Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(e.meskine @ 2010 11 16, 20:09)
nedasunta kaip galima is schemos isskaityti i kuria puse... g.gif


aš ,visada pradžioj darbo ,jei yra fonas pusiniais,pasižiūriu pagal paveiksliuką jau siuvinėtą,kur prie schemos būna(Juk paprastai jis būna prie schemos ir ten aiškiai matosi į kurią pusę gula pusinis) ,ir pagal tai siuvinėju kryžiukų visą paveiksliuką,ir stengiuosi ,kad ir pusiniai ir pilnų kryžiukų viršutinis siūlas gultų į tą pačią pusę,ir tai pasiteisino.o persiorientuoti kryžiuot į kitą pusę tikrai visai nesunku,tereikia pabandyt,mūsų smegenys labai didelė ir protinga gyva mašina ,mikliai persiorientuoja ir siuvinėji be įtampos jau po pusvalandžio...
Atsakyti
QUOTE(rasiuxsss @ 2010 11 16, 21:46)
Na štai pabaigtas kvietimas, apipavidalino uosviene :-)



na jau labai labai wub.gif
Atsakyti
Merginos, kokiu šauniu darbu čia pridėjot bigsmile.gif bijau ir minėt, kad ko nors nepamirščiau, šaunuolės, prašom po 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(e.meskine @ 2010 11 16, 21:09)
o tai kaip tada butu pagal sia schema? i kuria puse? nedasunta kaip galima is schemos isskaityti i kuria puse... g.gif


Man tai atrodo is desiniojo sono virsaus i kaires apacia, va taip / ax.gif O siaip pritariu zundytei, kad reikia jog pilno kryziuko virsutinio siulo kryptis ir pusiniai kryziukai butu tos pacios krypties, o jau is kurios puses, tai kaip kam patogu smile.gif

QUOTE(rasiuxsss @ 2010 11 16, 21:46)
Na štai pabaigtas kvietimas, apipavidalino uosviene :-)


Super ideja thumbup.gif Graziai pasidarbavote su uosviene 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(buckizs @ 2010 11 16, 23:49)
O siaip pritariu zundytei, kad reikia jog pilno  kryziuko virsutinio siulo kryptis ir pusiniai kryziukai butu tos pacios krypties, o jau is kurios puses, tai kaip  kam patogu smile.gif


Gal taip gražiau? Bet kodėl schemoj (pažiūrėjau siuvinėjamą DIM) nurodo, kad siuvinėti pilnus pirma iš kairės į dešinę ir atgal, o pusinius /, tai gaunasi priešingos pusės siūlų X ir / gulimo.. g.gif


Pradžia svajonės Dimensions Tulip trio wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaktusine: 16 lapkričio 2010 - 23:03
QUOTE(e.meskine @ 2010 11 16, 21:09)
o tai kaip tada butu pagal sia schema? i kuria puse? nedasunta kaip galima is schemos isskaityti i kuria puse... g.gif

galbūt čia tik mano išsigalvojimas blush2.gif pagal Jūsų schemą daryčiau /, nes toks yra vienas iš pusinių kryželių ženkliukų schemoje, o kitus tada irgi pagal jį ax.gif skaičiau ir aš, kad daug kas daro, jog būtų į tą pačią pusę su kryžiuko viršutiniu siūliuku, bet tose schemose, kurias esu siuvinėjusi iki šiol ir kuriose reikėjo pusinių kryžiukų, jie būdavo žymimi / arba \, tai pagal tai ir darydavau. dažniausiai tai buvo fonas arba kažkokio kontūro paryškinimas, ir man kažkaip nesižiūrėdavo, jei aš juos pradėčiau daryti į kitą pusę, taikydama prie savo kryžiukų ax.gif o tai, kad pusiniai nesutampa su viršutinio siūlo kryptim, man visai netrukdo, kaip tik labiau išsiryškina, kur fonas. bet kažkam negražu, tad matyt kiekvienas daro pagal save.

