Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Kiek nuostabiu darbeliu prideta wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
visu darbeliai tiesiog be zodziu,fantastiski 4u.gif thumbup.gif

Atsakyti
Bandau aš pasirodyti su pirmais darbeliais..kaži, tik ar pavyks foto prikabinti... doh.gif
user posted image
Papildyta:
Nemoku taip aiškiai, kaip jūs prikabinti....Čia vienas iš arčiau...Prašau nepykti už nekokybiškumą 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mil@na: 20 lapkričio 2010 - 15:35
Prijuostėlės buteliams puošti 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mil@na @ 2010 11 20, 16:39)
Bandau aš pasirodyti su pirmais darbeliais..


Saunuole 4u.gif As ir visus is arciau paziureciau, nes is pirmos nuotraukos neryskiai matosi ax.gif Bet tikrai grazu ir dar kaip pirmieji darbeliai, tai super thumbup.gif O ilgai siuvinejai? ax.gif

QUOTE(*Radvileee @ 2010 11 20, 16:48)
Prijuostėlės buteliams puošti  4u.gif


Grazu 4u.gif Visos tik ir erzinat mane su jomis, nes labai noriu pati pasidaryti, tik kazin ar laike suspesiu g.gif
Atsakyti
buckizs, ačiū labai...
Ilgokai siuvinėjau, nes man svarbiausia-pats procesas.Po to ilgai kaupiausi, kol prisiruošiau įrėminti. dabar pasipuošiau tuščią sieną.
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
O cia kur su baltu remu, tai cia ziema? g.gif
Atsakyti
sveikutės

pateršiu ir aš savo paskutiniu darbeliu (babulei dovaną) temutę biggrin.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ZMama @ 2010 11 20, 19:25)
sveikutės
pateršiu ir aš savo paskutiniu darbeliu (babulei dovaną) temutę  biggrin.gif


Nu kad netersi ax.gif Grazus darbelis 4u.gif Tik cia itariu ant didesnes Aidos siuvineta, kad kryziukai didesni, ar ne? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(buckizs @ 2010 11 20, 21:05)
Nu kad netersi ax.gif Grazus darbelis 4u.gif Tik cia itariu ant didesnes Aidos siuvineta, kad kryziukai didesni, ar ne? ax.gif

4u.gif , jo ant didesnės, nes jei ant mažesnės būtų, tai iš vis mažiukas gautūsi, dabar ir tai sprindis ant sprindžio biggrin.gif
Atsakyti
Labai sunku buvo parinkti rėmelius-tai tas netinka, tai tas..O kadangi paveikslai kabo šalia vienas kito, norėjosi,kad viskas susišauktų,todėl tokius ir parinkom...
Atsakyti
ZMama turbut babulyte devintam dabnguj gavusi toki paveiksleli thumbup.gif
Atsakyti