Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

merginos, gal galit pasidalinti nuoroda, kur buvo parodyta, kaip pasisiuti tokia pusta siuvineta adatine? Kai prireike niekaip nerandu doh.gif
ir po to pamenu buvo toks rinkinukas raudonai siuvinetas zirklems ideti, dar kazkam...

Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2010 11 18, 08:16)
merginos, gal galit pasidalinti nuoroda, kur buvo parodyta, kaip pasisiuti tokia pusta siuvineta adatine? Kai prireike niekaip nerandu  doh.gif
ir po to pamenu buvo toks rinkinukas raudonai siuvinetas zirklems ideti, dar kazkam...


tos adatinės vadinamos biskornu. Bandyk ieškoti per paiešką arba versk temas, joms buvo sukurta atskira tema.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Dekui visoms uz grazius zodzius ir pagyrimus blush2.gif

QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 11 16, 19:18)
Gražu bigsmile.gif Išduok kaip užlenki kampus?

kad paprasciausiai uzlenkiau is sono tada is virsaus/apacios i tiek, tik kad truputi medziagos iskirpaus is to sulenkimo (kur jau gaunasi du sluoksniai) i tiek ax.gif jei supratai ka is mano parasymo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2010 11 18, 11:16)
merginos, gal galit pasidalinti nuoroda, kur buvo parodyta, kaip pasisiuti tokia pusta siuvineta adatine? Kai prireike niekaip nerandu  doh.gif
ir po to pamenu buvo toks rinkinukas raudonai siuvinetas zirklems ideti, dar kazkam...


aš visos išminties sėmiaus iš čia: Biscornu

rasi daugybę schemų bei daugybę instrukcijų, kaip juos pasigaminti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 11 18, 11:39)
tos adatinės vadinamos biskornu. Bandyk ieškoti per paiešką arba versk temas, joms buvo sukurta atskira tema.



QUOTE(B_March @ 2010 11 18, 12:51)
aš visos išminties sėmiaus iš čia: Biscornu

rasi daugybę schemų bei daugybę instrukcijų, kaip juos pasigaminti  thumbup.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(i2kas @ 2010 11 17, 16:41)
Niekaip "nedakankinamas" Joan Elliott “Lėlių teatras”  doh.gif


Labai smagus dizainas- bus gražus paveikslėlis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aga1 @ 2010 11 17, 18:52)
Sveikos, ka manot apie uzrasa "Merry Christmas"? Man kazkaip nelabai graziai ziurisi. Gal reiktu keisti srifta?

Sriftas kaip sriftas, del skonio draugu nera. Bet bent jau iscentruoti tai tikrai reikia. Galima uzrasa siuvineti metalizuotais siulais.
QUOTE(buckizs @ 2010 11 17, 22:55)
As dabar net susigedau, bet toks daiktas yra pirkti, kazkaip as su lipnia juosta klijuoju arba apsiuvu krastus, niekad nepagalvojau kad tokie klijai yra.... blush2.gif O ju visur yra pirkti?

Jei ne visur, tai daug kur. Akropolio Maximoj prie siuvimo prekiu irgi yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 18 lapkričio 2010 - 15:49
Dvi, aciu uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2010 11 18, 14:02)
Labai smagus dizainas- bus gražus paveikslėlis  thumbup.gif


Dėkui, dizainas man ir labai labai, ir siuvinėjas smalgiai, tačiau vis kokie kiti darbai užlenda, tai ir atidedu..... doh.gif
Atsakyti
lietuvisko lino ranksluostelis smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2010 11 18, 22:18)
lietuvisko lino ranksluostelis 


Gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2010 11 18, 22:18)
lietuvisko lino ranksluostelis  smile.gif


Siltas darbelis 4u.gif
Atsakyti