Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Kaktusine @ 2010 11 24, 12:03)
Įrėminau savo Petal Fairy smile.gif

SUPERINE wub.gif
Atsakyti
Kaktusine wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Kaktusine tavo Feja puiki ir reminimas labai gerai ziurisi wub.gif

kadangi Kaledoms ir vel bus kalnas saldumynu visiems, tad maisiuku niekada perdaug nebuna biggrin.gif
lietuviskas linas ir dmc 815
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2010 11 24, 13:14)
Kaktusine tavo Feja puiki ir reminimas labai gerai ziurisi  wub.gif

kadangi Kaledoms ir vel bus kalnas saldumynu visiems, tad maisiuku niekada perdaug nebuna biggrin.gif
lietuviskas linas ir dmc 815

LABAI MIELI MAISELIAI thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(brendule @ 2010 11 24, 09:32)
Knygele labai sauni isejo  wub.gif Siaip as irgi visada ant lino siuvineju 2x2,o 1x1 siuvinejau todel, kad paveiksliukas kitaip man netilptu ant knygutes, reiks mazint norus  g.gif

o tu nemėginai per viena siula pusiniais siuvinėt, o ne kryžiukais, tada nesusigrūstu jie taip, o vaizdas tikrai niekuo nesiskirtu nuo kryžiuku mirksiukas.gif

QUOTE(Mingomi @ 2010 11 24, 11:07)
O kur toki lygy liet lina pirkai? Nes as kur paskutini karta nusipirkau, bandziau knygutei siuvinet tai bais nelygus, o kryziukai tada visai isimakaliuoja...

Ir dar merginos, gal zinot koks optimalus siuvinejimo remo dydis? Na toks kur pasistato ant lovos? Svarbu aukstis ir plotis. Vyras uzsimine, kad padarys, ale nzn kokius matmenis sakyt  blush2.gif cia gal tikiuos bus Kaledoms  ax.gif

Panevėžy, lino parduotuvėj (fabriko)
o dėl rėmo, kas tave ten domina?? aukštis 30 cm. o plotis kiek nori 45, 50, 60 cm... kaip geriau mirksiukas.gif

QUOTE(Kaktusine @ 2010 11 24, 12:03)
Įrėminau savo Petal Fairy smile.gif


wub.gif wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2010 11 24, 11:07)
Ir dar merginos, gal zinot koks optimalus siuvinejimo remo dydis? Na toks kur pasistato ant lovos? Svarbu aukstis ir plotis. Vyras uzsimine, kad padarys, ale nzn kokius matmenis sakyt  blush2.gif cia gal tikiuos bus Kaledoms  ax.gif

Maniškis man prieš savaitėlę irgi pagamino rėmą pagal šį pavyzdį čia
Kol kas dar mažai siuvinėjau ant jo užsitempus, bet bent jau šiuo metu jis tenkina mano poreikius, beje medžiagą prie rėmo prispaudžiau kanceliariniais spaustukais kur popieriui yra skirti susegti tokiais

QUOTE(Kaktusine @ 2010 11 24, 12:03)
Įrėminau savo Petal Fairy smile.gif

Žavu ... wub.gif mano pirmasis didesnis darbelis buvo iš tos serijos Feather Fairy
Atsakyti
Mano naujausias darbas (jau galiu rodyt, nes padovanotas)
"Vika turiu padaryti pati" biggrin.gif

Siuvinėta ant 28 ewo, per 1 siula, 1 gija pusiniu kryželiu

user posted image

ir atvirutė smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2010 11 24, 12:03)
Įrėminau savo Petal Fairy smile.gif



grozis neispasakytas wub.gif

QUOTE(rugsėjė @ 2010 11 24, 13:14)

kadangi Kaledoms ir vel bus kalnas saldumynu visiems, tad maisiuku niekada perdaug nebuna biggrin.gif



labai mieli maisiukai 4u.gif

QUOTE(Džeinė @ 2010 11 24, 13:29)
o tu nemėginai per viena siula pusiniais siuvinėt, o ne kryžiukais, tada nesusigrūstu jie taip, o vaizdas tikrai niekuo nesiskirtu nuo kryžiuku  mirksiukas.gif



dekui uz patarima, pabandysiu 4u.gif

QUOTE(Džeinė @ 2010 11 24, 13:43)
Mano naujausias darbas

ir atvirutė  smile.gif



Super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2010 11 24, 12:03)
Įrėminau savo Petal Fairy smile.gif

Nerealiai gražu wub.gif wub.gif wub.gif ir viskas taip suderinta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Stai mano uzgimes drugelis-veidrodelis smile.gif

Siuvineta kryzeliu ant 32 ewo 1x1 DMC siuliukais viena gija ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mingomi: 24 lapkričio 2010 - 14:11
QUOTE(Mingomi @ 2010 11 24, 09:07)

Ir dar merginos, gal zinot koks optimalus siuvinejimo remo dydis? Na toks kur pasistato ant lovos? Svarbu aukstis ir plotis. Vyras uzsimine, kad padarys, ale nzn kokius matmenis sakyt  blush2.gif cia gal tikiuos bus Kaledoms  ax.gif


Rėmo ilgis - kad tu tilptum patogiai po juo atsisėsti. Reiškias, tavo klubų plotis ir dar truputį. Rėmo aukštis - tavo rankos ilgis nuo alkūnės iki pirštų, nes kairę ranką tau reikės laikyti už siuvinio, kad ištrauktum dešine ranka stumiamą adatą. realiai taip auštai siekti tau bus netgi nepatogu. Aš savajį vartau ir siuvinėju aukštyn kojom viršų. Siuvinėjamą plotą aišku galima susimažinti, perkėlus volelį į žemesnę skylutę, bet man smagiau, kai matau visą siuvinį, be to, aš labai mėgstu siuvinėti spalvom ir varytis per visą paveikslą.
dar variantas, gal esi numačiusi siuvinėti kokį labai didelį paveikslą, tada gal reikėtų rėmo plotį paderinti, kad paskui nereikėtų ko nors išradingo galvoti, kaip tvirtinti medžiagą. Aukštis nesvarbu, nes kiek per daug susivyniosi ant volelių.

Turbūt kad einu fotkinti savo procesą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingomi @ 2010 11 24, 14:08)
Stai mano uzgimes drugelis-veidrodelis smile.gif



grozis wub.gif
Atsakyti