Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Džeinė @ 2010 11 23, 22:15)
Taigi, pirmoji mano knygelė  ax.gif
Labai patiko klijuoti, viskas taip lengvai ėjosi, kad net stebiuosi, kodėl aš taip bijojau


Tikrai labai smagu girdeti, kad patiko daryti ir viskas gavosi smile.gif Labai grazu ir patys knygeles vidiniai pusapiai grazus, tiesiog puiku 4u.gif

QUOTE(Donalita @ 2010 11 23, 23:36)
Aš gi pagalvojau, jūs kai rėminat paveikslus labai paisot, kad rėmai vienas prie kito derėtų? Na, čia klausimas aišku toms, pas kurias kabo keli paveikslai ant tos pačios sienos. Pas Dvi mačiau visi nimukai su vienodais rėmais, bet juk jie vienos serijos, tos pačios firmos ir aišku, panašios spalvų gamos.


Jeigu kabinciau ant vienos sienos, tai itariu derinciau ne tik remus, bet tada man svarbiausia butu kazkokia bendra paveikslu tema ar akcentas kazkoks g.gif Nes kol kas tai visai netraukia namuose iskabinti viena siena paveikslais. Turiu minciu tik i skirtingus kambarius po viena arba isdovanoju blush2.gif Nebent ateityje daug siuvinesiu ir neturesiu kur deti lotuliukas.gif Va tada darysiu galerija namuose ir nederinsiu nei temu, nei paveikslu smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 11 23, 22:15)
Taigi, pirmoji mano knygelė

Labai gražu 4u.gif

QUOTE(Donalita @ 2010 11 23, 23:36)
O aš vis dar neprarandu vilties pas ką nors po namus virtualiai pasivaikštinėti  biggrin.gif Tikiuosi, kad Dvi nepamirš pažado ir parodys savo sienas.

drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ačiū už pagyras, mergaitės 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Višniukė @ 2010 11 24, 07:21)
Dzeine kaip grazu thumbup.gif  wub.gif bet kokia tu slapuke biggrin.gif nepasigyrei, kad toki grozi padarei ax.gif

tai kad nebuvo kada, ir siuvinėjimas ir darymas knygelės užėmė gal kokias 3 val. biggrin.gif
viskas labai greit, spontaniškai buvo padaryta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 11 23, 23:17)
o kodėl tu 1x1 siuvinėji??  koki stambuma aidos atitinka linas??



Knygele labai sauni isejo wub.gif Siaip as irgi visada ant lino siuvineju 2x2,o 1x1 siuvinejau todel, kad paveiksliukas kitaip man netilptu ant knygutes, reiks mazint norus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 11 22, 17:00)
Įrėminau kelionių paveikslą:


QUOTE(Dvi @ 2010 11 22, 17:44)
Princesse Becassine Calendrier. Lietuviškas linas ir DMC muline.[


QUOTE(Džeinė @ 2010 11 23, 21:15)
Taigi, pirmoji mano knygelė  ax.gif


nuostabus darbai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 11 24, 00:17)
o kodėl tu 1x1 siuvinėji??  koki stambuma aidos atitinka linas??
man ant lino 2x2 gražiau žiuris, mano linas atitinka 18 aida  smile.gif
štai kaip gaunas  user posted image


Dzeine, labai grazus darbelis. As siuvineju 1X1, nes drugelis kuri siuvinejau kitaip netilptu i veidroduko remelius... tai dabar ir nzn kas daryt. padariau visa BS, bet... reiks kazka perdaryt... O kur toki lygy liet lina pirkai? Nes as kur paskutini karta nusipirkau, bandziau knygutei siuvinet tai bais nelygus, o kryziukai tada visai isimakaliuoja...

Ir dar merginos, gal zinot koks optimalus siuvinejimo remo dydis? Na toks kur pasistato ant lovos? Svarbu aukstis ir plotis. Vyras uzsimine, kad padarys, ale nzn kokius matmenis sakyt blush2.gif cia gal tikiuos bus Kaledoms ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mingomi: 24 lapkričio 2010 - 11:19
Rašiau žinutę ir atsijungė kompas doh.gif
Gražūs darbai, ypač knygutės. Taip kruopščiai padarytos ir Dvi bekasė lotuliukas.gif ir Džeinės fėjukė.
Aš niekaip nedrįstu ir neprisiruošiu apvilkt knygelės. Bet jaučiu reiks kada nors, galdar šiemet g.gif
Mano mūza atskridus su HEAD'u, tai jos nepaleidžiu nors pilna kitų darbų (megztinį užbaigt, kitą pradėt, vieno siuvinėjimo BS likę, bet daug doh.gif )
Atsakyti
kokiu geru vaizdu duodat su savo darbeliais thumbup.gif
nepamenu kurios cia buvo tas kelioninis paveikslelis su oro balionais, traukiniu ir t.t. - super wub.gif
Atsakyti
Įrėminau savo Petal Fairy smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2010 11 24, 13:03)
Įrėminau savo Petal Fairy smile.gif


man labai labai gražu! wub.gif wub.gif rėmas super thumbup.gif
Atsakyti
Labai gražiai žiūrisi wub.gif - ir viskas taip suderinta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2010 11 24, 13:03)
Įrėminau savo Petal Fairy smile.gif


Wau!!!!!! Labai grazu ir viskas tinka 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti