Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Ieva V @ 2010 11 05, 19:44)
Patarimas del knygutes: Vilkdama juodai, ziurek, kad knygutes virselis nebutu blizgus, nes dabar supratau kodel maniske manes netenkina-blizga jos virsus, perdarysiu as ja smile.gif


Ačiū už patarimą. Nes jau esu nusipirkus vieną tokią. Maniau panaudosiu unsure.gif

Gražios varnelės wub.gif Atrodo siuvinėjimas vienodas, bet rėmeliai darbelius tikrai pakeičia. Va ką reiškia skirtingas rėminimas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 11 05, 19:29)
Ačiū už patarimą. Nes jau esu nusipirkus vieną tokią. Maniau panaudosiu unsure.gif

Gali apklijuoti viršelius juodu popierium ir tada vilkti. Nesimatys nieko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 11 04, 23:55)
Nimue Bouilleurs de Cru. DMC 32ct linas, DMC muline ir Kreinik metalikas, C&C karoliukai, skambaliukai. Dar vienas iš nykštukų ir elfų gyvenimo mano kolekcijai hihihi.gif


Kaip visada NEREALU wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labai patiko visų darbukai - ypač paskutiniai šioje temoje. Giriu Dvi už naują nematytą ir, kaip ir visi kiti Nimue, kantrybės ir meilės reikalaujantį darbelį wub.gif . Giriu Mergaiciukas subtilų ir šiltą drambliuką thumbup.gif . Egluze ziemos ir banni "pamaivas" 4u.gif , Ieva V laukinį mustangą, tvarkingai besiganantį ant užrašų knygelės lotuliukas.gif
Pati ką tik parsigabenau įrėmintą "Young Matriarch" - kaip tik į draugiją Maia drambliukui smile.gif ( juk bendruomeniniai gyvūnai- nori kompanijos ax.gif ) .
user posted image
Atsakyti
QUOTE(muza @ 2010 11 05, 23:01)
Pati ką tik parsigabenau įrėmintą "Young Matriarch" -  kaip tik į draugiją Maia drambliukui smile.gif ( juk bendruomeniniai gyvūnai- nori kompanijos  ax.gif ) .


Gražu wub.gif

Darbai vienas už kitą gražesni, vos spėju visas pagirt ir pasigėrėt bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 05 lapkričio 2010 - 21:04
QUOTE(muza @ 2010 11 05, 22:01)


Labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(muza @ 2010 11 05, 23:01)


wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(muza @ 2010 11 05, 21:01)

Pati ką tik parsigabenau įrėmintą "Young Matriarch" -  kaip tik į draugiją Maia drambliukui smile.gif ( juk bendruomeniniai gyvūnai- nori kompanijos  ax.gif ) .

bigsmile.gif vauuuu, nuostabus darbas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(muza @ 2010 11 05, 23:01)
Pati ką tik parsigabenau įrėmintą "Young Matriarch" -  kaip tik į draugiją Maia drambliukui smile.gif ( juk bendruomeniniai gyvūnai- nori kompanijos  ax.gif ) .

Tai mano svajoniu paveikslas wub.gif wub.gif wub.gif
gal kada tolimoje ateityje siuvinesiu ir as ji wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grasimm: 05 lapkričio 2010 - 22:04
QUOTE(muza @ 2010 11 05, 21:01)

Pati ką tik parsigabenau įrėmintą "Young Matriarch" -


ohooooooo thumbup.gif

kitu irgi good.gif thumbup.gif
Atsakyti
Muza,nu toki drambli isvydus nu zinokis ir amo netekau... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Egluze ziemos,ir pas mane tos dvi pamaivos salia pakabintos...
Atsakyti
Jaunasis matriarchas visoms labai dėkoja už įvertinimą thumbup.gif 4u.gif 4u.gif . Man jis irgi ilgą laiką buvo svajone, kol ši - šast ir išsipildė rolleyes.gif
Atsakyti