Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Kaktusine @ 2010 11 24, 12:03)
Įrėminau savo Petal Fairy smile.gif

nuostabu wub.gif

QUOTE(rugsėjė @ 2010 11 24, 13:14)

kadangi Kaledoms ir vel bus kalnas saldumynu visiems, tad maisiuku niekada perdaug nebuna

saldumynai tikrai bus skanesni rolleyes.gif

QUOTE(Džeinė @ 2010 11 24, 13:43)
Mano naujausias darbas

wub.gif

QUOTE(Mingomi @ 2010 11 24, 14:08)
Stai mano uzgimes drugelis-veidrodelis smile.gif

fainas drugeliukas, o vis gi puse gijos nebandei BS daryt blush2.gif ?
apsunkina man siek tiek ta drugelio lengvumo prigimti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 11 24, 15:16)
Rėmo ilgis - kad tu tilptum patogiai po juo atsisėsti. Reiškias, tavo klubų plotis ir dar truputį. Rėmo aukštis - tavo rankos ilgis nuo alkūnės iki pirštų, nes kairę ranką tau reikės laikyti už siuvinio, kad ištrauktum dešine ranka stumiamą adatą. realiai taip auštai siekti tau bus netgi nepatogu. Aš savajį vartau ir siuvinėju aukštyn kojom viršų. Siuvinėjamą plotą aišku galima susimažinti, perkėlus volelį į žemesnę skylutę, bet man smagiau, kai matau visą siuvinį, be to, aš labai mėgstu siuvinėti spalvom ir varytis per visą paveikslą.
dar variantas, gal esi numačiusi siuvinėti kokį labai didelį paveikslą, tada gal reikėtų rėmo plotį paderinti, kad paskui nereikėtų ko nors išradingo galvoti, kaip tvirtinti medžiagą. Aukštis nesvarbu, nes kiek per daug susivyniosi ant volelių.

Turbūt kad einu fotkinti savo procesą  biggrin.gif


aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vasarė @ 2010 11 24, 15:22)

fainas drugeliukas, o vis gi puse gijos nebandei BS daryt  blush2.gif ?
apsunkina man siek tiek ta drugelio lengvumo prigimti  4u.gif

aciu mergaites smile.gif

Gija neisidalina pusiau sad.gif

Bet siandien man jis visai patinka smile.gif kazkaip naturaliai graziai atrodo, ypac prie tamsaus veidroduko dekliuko. ir gyvai neatrodo labai sunkiai smile.gif
Atsakyti
Na va kiek jau pasistumejau su savo Fairy Moon, sausio 2 dienai jauciu dovanoti nespesiu, nes dar siuvineti kiek, o dra kiek karoliuku , tai o jo joi kiek dar darbo. galvojau kad pusiniu bus daug lengviau siuvineti, bet kazkaip sunku, nes atspalviai beveik vienodi, o dar ipratusi kryziavoti, cia mano pirmi pusiniai kryziukai, dar niekad nesu siuvinejusi...

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2010 11 24, 13:03)
Įrėminau savo Petal Fairy smile.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif nerealiai fejiska wub.gif wub.gif wub.gif labai labai viskas tinka ir labai grazu

QUOTE(Mingomi @ 2010 11 24, 15:08)
Stai mano uzgimes drugelis-veidrodelis smile.gif
...

super kaip graziai atrodo wub.gif

Dzeine tavo karvutes wub.gif wub.gif wub.gif ideja superine thumbup.gif

Tokiu darbu prisiziejus tik siuvinet ir siuvinet noris wub.gif

E.meskine puikus procesas thumbup.gif sparciai judi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Višniukė: 24 lapkričio 2010 - 14:56
Dėkinga už rėmo įvertinimą, labai sunku buvo parinkti, nenorėjau, kad paspartas užgožtų pačią Fairy, realybėj paspartas kiek žalsvesnis.

