Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

labas vakaras. atsiprasau, kad isiterpsiu i jusu pokalbius. blush2.gif visu darbeliai thumbup.gif 4u.gif

QUOTE(*Radvileee @ 2010 11 08, 21:10)
Pristatau savo darbelį, juostą rankšluosčiui papuošti 4u.gif
user posted image


kaip apdirbti krastai? apsiuta ten? blush2.gif ir paskui tiesiog prisiuti prie ranksluoscio ar kaip? blush2.gif galvoju apie kaledines dovanas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(e.meskine @ 2010 11 16, 13:37)
noreciau paklausti jau gal rasyta simta viena karta klausima, kai siuvineji pusiniu kryzeliu tai turi gulti pusiniai pagal virsutini siula?  ir jei schemoje parasyta white spalvyte tai koks cia numeriukas? turiu virtualia dmc bet nera liktais ten g.gif

aš tai siuvinėju į tą pusę, kaip parodyta schemoje.
o siūliuką imčiau B5200 smile.gif

Atsakyti
Sveikos merginos, as truputi cia ne i tema, bet gal galite suteiksti informacijos kur Siauliuose galeciau rasti nusipirkti siuvinejimo siulu, medziagytes ir rasikli, su kuriuo galima braizyti ant medziagos? Dekui
Atsakyti
gal galite parasyti, kaip pritvirtinti siuvini prie pvz ranksluoscio? blush2.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linute&D @ 2010 11 16, 18:54)
Sveikos merginos, as truputi cia ne i tema, bet gal galite suteiksti informacijos kur Siauliuose galeciau rasti nusipirkti siuvinejimo siulu, medziagytes ir rasikli, su kuriuo galima braizyti ant medziagos? Dekui

blogiausiu atveju is kasiulu internetu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(relita @ 2010 11 16, 18:12)
kaip apdirbti krastai? apsiuta ten?  blush2.gif ir paskui tiesiog prisiuti prie ranksluoscio ar kaip?  blush2.gif galvoju apie kaledines dovanas  blush2.gif

buna spec. juosta paruosta siuvinejimui , ji matuojama metrais

QUOTE(relita @ 2010 11 16, 19:06)
gal galite parasyti, kaip pritvirtinti siuvini prie pvz ranksluoscio?  blush2.gif aciu  4u.gif

uzsiuti is virsaus siuvimo masina , galima bandyt ir rankom.
Dar buna ranksluosciai su isausta medziagyte siuvinejimui
Papildyta:
QUOTE(linute&D @ 2010 11 16, 18:54)
Sveikos merginos, as truputi cia ne i tema, bet gal galite suteiksti informacijos kur Siauliuose galeciau rasti nusipirkti siuvinejimo siulu, medziagytes ir rasikli, su kuriuo galima braizyti ant medziagos? Dekui

jei neklystu didziausias pasirinkimas gal "Aukso gijos" A.Mickevičiaus g. 3 , gal pasitaikys kokia Siauliete ir pataisys g.gif
Atsakyti
QUOTE(B_March @ 2010 11 16, 18:16)
aš tai siuvinėju į tą pusę, kaip parodyta schemoje.
o siūliuką imčiau B5200  smile.gif

o tai kaip tada butu pagal sia schema? i kuria puse? nedasunta kaip galima is schemos isskaityti i kuria puse... g.gif
user posted image
user posted image
Papildyta:
Pusiniu kryzeliu siuvinejama schemos apacioj
Atsakyti
QUOTE(Cheekyyy @ 2010 11 16, 15:23)

Gražu bigsmile.gif Išduok kaip užlenki kampus?

QUOTE(semute @ 2010 11 16, 16:06)
paveikslelis toks...


Siuvinėčiau pusiniu, taip išsiryškina perspektyva, na kad drambliai arčiau, o fonas - toliau smile.gif

QUOTE(e.meskine @ 2010 11 16, 21:09)
o tai kaip tada butu pagal sia schema? i kuria puse? nedasunta kaip galima is schemos isskaityti i kuria puse... g.gif

g.gif man irgi. Man kažkaip ir nesižiūrėtų jei pilnų kryžiukų siūliukas į vieną pusę gultų o pusinių į kitą. O dėl baltos spalvos, tai kažkaip pastebėjau, kad jei B5200 spalva būna tai ji taip ir pažymėta, o jei rašo white tai Blanc. Nu bet čia pačiai rinktis, tiek kad Blanc skaitosi pieno baltumo (švalnesnė), o B5200 ryškiai balta. Man mielesnė Blanc.
Atsakyti
Na štai pabaigtas kvietimas, apipavidalino uosviene :-)

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasiuxsss @ 2010 11 16, 21:46)
Na štai pabaigtas kvietimas, apipavidalino uosviene :-)



Nu superinis darbas wub.gif wub.gif wub.gif Labai vykęs apipavidalinimas thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(e.meskine @ 2010 11 16, 20:09)
o tai kaip tada butu pagal sia schema? i kuria puse? nedasunta kaip galima is schemos isskaityti i kuria puse... g.gif

man kazkaip naturaliai atrodo, kad pusinis gultu is desinio virsaus i kairio apacia

QUOTE(rasiuxsss @ 2010 11 16, 20:46)
Na štai pabaigtas kvietimas, apipavidalino uosviene :-)
http://img573.images...b160001y.th.jpg[/img][/url]

aina sau blink.gif , nerealu thumbup.gif , is karto pasirasyciau i kriksto mamas, gavus toki grozi wub.gif
Atsakyti
Dėkui merginos smile.gif
Atsakyti