Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Dzeine tu su savo karvem mano anytai butai tobula marti, liuks darbeliai wub.gif
Mingomi numanau kaip turi "gyvai" atrodyt thumbup.gif
e.meskine Menulio feja prie mano favoritu smile.gif

aciu pastebejusioms mano maisiukus 4u.gif
B_March jie tobulai issipute nes sintepono kamsalo prideta biggrin.gif , cia fotosesijai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2010 11 24, 20:35)
labai gražu  thumbup.gif o kodėl viskas su karvutėmis?  mirksiukas.gif

todėl, kad ta mergina, kuri gavo tas karves, jas kolekcionuoja ir renka visokiais pavidalais biggrin.gif mirksiukas.gif

Labai visom ačiū 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,

rodausi su savo itin skubiai darytu atviruku (galima sakyti per pusantros paros sumeistrauta) 16 aida, DMC siuliukai, atvirute pirkta Gerose akyse smile.gif Pirma karta dariau atviruka... smile.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Ieva V @ 2010 11 24, 22:35)
Pirma karta dariau atviruka... smile.gif


ir puikiai gavos thumbup.gif
Atsakyti
kokie darbeliai,o kad jie i mano namus atkeliautu rolleyes.gif wub.gif wub.gif wub.gif
esta tikros kryzialiotojos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 11 23, 23:36)
O aš vis dar neprarandu vilties pas ką nors po namus virtualiai pasivaikštinėti  biggrin.gif Tikiuosi, kad Dvi nepamirš pažado ir parodys savo sienas. Aš gi pagalvojau, jūs kai rėminat paveikslus labai paisot, kad rėmai vienas prie kito derėtų? Na, čia klausimas aišku toms, pas kurias kabo keli paveikslai ant tos pačios sienos. Pas Dvi mačiau visi nimukai su vienodais rėmais, bet juk jie vienos serijos, tos pačios firmos ir aišku, panašios spalvų gamos.

Aš taip tikėjausi, kad tu pamirši... blush2.gif lotuliukas.gif Nu negi reiks eti fotkinti doh.gif Gi sakiau, kad ten atstumo nėra, visi į nuotrauką netilps nors tu verk... Gal geriau užsuk arbatos? Lietuvon juk grįžti... ax.gif Be to žinau, kad kitoms nepatiks daug paveikslų ant vienos sienos, tai ir nefotkinu...
QUOTE(Kaktusine @ 2010 11 24, 13:03)
Įrėminau savo Petal Fairy smile.gif

Koks grooooožis... wub.gif wub.gif wub.gif Nerealu... Super.... ploja.gif clap_1.gif: ploja.gif clap_1.gif:
Rėmas nepakartojamas wub.gif

QUOTE(Džeinė @ 2010 11 24, 14:43)
Mano naujausias darbas (jau galiu rodyt, nes padovanotas)
"Vika turiu padaryti pati"   biggrin.gif

Laukiau kada pasirodysi biggrin.gif ir spėliojau ką iš jo darysi biggrin.gif Super eksponatas į kolekciją thumbup.gif

Acufactum Snieguolės . Lietuviškas linas, DMC muline. Labai nemielas man darbas, bet yra kaip yra. Iš pradių dizainas man patiko, bet kuo toliau siuvinėjau, tuo labiau norėjosi jį mesti lauk.
user posted image

Riolis Gandro dovanėlė. Aida 16ct, DMC muline. Bus skirta mažam berniukui, kuris pagal giminystės liniją išeina mano pusbrolio anūkas. Tai kaip ir mano anūkas kelintoj kartoj biggrin.gif
user posted image

MTSA Pivoine Fen Jin Yu Zhu. Buttermilk spalvos 28ct linas, AVAS šilkas. Labai sunkiai nuotraukoj matosi realios spalvos :dash: Darbas nerėmintas, artimiausiu laiku nerėminsiu, dėl to įkeliu tokį, koks yra. Kada nors parodysiu ir su rėmais.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 25 lapkričio 2010 - 00:07
Labai grazus darbeliai! 4u.gif

Mergaites, atsiprasau, jei pasirodys kvailas klausimas, bet norejau paklausti, kaip jus galutinai sutvarkot savo darbelius - isplaunat ir islyginat ar kaip g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 11 25, 01:07)
Lietuviškas linas, DMC muline. Labai nemielas man darbas, bet yra kaip yra. Iš pradių dizainas man patiko, bet kuo toliau siuvinėjau, tuo labiau norėjosi jį mesti lauk.

Kodel? blink.gif Labai mielas ir grazus darbelis 4u.gif patinka man zalia spalva rolleyes.gif lb graziai ziurisi zalios juosteles sonuose thumbup.gif
Atsakyti
Dvi, Tavo darbai visoms patiks. Tuo gali ne neabejot thumbup.gif
Atsakyti
Dvi visada kazkuom issiskiria is visu ir nustebina savo dailiais ir mielais darbeliais, saunuole thumbup.gif
Atsakyti
Dvi tavo darbai kaip visados nepriekaistingi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 11 25, 00:07)
Laukiau kada pasirodysi  biggrin.gif ir spėliojau ką iš jo darysi biggrin.gif Super eksponatas į kolekciją thumbup.gif

ačiū 4u.gif ir už pagalba 4u.gif

Graži knygutė, ir prašom nesikabinėt prie savęs biggrin.gif

Dar karta VISOM AČIŪ 4u.gif wub.gif
Atsakyti