as i si laika nebetelpu,per velai atsiradau cia blush2.gif o galvoje dar tiek minciu ir noru,bet turiu bent viena pabaigt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(muza @ 2010 11 06, 00:37)
Jaunasis matriarchas visoms labai dėkoja už įvertinimą  thumbup.gif  4u.gif  4u.gif . Man jis irgi ilgą laiką buvo svajone, kol ši - šast ir išsipildė  rolleyes.gif

kiek laiko siuvinejai?ir kokio jis dydzio? 4u.gif

O adatine labai daili wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grasimm: 06 lapkričio 2010 - 08:04
QUOTE(Višniukė @ 2010 11 06, 01:18)


Gal nepatersiu temukes
smulkmenele - adatine

DMC aida, 4 DMC spalvos, 2 karoliukai. Dizainas truputi is Interneto truputi is galvos biggrin.gif





Labai miela adatine wub.gif
Atsakyti
Siuvinėju pirmą kartą Tatty Teddy kalėdinį. Kažkaip jo užsimaniau. Pati konvertavausi siūlus, kas man atrodė baisiausia, kad nesigautų blogas rezultatas. Išsiuvinėjau - nenusivyliau. Bet užtat su BS , tai ojojoj . Tokio smulkumo jo dar neteko siuvinėti, vos įžiūriu ką išsiuvinėju doh.gif Jo kaip ir nesimato, bet visumoj pagražina darbelį. Jau maniau su h.paukščiukais daug darbo, bet su meškiukais - jo daug daugiau. Vargstu su juo, bet man vistiek tie meškiukai gražūs wub.gif

Višniuke - gražu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 06 lapkričio 2010 - 08:10
Laba ryta 4u.gif
QUOTE(Donalita @ 2010 11 06, 01:12)
Višniuke, labai daili adatinė  wub.gif  Ir nertas užtiesalas po adatine irgi labai patinka  wub.gif  biggrin.gif

Aciu ir uz adatine ir uz uztiesala (nuneriau dukrytei, nes tada dar nemokejau siuvinet tongue.gif )

QUOTE(mylittleprincess @ 2010 11 06, 01:18)
...Vysniuke,ruduo-derliaus nuemimo metas,deja,as i si laika nebetelpu,per velai atsiradau cia blush2.gif o galvoje dar tiek minciu ir noru,bet turiu bent viena pabaigt doh.gif

Dekui 4u.gif
ner ko liudet, gi bus dar ne vienas ruduo wink.gif

QUOTE(grasimm @ 2010 11 06, 09:04)
...
O adatine labai daili  wub.gif

Aciu ax.gif

QUOTE(Ieva V @ 2010 11 06, 09:06)
Labai miela adatine  wub.gif


Aciu Ievute 4u.gif

QUOTE(zuzanele @ 2010 11 06, 09:09)
Siuvinėju pirmą kartą Tatty Teddy kalėdinį. Kažkaip jo užsimaniau. Pati konvertavausi siūlus, kas man atrodė baisiausia, kad nesigautų blogas rezultatas. Išsiuvinėjau - nenusivyliau. Bet užtat su BS , tai ojojoj . Tokio smulkumo jo dar neteko siuvinėti, vos įžiūriu ką išsiuvinėju doh.gif  Jo kaip ir nesimato, bet visumoj pagražina darbelį. Jau maniau su h.paukščiukais daug darbo, bet su meškiukais - jo daug daugiau. Vargstu su juo, bet man vistiek tie meškiukai gražūs wub.gif

Višniuke - gražu wub.gif

Aciu mergyt 4u.gif
Manau vertas vargo tas meskiukas. Rezultatas atpirks viska wink.gif pati jau turiu viena issirinkus - tik vis laiko nelieka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2010 11 06, 00:18)

Tikrai labai graži adatinė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 11 06, 09:58)
Tikrai labai graži adatinė 4u.gif

4u.gif labai aciu
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2010 11 05, 23:18)
smulkmenele - adatine

Labas rytas smile.gif. Man irgi LABAI patiko Vyšniukės adatinė wub.gif - ne tik šiltos spalvos, dailiai atlikta, bet ir man nematyta forma - juk pastaruoju metu visos kepa biscorniukus, o čia kažkaip kitaip sumeistrauta - thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(grasimm @ 2010 11 06, 08:04)
kiek laiko siuvinejai?ir kokio jis dydzio? 4u.gif

Siuvinėjau tai apie gerą pusmetį - kiek ilgiau (nuo lapkričio vidurio iki š.m. liepos pradžios), bet laiką skyriau tai praktiškai jam vienam. Siuvinėjau ant 16 baltos aidos, 72 DMC spalvomis, tai gavosi be rėmo - maždaug 28*38cm, o su rūbais 51*41cm (kryžiukų -250*183 arba 45 750). Toks vidutinio svorio dramblys cool.gif
Atsakyti
QUOTE(muza @ 2010 11 06, 13:25)
Siuvinėjau tai apie gerą pusmetį - kiek ilgiau (nuo lapkričio vidurio iki š.m. liepos pradžios), bet laiką skyriau tai praktiškai jam vienam. Siuvinėjau ant 16 baltos aidos, 72 DMC spalvomis, tai gavosi be rėmo - maždaug 28*38cm, o su rūbais 51*41cm (kryžiukų -250*183 arba 45 750). Toks vidutinio svorio dramblys  cool.gif

yra darbo,bet rezultatas stulbinantis wub.gif
reikia pagalvoti gerai,gal arciau ji i planus kelti,nes jau upas kyla i ji ziurint wub.gif wub.gif wub.gif
Aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grasimm: 06 lapkričio 2010 - 11:48