dabar peržiūrėjau kelias schemas, kurias esu siuvinėjusi, ir pasirodo kažkaip taip sutampa, kad mano viršutinis siūlas sutampa su nurodyta pusinio kryželio siuvinėjimo kryptimi (na, ta mano įsivaizduojama hihihi.gif )
pvz, ši schema:
user posted image
kažkaip automatiškai man norisi siuvinėti //// (pusiniai yra grindys)
arba neseniai baigiau nimuką:
user posted image
čia irgi žemę man norėjosi siuvinėti ///

beje, šioje schemoje taip pat rodoma, jog kryželius reikia daryti iš pradžių /, o paskui \, o pusiniai - /. tad patys autoriai nori, jog skirtųsi kryptys mirksiukas.gif o ar to laikytis, ar ne, jau mūsų kiekvienos asmeniškas sprendimas smile.gif


turbūt tikrai geriausia, kaip zundyte sakė, žiūrėti į prie schemos pridėtą paveiksliuką. tik aš dėl to nekeisčiau savo kryžiukų krypties, nes, kaip sakiau, man gražu ir kai nesutampa smile.gif

QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 11 16, 21:18)
O dėl baltos spalvos, tai kažkaip pastebėjau, kad jei B5200 spalva būna tai ji taip ir pažymėta, o jei rašo white tai Blanc. Nu bet čia pačiai rinktis, tiek kad Blanc skaitosi pieno baltumo (švalnesnė), o B5200 ryškiai balta. Man mielesnė Blanc.

gali būti ir taip. dabar ir pati atkreipsiu į tai dėmesį smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B_March: 16 lapkričio 2010 - 23:42
QUOTE(Kaktusine @ 2010 11 16, 22:57)
Pradžia svajonės Dimensions Tulip trio  wub.gif

Dimensions wub.gif
Atsakyti
[quote=*SONE*,2010 11 16, 12:30]
Todel kad ta spalva eis toliau,ten bus kitas lapas schemos. Todel ir palieku, kai siuvinesiu ta lapa pratesiu. nes kitaip gausis ruozas tarp lapu, labai matosi. Gal aiskiai


4u.gif Ačiū-tos žinios man labai pravers 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,

as vel pristosiu su klausimais apie gallery.ru smile.gif
nelabai suprantu, tarkim kai kurie zmones jau yra mano draugu sarase, bet ju tame pagrindiniame lange nerodo. taciau kai nueinu i ju profili, toje vietoje, kur "kviesti draugauti", raso, kaip suprantu, "iseiti is dragu". ju albumu ziureti neleidzia. mistika man ten smile.gif gal kas susidure esate?

Aciu ir atsiprasau uzu trukdzius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 11 16, 20:18)
g.gif man irgi. Man kažkaip ir nesižiūrėtų jei pilnų kryžiukų siūliukas į vieną pusę gultų o pusinių į kitą. O dėl baltos spalvos, tai kažkaip pastebėjau, kad jei B5200 spalva būna tai ji taip ir pažymėta, o jei rašo white tai Blanc. Nu bet čia pačiai rinktis, tiek kad Blanc skaitosi pieno baltumo (švalnesnė), o B5200 ryškiai balta. Man mielesnė Blanc.

paziurejau man blanc labiau ir tinka 4u.gif
Papildyta:
aciu visoms uz isreikstas nuomones clap_1.gif
as galvojau kad virsutinis ir pusinis turi gulti i viena pusia ir cia yra nelauzoma siuvinejimo taisykle doh.gif o pasirodo visai yra ne taip, tai as greiciausiai darysiu priesingai, nes ziurint i schema pusiniai labiau linksta is desinio virsaus i kaires apacia, o pilni kryziukai atvirksciai, tai bus pas mane pusiniai nesutampantys su virsutiniu, nu idomu kaip galinis rezultatas bus smartass.gif
Atsakyti
Rasiuxxxs kvietimas nerealus thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
nu ir geras rezultatas bus thumbup.gif ,
bet kokiu atveju spręsti reikia pačiai siuvinėtojai ,siuvinėti kaip jai patogiau ir gražiau bus thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zundyte: 17 lapkričio 2010 - 08:49