Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Merginos, turiu klausimuka

Kai siuvinejat vienu siuliuku per viena lino ar ewo siula. ka darot su BS? nes normaliai siuvienjant 2siuliukais BS buna vienu siuliuku. O cia tada BS gaunasi tokio pacio storumo. As baigineju viena darbeli, tik BS teliko. Ale ziuriu kad gal man jis storokas... I misliju kaip cia dabar daryt? Nzn ar aiskiai as cia...
Atsakyti
ką radau!!! labai patogus ir sudarantis profesionalumo įspūdį siūlų konverteris (DMC, Ariadna, Madeira, Anchor)
Konverteris

man labai patiko thumbup.gif
gali reikėti instaliuoti silverlight programėlę, tokiu atveju vietoj konverterio matysite nuorodą šios programėlės parsisiuntimui.

gal kas nors jau žino šį puslapį, tai pasidalinkite, ar ir realybėje taip atitinka spalvos, kaip ten rodoma? nes pati siuvinėju smulkų dekoratyvinį darbelį, tai negaliu įvertinti, nes ten ir iš akies būtų galima suderinti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Mingomi @ 2010 11 23, 17:07)
Merginos, turiu klausimuka

Kai siuvinejat vienu siuliuku per viena lino ar ewo siula. ka darot su BS? nes normaliai siuvienjant 2siuliukais BS buna vienu siuliuku. O cia tada BS gaunasi tokio pacio storumo. As baigineju viena darbeli, tik BS teliko. Ale ziuriu kad gal man jis storokas... I misliju kaip cia dabar daryt? Nzn ar aiskiai as cia...



skirk tą vieną giją dar pusiau lotuliukas.gif jei rimtai, neteko susidurti, bet irgi būtų įdomu sužinoti g.gif
Atsakyti
sveikos mamytes,labai prasau pagalbos gal galit i az atsiusti metrikeliu pavyzdziu su spalvu paaiskinimais?
Atsakyti
QUOTE(mamynukas @ 2010 11 23, 21:02)
sveikos mamytes,labai prasau pagalbos gal galit i az atsiusti metrikeliu pavyzdziu su spalvu paaiskinimais?


Yra schemų paiešos temoje pirmame puslapyje nuoroda mirksiukas.gif
Atsakyti
Taigi, pirmoji mano knygelė ax.gif
Labai patiko klijuoti, viskas taip lengvai ėjosi, kad net stebiuosi, kodėl aš taip bijojau ja daryt blush2.gif

Lietuviškas linas, 7 DMC spalvos
user posted image
Atsakyti
Džeina, gražus darbelis thumbup.gif
O aš vis dar neprarandu vilties pas ką nors po namus virtualiai pasivaikštinėti biggrin.gif Tikiuosi, kad Dvi nepamirš pažado ir parodys savo sienas. Aš gi pagalvojau, jūs kai rėminat paveikslus labai paisot, kad rėmai vienas prie kito derėtų? Na, čia klausimas aišku toms, pas kurias kabo keli paveikslai ant tos pačios sienos. Pas Dvi mačiau visi nimukai su vienodais rėmais, bet juk jie vienos serijos, tos pačios firmos ir aišku, panašios spalvų gamos.

Ir gal kur nors youtube matėt filmuką, kur rodo, kaip siuvinėjama eilėmis?
Atsakyti
net nesusimasciau apie tai g.gif jauciu pas mani bus remai panasus,nebent paveiksliukas reikalaus specifinio remo
Atsakyti
Darbeliai visu wub.gif thumbup.gif


QUOTE(B_March @ 2010 11 23, 16:10)
skirk tą vieną giją dar pusiau  lotuliukas.gif jei rimtai, neteko susidurti, bet irgi būtų įdomu sužinoti  g.gif

va ir as norejau pasiulyti, nes ta viena tikroji gija dar skiriasi per puse, ko nepabandyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(brendule @ 2010 11 22, 14:19)
labai laabi grazus ir mielas darbelis  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Mergaites, o kaip jums gaunasi taip graziai siuvineti ant lino 1x1? nu pas mane taip negraziai gaunasi. kokios 3 eiles dar nieko, bes paskui susistumia medziagos tie siuliukai kazkaip tai, nesimato, kad ir kryzelis ten, o balaganas verysad.gif  ir istysta siuvinys arba i viena puse, arba i kita (ziurint kaip medziaga imsi). prisipirkau knygeliu, noriu pradet kaledoms ruostis, bet snipstas gaunasi. o gal ewas ne toks tankus ir geriau tiktu  g.gif  g.gif

o kodėl tu 1x1 siuvinėji?? koki stambuma aidos atitinka linas??
man ant lino 2x2 gražiau žiuris, mano linas atitinka 18 aida smile.gif
štai kaip gaunas user posted image
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 11 23, 22:15)
Taigi, pirmoji mano knygelė  ax.gif
Labai patiko klijuoti, viskas taip lengvai ėjosi, kad net stebiuosi, kodėl aš taip bijojau ja daryt  blush2.gif


pagaliau padrąsinantis komentaras dėl klijavimo! nes iš kitų tai tik ir girdisi, kaip sunku kampukus padaryt, arba kad neprisiklijuoja doh.gif biggrin.gif gavosi tikrai super thumbup.gif



kad jau prakalbot apie rėmus, tai paklausiu, nors baisiai gėda, nes tūkstantį kartų buvo kalbėta ax.gif kur Vilniuje rėminat paveikslus? blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 11 23, 23:15)
Taigi, pirmoji mano knygelė  ax.gif
Labai patiko klijuoti, viskas taip lengvai ėjosi, kad net stebiuosi, kodėl aš taip bijojau ja daryt  blush2.gif

Lietuviškas linas, 7 DMC spalvos


Labai miela wub.gif graži knygute 4u.gif
ir as bandysiu knygute daryti,tik reikia muza susigražinti 4u.gif ,o tada keliausiu i AŽ smulkmenu klausti 4u.gif
Atsakyti
Dzeine kaip grazu thumbup.gif wub.gif bet kokia tu slapuke biggrin.gif nepasigyrei, kad toki grozi padarei ax.gif
Atsakyti