O ant "Rėmelių dizaino" rėmintuvių uždėjau didelį kryželį. Taip baisiai dar nebuvo niekada, tik namo atėjus pamačiau, kad rėmo apačioj yra įdubimas, o kitą darbą atidaviau atgal, kad perrėmintų, nes vaizdas, kad koks pirmokas papartą pjovė - toks nelygus, kad net nesuprantu, kaip jie išdrįso man tokį bandyti atiduoti, kampai išgraužti, vingiuota, apatinis paspartas vietomis 5 mm, vietomis 3 mm matosi. Supykau, nusivažiavo, tokius pinigus ima, o darbas...baisus.

Kiek pasipiktinau smile.gif
Atsakyti
rugsėjė, tik ir kvepia kaledomis ax.gif

Džeinė, idėja kokia smagi, visai nematyta, super thumbup.gif

Mingomi, tokia miela smulkmenele, laaaabai grazu 4u.gif

e.meskine, graziai judam i prieki, sekmes mirksiukas.gif




Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2010 11 24, 14:24)

Gija neisidalina pusiau sad.gif

Bet siandien man jis visai patinka smile.gif kazkaip naturaliai graziai atrodo, ypac prie tamsaus veidroduko dekliuko. ir gyvai neatrodo labai sunkiai smile.gif


Tai ir liux, foto sunkiai perteikia realu vaizda (kaip visada doh.gif isryskindamas, kas nereikia). Labai sauni ideja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2010 11 24, 13:03)
Įrėminau savo Petal Fairy smile.gif

Vau, super gražu bigsmile.gif

QUOTE(rugsėjė @ 2010 11 24, 14:14)
lietuviskas linas ir dmc 815

Puikūs maišeliai 4u.gif

QUOTE(Džeinė @ 2010 11 24, 14:43)
Mano naujausias

thumbup.gif

QUOTE(Mingomi @ 2010 11 24, 15:08)
Stai mano uzgimes drugelis-veidrodelis smile.gif


Labai wub.gif

QUOTE(e.meskine @ 2010 11 24, 15:53)


Bus gražu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2010 11 24, 13:03)
Įrėminau savo Petal Fairy smile.gif



Kaip grazu wub.gif man pastrigo procesas ties virsutiniu geles kotuku doh.gif o daugiau kaip ir nieko neissiuvineta doh.gif bet matyt kaip atrodys darbelis labai smagu akiai biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sakykit ar teko kuriai nors siuvinėti šio metriko meškiuko kaspiną ne mėlyną, o rausvą?
user posted image
Gal galit parašyt kokias spalveles ėmėt. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2010 11 24, 14:14)
maisiuku niekada perdaug nebuna biggrin.gif

jie taip tobulai išsipūtę wub.gif labai mieli smile.gif

QUOTE(Džeinė @ 2010 11 24, 14:43)
"Viska turiu padaryti pati"   biggrin.gif

ir atvirutė  smile.gif

labai gražu thumbup.gif o kodėl viskas su karvutėmis? mirksiukas.gif

QUOTE(Mingomi @ 2010 11 24, 15:08)
drugelis-veidrodelis smile.gif

labai dailu wub.gif

QUOTE(e.meskine @ 2010 11 24, 15:53)
Fairy Moon

mmmm, bus labai gražu 4u.gif
Papildyta:
Florestina grįžo! labai laukiam pasakojimo bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos , jau dvi savaites ieškau idėjų ką galiu padovanoti Kalėdų proga artimiesiems, kad būtų nebrangu, skoninga, praktiška ir gražu smile.gif Sugalvojau aptraukti knygeles siuvinėtais motyvais, bet gaila, to daryti nemoku. Gal kas galėtumėt įdėti pamokėlę kaip reikia aptraukti knygelę medžiaga, kaip ten viską suklijuoti, būčiau laaabai dėkinga smile.gif 4u.gif
P.S. Jeigu turite idėjų ką galėčiau padovanoti, tai jų labai lauksiu smile.gif
Atsakyti