Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(rugsėjė @ 2010 11 20, 22:14)
ZMama turbut babulyte devintam dabnguj gavusi toki paveiksleli thumbup.gif

jooo, turbūt, nes prieš 8 m šiokį tokį siuvinuką su šventais buvau padovanojusi, tai ir tai jau sakė, kad kaip laidosit, tai kartu įdėkit, tai ką dabar sakys net neįsivaizduoju, turbūt ir šį teks dėti biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
labai gražūs paveikslai ir prijuostėlės wub.gif wub.gif

QUOTE(ZMama @ 2010 11 20, 22:17)
jooo, turbūt, nes prieš 8 m šiokį tokį siuvinuką su šventais buvau padovanojusi, tai ir tai jau sakė, kad kaip laidosit, tai kartu įdėkit, tai ką dabar sakys net neįsivaizduoju, turbūt ir šį teks dėti  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Niu jau darbu darbeliu thumbup.gif smagu kai yra kur akutes paganyt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ZMama @ 2010 11 20, 22:17)
jooo, turbūt, nes prieš 8 m šiokį tokį siuvinuką su šventais buvau padovanojusi, tai ir tai jau sakė, kad kaip laidosit, tai kartu įdėkit, tai ką dabar sakys net neįsivaizduoju, turbūt ir šį teks dėti  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif



thumbup.gif va cia tai tikras dziaugsmas pas zmogu thumbup.gif
Atsakyti
labai grazus visu merginu darbeliai! 4u.gif o jau man tos prijuostes ant buteliu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif as ir tokiu noooriu rolleyes.gif
Atsakyti
Labai grazus darbeliai 4u.gif
metu laikai wub.gif
prijuosteles wub.gif
babulytei dovana wub.gif

O mane muza apleido,jau kuris laikas nebepaimu i rankas siuvinejimo verysad.gif
tikiuosi cia neilgam mirksiukas.gif man ta muzo dingusi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grasimm: 21 lapkričio 2010 - 13:59
Labai saunus visi darbeliai thumbup.gif
O jau tas eziukas ant uzrasu knygeles wub.gif
Papildyta:
QUOTE(grasimm @ 2010 11 21, 14:59)
Labai grazus darbeliai  4u.gif
metu laikai wub.gif
prijuosteles  wub.gif
babulytei dovana wub.gif

O mane muza apleido,jau kuris laikas nebepaimu i rankas siuvinejimo  verysad.gif
tikiuosi cia neilgam  mirksiukas.gif man ta muzo dingusi  4u.gif

mane taip pat apleidus muza, visai nebeprisedu blush2.gif
Atsakyti
Aciu mergaites uz ivertinimus, dabar dar viena knygute ruosiu, jau rezultatas greit bus ax.gif

QUOTE(Mil@na @ 2010 11 20, 15:39)
Bandau aš pasirodyti su pirmais darbeliais..kaži, tik ar pavyks foto prikabinti... doh.gif

grazus 4u.gif su aguonom labiausiai patiko biggrin.gif

QUOTE(*Radvileee @ 2010 11 20, 15:48)
Prijuostėlės buteliams puošti  4u.gif

labai man jau fainos tuos prijuosteles wub.gif viena bus reikalinga biggrin.gif bus proga naujoj srity padirbet biggrin.gif o medziaga gaunas dviguba?

QUOTE(ZMama @ 2010 11 20, 18:25)
sveikutės

pateršiu ir aš savo paskutiniu darbeliu (babulei dovaną) temutę  biggrin.gif

kad visi taip terstu wub.gif superinis darbas 4u.gif labai grazu
Papildyta:
QUOTE(rugsėjė @ 2010 11 20, 21:14)
ZMama turbut babulyte devintam dabnguj gavusi toki paveiksleli thumbup.gif


QUOTE(ZMama @ 2010 11 20, 21:17)
jooo, turbūt, nes prieš 8 m šiokį tokį siuvinuką su šventais buvau padovanojusi, tai ir tai jau sakė, kad kaip laidosit, tai kartu įdėkit, tai ką dabar sakys net neįsivaizduoju, turbūt ir šį teks dėti  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

drinks_cheers.gif ta pati pagalvojau lotuliukas.gif


QUOTE(doviem @ 2010 11 21, 14:09)
Labai saunus visi darbeliai thumbup.gif
O jau tas eziukas ant uzrasu knygeles  wub.gif

aciu, tikiuosi mergytei taip pat patiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grasimm @ 2010 11 21, 14:59)
O mane muza apleido,jau kuris laikas nebepaimu i rankas siuvinejimo  verysad.gif
tikiuosi cia neilgam  mirksiukas.gif man ta muzo dingusi  4u.gif


As vakar vakare po siokios tokios pertraukos buvau prisedudi siuvineti, nuostabus vakaras buvo... mirksiukas.gif ax.gif Ach, kad taip kiekviena vakara butu laiko ax.gif
Atsakyti
oho, kiek darbeliu.... niekaip nesuprantu, as kaip siuvineju, bet niekaip nepabaigiu... o jus jau dedat vis nauju, ir nauju smile.gif

o ir planu kaledom milijonai....bet klausimas kiek bus ivykdyta...
uzrasu knygele superine....eziukas super mielas,
boruzeles zavingos...

prijuosteles super, ar ir planuoju viena paruosti, jau turiu nusipirkus...smile.gif

Atsakyti
QUOTE(dziulike @ 2010 11 21, 15:42)
prijuosteles super, as ir planuoju viena paruosti, jau turiu nusipirkus...smile.gif


Gal ir kvailas klausimas, bet kur jus perkate tas prijuostes? blush2.gif tikriausiai is internetiniu parduotuviu? nes as vilniuje gerose akyse perku siulus ir tokiu prijuosciu pirkti neradau ax.gif turiu minty pati pasidaryti, bet paprasciau butu nusipirkti...
Atsakyti
QUOTE(buckizs @ 2010 11 21, 15:05)
Gal ir kvailas klausimas, bet kur jus perkate tas prijuostes? blush2.gif tikriausiai is internetiniu parduotuviu? nes as vilniuje gerose akyse perku siulus ir tokiu prijuosciu pirkti neradau ax.gif turiu minty pati pasidaryti, bet paprasciau butu nusipirkti...


as tai pirkau kasiuluose smile.gif jei neklystu 1 vnt. 5 Lt
Atsakyti