Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

kaip apdirbti krastai? apsiuta ten? blush2.gif ir paskui tiesiog prisiuti prie ranksluoscio ar kaip? blush2.gif galvoju apie kaledines dovanas blush2.gif

Yra pirkti tokia spaciali juostele dekoravimui. Metriukais parduodama. Tiek ka siulai tiek kitos parduotuvese yra. Ie netgi keliu plociu maciau.
Atsakyti
QUOTE(e.meskine @ 2010 11 16, 21:09)
o tai kaip tada butu pagal sia schema? i kuria puse? nedasunta kaip galima is schemos isskaityti i kuria puse... g.gif

Pilnas kryžiukas daromas / apačioj ir \ viršuj, pusinis /, nebent schemoje tikslingai nurodyta kitaip. Taigi pilno ir pusinio pasvirimo kryptis nesutampa.
Atsakyti
QUOTE(Kaktusine @ 2010 11 16, 23:57)
Pradžia svajonės Dimensions Tulip trio  wub.gif

Ojojoijojojiojoij biggrin.gif Koks grožis bus wub.gif

QUOTE(zundyte @ 2010 11 17, 09:47)
nu ir geras rezultatas bus thumbup.gif ,
bet kokiu atveju spręsti reikia pačiai siuvinėtojai ,siuvinėti kaip jai patogiau ir gražiau bus thumbup.gif  thumbup.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(Dvi @ 2010 11 17, 10:17)
Pilnas kryžiukas daromas / apačioj ir \ viršuj, pusinis /, nebent schemoje tikslingai nurodyta kitaip. Taigi pilno ir pusinio pasvirimo kryptis nesutampa.


Nu va, pasirodo aš neteisi smile.gif Nu bet dabar žinosiu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2010 11 17, 10:43)
Rasiuxxxs kvietimas nerealus thumbup.gif  wub.gif

Dėkui damos :-)
Atsakyti
QUOTE(agnerrr @ 2010 11 17, 07:46)

as vel pristosiu su klausimais apie gallery.ru smile.gif
nelabai suprantu, tarkim kai kurie zmones jau yra mano draugu sarase, bet ju tame pagrindiniame lange nerodo. taciau kai nueinu i ju profili, toje vietoje, kur "kviesti draugauti",  raso, kaip suprantu, "iseiti is dragu". ju albumu ziureti neleidzia. mistika man ten smile.gif gal kas susidure esate?

man irgi taip buvo/ yra, bet kad neturiu laiko tiek daug ten narsyt, tai nesigilinau. Jei reiktu kokios schemutes ar ko, tai gal ir butu beda, o dabar kai turiu ka siuvinet, ner kada gilintis blush2.gif

QUOTE(e.meskine @ 2010 11 17, 08:17)
nu idomu kaip galinis rezultatas bus  smartass.gif

manau puikiai, isgausi ne plokscia vaizda thumbup.gif

Atsakyti
Naujausi darbeliai smile.gif

atvirutė su Kazuko Aoki motyvu "viola"
user posted image

Raktu paslėptukas ir adatu knygelė (prancuziškas dizainas)
user posted image

ir skirtukas "Paryžiaus prisiminimai"
user posted image
Atsakyti
QUOTE(relita @ 2010 11 16, 17:06)
gal galite parasyti, kaip pritvirtinti siuvini prie pvz ranksluoscio?  blush2.gif aciu  4u.gif


Paveiksliuke jau paruošta juostelė siuvinėjimui. Dar gali nusipirkti spalvotos juostelės pagal rankšluosčio ar siuvinio spalvą ir ja apsiūti kraštus 4u.gif
Papildyta:
Džeine, gražūs darbeliai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 11 17, 12:22)
Naujausi darbeliai  smile.gif

Puikūs darbeliai, man labiausiai adatinė patiko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 11 17, 13:36)
Puikūs darbeliai, man labiausiai adatinė patiko  wub.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(buckizs @ 2010 11 15, 15:44)
Super 4u.gif  O man smalsu kas maiseliuose bus? mirksiukas.gif  ax.gif
Grazu mirksiukas.gif As pati noreciau siais metais draugems padovanoti tokiu skirtuku, tik kad niekaip neuztenka jegu pradeti doh.gif
aisku grazu thumbup.gif

aciu, maiseliuose planuoju grybukus iskeptus det, jei nebus, tada saldainius desiu biggrin.gif

QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 11 15, 16:28)
visų darbai puikūs bet šitas katinas wub.gif
toks "davolnas" ir žiauriai prisiėdęs, kad paukščiukai narve neberūpi lotuliukas.gif

aciu 4u.gif

QUOTE(B_March @ 2010 11 15, 19:06)
labai gražu  wub.gif čia per vieną siūliuką? atrodo labai grakščiai, nors katinas tai nepasakytum, kad grakštus  biggrin.gif o knygutė, kad tėvas anūkam skaitytų?  mirksiukas.gif

aga, per viena siuliuka, labai spalvos graziai pereina, tik sunkiai siuvinejasi, kaip mama sako blusas siuvinejau biggrin.gif
drinks_cheers.gif

QUOTE(paukščiukas @ 2010 11 15, 20:08)
murkse nuostabūs tavo darbai wub.gif

aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 11 15, 20:51)
MURKSE - labai gražūs darbeliai smile.gif

aciu

QUOTE(i2kas @ 2010 11 15, 21:50)
Na kaip ir žadėjau, keli mano darbeliai  4u.gif

fantastiskos atvirutes bigsmile.gif su pauksteliu is vis superine wub.gif ziurint sunku patiket kad pacios darytos thumbup.gif auksines rankos

QUOTE(*SONE* @ 2010 11 16, 08:23)
O stai maniskis dar nei puse nera  doh.gif

koks procesas wub.gif kaip spalvytes graziai pereina, svelniai wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Cheekyyy @ 2010 11 16, 12:24)
Laa diena  4u.gif
Atejau pasirodyt su pagaliau baigtu savo vireju  biggrin.gif  Dovanele teveliui kaledu proga  ax.gif  Siulai DMC, siuvinejau ant lino maisyto su medvilne, 3 X 3 skylutes  blush2.gif

labai mielas, nematytas vyrukas wub.gif


QUOTE(Cheekyyy @ 2010 11 16, 14:23)
Dar va katik apvilkta knygute sesei kaledu proga  biggrin.gif  pirma karta dariau tai lb jau nepeikit  blush2.gif

thumbup.gif gera dovana

QUOTE(rasiuxsss @ 2010 11 16, 20:46)
Na štai pabaigtas kvietimas, apipavidalino uosviene :-)

thumbup.gif labai grazu

QUOTE(Džeinė @ 2010 11 17, 11:22)
Naujausi darbeliai  smile.gif

kaip visad nuostabus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rugsėjė @ 2010 11 16, 20:02)
jei neklystu didziausias pasirinkimas gal "Aukso gijos" A.Mickevičiaus g. 3 , gal pasitaikys kokia Siauliete ir pataisys  g.gif

Dar yra audinių parduotuvėje Tilžės gatvėje.
Atsakyti
bigsmile.gif Kiek darbų dabelių, puikiai darbuojatės wub.gif Procesai bigsmile.gif , tulpės man iš fantastikos srities wub.gif
Atsakyti