Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 11 05, 13:45)
Labai gražu, man kažkodėl musė labiausiai patinka smile.gif
Ir kaip taip spėji viską?

Tai kad čia 2 vabalai per vieną vakarą, trečias per kitą ax.gif
Atsakyti
Na tikrai grazu, yra kur akis paganyti. Labai kruopstus visi darbeliai. 4u.gif

Tiesa as norejau pagirti Pauksciuka uz tokia grazia ir labai naudinga temos pradzia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo excoliuke: 05 lapkričio 2010 - 12:54
Niu nerealiai bigsmile.gif vabaliukai seseliukai wub.gif Dvi tu saunuole 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 11 04, 23:55)
Nimue Bouilleurs de Cru. DMC 32ct linas, DMC muline ir Kreinik metalikas, C&C karoliukai, skambaliukai. Dar vienas iš nykštukų ir elfų gyvenimo mano kolekcijai hihihi.gif


Dar net nematyti bigsmile.gif , liuksinė kolekcija thumbup.gif
Vabaliukai kelia žavesį wub.gif
Gal jau ir laikrodukas planuos?
QUOTE(Mergaiciukas @ 2010 11 05, 07:43)


Aš irgi atėjau pasirodyt biggrin.gif Kažkada seniai rodžiau Maia dramblio procesą - dabar atėjau pasigirt  baigtu darbu:

wub.gif Man šis dramblys labai labai, ar sunkiai siuvinėjosi, ar konvertavai siūlus į DMC?
Atsakyti
Ačiū už gražius žodžius mano drambliui hi.gif
Siuvinėjosi labai normaliai, sunkiausia vieta buvo nosies centras - ten vien pavieniai kryželiai. O visur kitur - labai normaliai. Tik kad laiko siuvinėjimui man paskutiniu metu nelieka, o dar kiti darbeliai į vidurį isiterpė - tai suvinėjau 1,5 metų (su pertraukom) ax.gif

Siuvinėta čia ant 16 ct Aidos, siūlų nekonvertavau - pabijojau... Schemoj buvo Anchor siūlai, tai jais ir siuvinėjau smile.gif

Dvi, kada ir suspėji tiek grožių prigamint bigsmile.gif Man net seilės tįsta tavo darbus pamačius smile.gif
Atsakyti
neįsižeiskit tik ax.gif visų darbai gražūs, o Dvi tai be žodžių wub.gif Rankose matyt visi darbai dega g.gif šeimyną didelę turi, mezga ir dar siuvinėja tokius kruopščius darbus. karts nuo karto vis pažiūriu (kartais ir suima žalias pavydas) albume (galery.ru) Nimukus - nu taip gražiai padaryti ir įreminti. Vis pafantazuoju, gal ir pas mane jų pradės daugėt
Aš kai prisėdu siuvinėt tai taip lėtai kryžiukai gula, o jei ant tempo tai nevykę šleivi-kreivi gaunasi. Tenka lėtint tempus ir ribot norus, nes jau susikomplektuoti 3 darbai, o mintyse kiek jų doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 05 lapkričio 2010 - 16:42
QUOTE(Dvi @ 2010 11 05, 01:55)


Kaip visada, tavo darbai žavingi wub.gif

QUOTE(Mergaiciukas @ 2010 11 05, 09:43)

Aš irgi atėjau pasirodyt biggrin.gif Kažkada seniai rodžiau Maia dramblio procesą - dabar atėjau pasigirt  baigtu darbu:


Labai didingas ir gražus darbas 4u.gif
QUOTE(Ieva V @ 2010 11 05, 13:14)

Rodausi su savo darbeliu: uzrasu knygele, 16 aida, DMC siuliukai.


Puiki knygutė wub.gif Pasiimsiu tavo mintį ir padarysiu knygutei apvilkimą ant juodos Aidos. Turiu jos gabaliuką ir vis nesumąsčiau kur panaudot. Va ir mintis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 11 05, 19:26)


Puiki knygutė wub.gif Pasiimsiu tavo mintį ir padarysiu knygutei apvilkimą ant juodos Aidos. Turiu jos gabaliuką ir vis nesumąsčiau kur panaudot. Va ir mintis wub.gif


Patarimas del knygutes: Vilkdama juodai, ziurek, kad knygutes virselis nebutu blizgus, nes dabar supratau kodel maniske manes netenkina-blizga jos virsus, perdarysiu as ja smile.gif
Atsakyti
pagaliau ireminau....

user posted image

nu mergaites,dramblys tai is koto vercia savo verzlumu,didingumu ir jega thumbup.gif
nimukai kaip visada superiniai,paslaptingi,jaukus ir turintys kazkoki uzburimo dalykiuka thumbup.gif
uzrasine labai miela thumbup.gif
ir kiti darbeliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergaiciukas @ 2010 11 05, 15:14)
Ačiū už gražius žodžius mano drambliui  hi.gif
Siuvinėjosi labai normaliai, sunkiausia vieta buvo nosies centras - ten vien pavieniai kryželiai. O visur kitur - labai normaliai. Tik kad laiko siuvinėjimui man paskutiniu metu nelieka, o dar kiti darbeliai į vidurį isiterpė - tai suvinėjau 1,5 metų (su pertraukom) ax.gif

Siuvinėta čia ant 16 ct Aidos, siūlų nekonvertavau - pabijojau... Schemoj buvo Anchor siūlai, tai jais ir siuvinėjau smile.gif


ačiū už atsakymus, norėčiau ir sau jį išsiuvinėt, gal kada ax.gif Kokio dydžio gavosi?
Atsakyti
Na ir nuostabiu dalyku pridejot 4u.gif ,kad as jusu tempais darbuociaus 4u.gif toli grazu iki jusu 4u.gif
Kaip jau kazkada kazkur minejau taip ir daba pasisakysiu 4u.gif
Sako,kad tobulybiu nebuna-manau,kad buna nes vien i DVI darbelius pasiziurejusi galima drasiai sakyti kad tai tobula wub.gif wub.gif wub.gif
Nors ir dramblys niekuo neatsiliko,nuostabus,tvirtas,didingas wub.gif wub.gif wub.gif
Ir visu kitu darbeliai nuostabus ir verti pagyrimo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grasimm: 05 lapkričio 2010 - 18:14
visos rodosi, teks ir man
user posted image
pora pamaivų
user posted image
tik gaila, kad skirtingi rėmeliai - ne taip gražiai žiūrisi verysad.gif Visai nebėra gatavų pasirinkimo. P.s. spalvas pati rinkau
Atsakyti